Koji fakultet cete da upisujete

mala_nish:
u hrvatskoj je vec sve legalizovano da ne postoji nijedan novinar bez diplome novinara.sad svi trce i zavrsavaju... kako su oni "u evropi" a mi fala bogu jos ne, to ce kod nas stici za par godina...a tada ja ulecem!!!

i apsolutno imam kapaciteta za nesto teze, ali me to ne interesuje....novinarstvo je uvek bio moj san jer strasno volim medije...uostalom, na svim drugim faxovima ovde je potrebno 5 ispita za uslov, a na zurnalistici - 7.tu su i razne praxe i tako to...

i volim novinarstvo jer je jako kreativan posao. nikada ne bih mogla upisati ekonomiju, prava i tako nesto....
:? Nisi me razumela,ali nema veze.... razumecesh me...na vreme,nadam se... :?
 
joj ljudi ....kcerka drugarice bake moje najbolje drugarice pisala Fidelu pismo kako voli Kubu i kako bi voljela zivjeti tu..i on joj odgovorio da dodje,da ce je on smjestiti i obezbjediti posao,ali da je uslov da zna spanski.... meni tu nesto smrdi,ali bih voljela da se i meni nesto tako desi....
 
Planiram dva fax-a :D
ali prvo da zavrsim gimn,pa jedan fax,pa cu tek onda da vidim za dalje :D
najverovatnije cu upisati filoloski,tj.engleski
a moguce nesto od:
fdu,arheologija,zurnalistika,filosofija,dramaturgija ;)
zurnalistika mi nekako,ma ne znam,najvise bih voleo sve da ih upisem i zavrsim :D a da ne zavrsim u ludnici posle prvog :lol:
 

Back
Top