Da li ste krsteni?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Shinoda

Veoma poznat
Poruka
12.894
Pitanje kratko i jasno...
Inspirisala me ova tema o menjanju vere...
Ja nisam krsten, ali kome god to da pomenem je u fazonu kao: "aaaa da li si ti normalan, pa kako nisi krsten ccc!!!!"
U cemu je fora? :?
Sta mislite o tome?
 
Ja takodje nisam krstena!Kad sam bila manja, cesto sam pitala svoje zasto me nisu krstili, a sad sam na to navikla. Moji roditelji nisu vernici i smatrali su da je to totalno nebitno.Jedino mi je krivo sto ne mogu biti nikom kuma na krstenju ili tako nesto :wink:
 
Ni ja, ne bi mi nista smetalo da jesam, al' kad to nije obavljeno kad treba sad nema razloga da se cimam oko tog.
"Nisam krshten al' se krstim na svakava cuda!" :lol: ili ti kod nas je Pravoslavna vera vise obicaj na koji su mnogi naviknuti, nego sto je zaista vera, u punom smislu te reci. :wink:
 
dajte ljudi, krstite se da bi mogli lepo da vas sahrane.. ma, mozete i svi zajedno, to bi bilo super!! mislim - ne da vas sahrane zajedno, nego da se krstite zajedno..

ja sam krstena.. ah, kad se samo setim svog krstenja - kako je to bilo smesno!!!
bilo je to posle rata 99 godine.. ja sam imala gips na desnoj ruci, i nisam mogla ni da drzim svecu.. a morala sam da se krstim.. i, kad je doslo vreme da poljubim ikonu, morala sam da se krstim uz pomoc leve ruke - drzala sam desnu ruku u levoj i tako je pomerala gore, dole, desno, levo.. i svi su se smejali kao manijaci.. u crkvi!! a jos imam i sliku, ja se krstim i ljubim ikonu a u pozadini svi sa otvorenim ustima urlaju od smeha..
:lol:
 
Ја сам крштена.... 8) И ја кад се сетим мог крштења.... :lol: не сећам се колико сам тачно година имала,али била сам клинка.Држала сам ону свећу право,под углом од 90 степени.Јао како сам била поносна на себе..ахахаха :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Dovla:
POP Mare:
Nisam ni ja krsten a mislim da se necu ni krstiti nikad.Kad me moji nisu krstili kao dete sad je kasno...
Nikad nije kasno. Ja nisam krsten ali bih voleo i planiram uskoro i to da odradim. :wink:

Наравно да није касно.Моја кева се крстила са мном,сестром и братом са 30 и кусур година :wink:
 
Bliznakinja:
Dovla:
POP Mare:
Nisam ni ja krsten a mislim da se necu ni krstiti nikad.Kad me moji nisu krstili kao dete sad je kasno...
Nikad nije kasno. Ja nisam krsten ali bih voleo i planiram uskoro i to da odradim. :wink:

Наравно да није касно.Моја кева се крстила са мном,сестром и братом са 30 и кусур година :wink:

moj tata se krstio sa nama, isto je imao 30 i kusur godina!
 
Shinoda:
Pitanje kratko i jasno...
Inspirisala me ova tema o menjanju vere...
Ja nisam krsten, ali kome god to da pomenem je u fazonu kao: "aaaa da li si ti normalan, pa kako nisi krsten ccc!!!!"
U cemu je fora? :?
Sta mislite o tome?

fora je u tome shto nisi krshten i necjesh nikako mocji da idesh u raj, sve i da budesh drugi isus hrist, jer nisi skinuo greh pra-roditelja adama i eve sa sebe :pPppPp
tako da, pokaj se ubrzo i krsti se inache letish kod drugara lucifera :D
ja sam 'vala krshten..... i josh da sam dobar ish'o bih u raj :)
 
ja sam krstena. krstili smo se svi zajedno kada sam bila mala. p.s. mogu da idem u raj ako nista drugo heheh


e kada svo vec pomenuli raj jel verujete u zivot posle smrti ili nesto slicno. ono da li idemo u raj ili pakao, ili sta vec postoji (ako postoji)?
 
mislim da niko ne iscezava i da pakao i ne postoji. svejedno.
nisam krsten i necu jos neko vreme, imam nekih manjih rasprava sa hriscanstvom koje moram da razjasnim, pa ako se ispostavi da se principi slazu onda kuma u kola i pravac u crkvu... do tad ~ hipi
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top