Hrabro, pa sta bude

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vojnik1

Početnik
Poruka
3
Pazljivo pratim forum poslednje vreme.Iako sam u vojsci,imamo ponekad i pristup net-u.
Nadam se da me nece oplesti dokoni forumasi,ali pitam-da li postoji devojka koja bi upoznala izuzetnog mladica koji se uskoro vraca svom normalnom i zanimljivom zivotu....?
 
Vojnik1:
Pazljivo pratim forum poslednje vreme.Iako sam u vojsci,imamo ponekad i pristup net-u.
Nadam se da me nece oplesti dokoni forumasi,ali pitam-da li postoji devojka koja bi upoznala izuzetnog mladica koji se uskoro vraca svom normalnom i zanimljivom zivotu....?

PA AKO JE BAS IZUZETAN JA VOLIM DA SE UPOZNAJEM S DRUGIMA ALI TI POD UPOZNAVANJEM PODRAZUMEVAS I JOS ZNAS JA SAM SMRTNO ZALJUBLJENA DEVOJKA
 
Vojnik1:
Pazljivo pratim forum poslednje vreme.Iako sam u vojsci,imamo ponekad i pristup net-u.
Nadam se da me nece oplesti dokoni forumasi,ali pitam-da li postoji devojka koja bi upoznala izuzetnog mladica koji se uskoro vraca svom normalnom i zanimljivom zivotu....?
E da nas josh nisi titulirao onim "dokoni" mozda bii bio postedjen ;)
 
Sto, pa jednog Dokonog vec imamo na podforumu ns ! Nista strasno!

Beograd je prepun devojaka, sigurna sam da ces ih tamo upoznati, a jos ako si takav kako kazes, onda je uspeh zagarantovan ! :)
 
Uspori malo, nisi se jos ni skinuo, a vec bi da je**es. hteo bi da se osiguras kad se skines. E pa bato o tome se misli pre nego sto se ode u vojsku, a ne kad zagoris
a122.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top