Moja drugarica

pa ne znam,on nije zvao ceo razred,zvao je decu koja su mu super prijatelji od malena i koja su navikla da dolaze kod nas kuci,pa im nismo strani i ne osecaju se lose sto smo bili zajedno
bar je meni tako delovalo:think:

kod nas su se uvijek svi pozivali, pa cak i bubatori, uostalom, nisu oni krivi sto su takvi, a nisu ni smetali na zurkama jer su obicno mirni i povuceni.
trebas djeci dati alkohola da piju, i da budu sami, kako da se ljubavishu pred vama? gdje spontanost, gdje su njihova interesovanja, gdje je mladalacka energija, ne idu djeca sa babama i djedovima al nikako...
 
Kada je dete malo - taman moze i kod kuce da ostane... Ups, onda i nije rodjendan, vec - stali je onda?! :think:

E tu sam se ja iznenadila. Kao covek koji je jednom u zivotu pravio zurku za 150 ljudi, pri cemu sam zakljucila da to bas i nije moj fah, uvek sam se osecala izrodom sto rodjendane pravim u stanu...izuzev pomenutog, od prvog do 29-og rodjendana svaki je imao moj stan kao kulisu:lol:. Elem, puno godina kasnije ispovezemo se ovim ili onim vezama sa strancima kad tamo - baby shower kod kuce, rodjendan kod kuce, veridba kod kuce, samo sam jedanput bila u restoranu za bebi rodjendan ali nije bilo ni pesme ni gozbe vec obican rucak za desetak naj naj najblizih rodjaka Obicaji se mnogo, mnogo razlikuju...verujem da bih ovde bila freak jer bih detetu napravila sendvice od bagata i vrelu pizzu sa pomerenim namestajem u stranu za ples, tesko je starog konja nauciti novim trikovima.
 
Moja drugarica je juche dobila poklon koji je neverovatno lichio na mirishljave kuglice za kupanje.
Kako je metnula par komada u kadu, a one nit' mirishu, nit' se tope...probala je jednu da ''gricne'' misletji mudro-mozhda su jestive...ne.
Nakon ''ispucanih'' ideja o nameni pomenutih, nazvala je ''donosioca'' uputivshi najlogichnije pitanje; shta je ovo?
Odgovor je glasio; iznenadjenje!
Moja drugarica je doshla do zakljuchka kako donosilac poklona ne zna shta je poklonio.
Pa zar nikog to ne asocira na neshto, msm, vashe drugarice?
Pomenutju da su luksuzno upakovane, ......to samo mojoj ludoj drugarici mozhe da se desi. :huh:
 
Moja drugarica je juche dobila poklon koji je neverovatno lichio na mirishljave kuglice za kupanje.
Kako je metnula par komada u kadu, a one nit' mirishu, nit' se tope...probala je jednu da ''gricne'' misletji mudro-mozhda su jestive...ne.
Nakon ''ispucanih'' ideja o nameni pomenutih, nazvala je ''donosioca'' uputivshi najlogichnije pitanje; shta je ovo?
Odgovor je glasio; iznenadjenje!
Moja drugarica je doshla do zakljuchka kako donosilac poklona ne zna shta je poklonio.
Pa zar nikog to ne asocira na neshto, msm, vashe drugarice?
Pomenutju da su luksuzno upakovane, ......to samo mojoj ludoj drugarici mozhe da se desi. :huh:

da ti to neko nije poklonio kuglice igrackice :prstic:
 
Moja drugarica je juche dobila poklon koji je neverovatno lichio na mirishljave kuglice za kupanje.
Kako je metnula par komada u kadu, a one nit' mirishu, nit' se tope...probala je jednu da ''gricne'' misletji mudro-mozhda su jestive...ne.
Nakon ''ispucanih'' ideja o nameni pomenutih, nazvala je ''donosioca'' uputivshi najlogichnije pitanje; shta je ovo?
Odgovor je glasio; iznenadjenje!
Moja drugarica je doshla do zakljuchka kako donosilac poklona ne zna shta je poklonio.
Pa zar nikog to ne asocira na neshto, msm, vashe drugarice?
Pomenutju da su luksuzno upakovane, ......to samo mojoj ludoj drugarici mozhe da se desi. :huh:

...ma proradiće joj mašta vremenom...:rumenko:
 
Sve sam TO probala. (minon, dajvitj) :lol:
Sudove ne perem, ali mogu da probam, mada ne vidim logiku ako se u kadi nisu rastopile.:)

...Ukoliko su male i intenzivnog mirisa, a ne rastvaraju se u vodi, veoma je moguce da se koriste kao osvezivaci, prezervatori svezine u fijokama/kutijama sa finim aparelom (rublje, marame, vuna ili kasmir)...Drugim recima, umesto vrecica lavande, aromatizatori mogu biti i u obliku kuglica, doduse, najcesce drvenih...Mozda mozes da uneses u pretrazivac 'scented balls for drawer' u 'Image' kategoriji i pogledas rezultate...:)
 
...Ukoliko su male i intenzivnog mirisa, a ne rastvaraju se u vodi, veoma je moguce da se koriste kao osvezivaci, prezervatori svezine u fijokama/kutijama sa finim aparelom (rublje, marame, vuna ili kasmir)...Drugim recima, umesto vrecica lavande, aromatizatori mogu biti i u obliku kuglica, doduse, najcesce drvenih...Mozda mozes da uneses u pretrazivac 'scented balls for drawer' u 'Image' kategoriji i pogledas rezultate...:)

Ako ih ima više,nisi trebala sve u saksiju.Biće gužva kada to nikne.:lol:

Enigma delom reshena.
Elem, u inostranstvima i inozemstvima ( kako jednom reche da je gostovao nash ''istaknuti'' umetnik ) je odrzhan sajam tehnike. Na jednom shtandu su sve tako luksuzno spakovano ''uturivali'' znamenitim posetiocima.
Donosilac je ispao veliki za dzh., a mushki deo ''publike'' mozhda reshi enigmu do kraja....

p.s. Emocijo, bez tebe sam samo biljka u saksiji:heart:
 
Enigma delom reshena.
Elem, u inostranstvima i inozemstvima ( kako jednom reche da je gostovao nash ''istaknuti'' umetnik ) je odrzhan sajam tehnike. Na jednom shtandu su sve tako luksuzno spakovano ''uturivali'' znamenitim posetiocima.
Donosilac je ispao veliki za dzh., a mushki deo ''publike'' mozhda reshi enigmu do kraja....

p.s. Emocijo, bez tebe sam samo biljka u saksiji:heart:
:zeek:Kako sada da se izborim sa ovolikom odgovornošću? :heart2:
 
Enigma delom reshena.
Elem, u inostranstvima i inozemstvima ( kako jednom reche da je gostovao nash ''istaknuti'' umetnik ) je odrzhan sajam tehnike. Na jednom shtandu su sve tako luksuzno spakovano ''uturivali'' znamenitim posetiocima.
Donosilac je ispao veliki za dzh., a mushki deo ''publike'' mozhda reshi enigmu do kraja....

p.s. Emocijo, bez tebe sam samo biljka u saksiji:heart:

Fotografija bi možda pomogla. Veličina, miris, materijal, neka specifičnost.
Možda svetle u mraku.
 

Slične teme


Back
Top