Moja drugarica

moja drugarica za razliku od tvoje zna da je kafana institucija, a kafic i diskoteka prolazna pojava nižeg reda
moja drugarica zna i da se zaslužuje da kad uđeš u ma koju kafanu u svom gradu imaš konobara koji ništa ne pita no samo donese
moja drugarica zna da se u kafani dešavaju mnoge bitne stvari i da je kafana nesto drugo od mesta gde se jede i pije
e sad
što neko ko je odrastao uz grand, ko je najpre u životu uzimao socijalnu anamnezu sa posebnim osvrtom na materijalni status potencijalnim sponzorima, po kafićima i diskotekama
može a i ne mora da bude objašnjenje zašto taj neko u svemu vidi šta vidi i ne shvata da se tako projektuju njegovi problemi, nesigurnosti, strahovi....
naš prost plebes kaže koma čavka na rame taj si vika iš. pa to može i da bude objašnjenje zašto neko ima neprekidnu potrebu da podbada pričama o švaleraciji, mladosti i sl...
Andrić bi mnogo lepše rekao da oči vide ono čega je duša puna....
:mazi:
 
Nisam bila tu al Sam procitala problem smokvine drugarice
Radi boljeg pregleda situacije da mogu da dam odgovarajuci savet
Bas me kopka taj molim postavljacicu problèma da navede koje tacno izraze koristi i kako prica ko beba
:lol:
 
Nisam bila tu al Sam procitala problem smokvine drugarice
Radi boljeg pregleda situacije da mogu da dam odgovarajuci savet
Bas me kopka taj molim postavljacicu problèma da navede koje tacno izraze koristi i kako prica ko beba
:lol:

ja pretpostavljam:
dozi (ono zaziki slovo ;lol: ) da te jubim..joj joj..da ti jubim sikice..a mogao bi i da luckam
joj joj bljak bljak zaboravi dive, zaboravi dive :sad2:
izvini smokvo otrgla mi se masta u pogresnom pravcu..uh uh bljakic..
 

Slične teme


Back
Top