Posrani PCI to isa bridge

temujin

Početnik
Poruka
7
Imam neki govnjivi laptop TARGA. Inace je P4 na 1.8 GHz, pa sam instalirao winXPsp2 i ne mogu da nadjem drajver za neki uredjaj koji se nalazi na PCI to ISA brdge. Ja nemam pojma sta moze da bude na PCI to isa bridge. Inace kupio sam ***** od nekog "halo bing kako brat" trgovca koji ga je nabavio po veoma "pristupacnoj" ceni te ga meni ustupio za samo malo vise od nabavne cene, tako da nemam drivere od ploce, a proizvodjac ploce je posrani Rectron. Inace je VIA cipset.
Ako neko ima iskustva sa sranjima molim vas pomagajte!!!!! :cry:
 
Targa je prodajna marka iza koje se krije micobisi tako da je ta masina sve samo nije govnjiva imas profi stvar a nisi ni svestan toga
pgledaj u divajs menageru koi cipset imas verovatno neko intelovo resenje posle idi na www,intel.com ostalo je rutina
 
Targa je prodajna marka iza koje se krije micobisi tako da je ta masina sve samo nije govnjiva imas profi stvar a nisi ni svestan toga
pgledaj u divajs menageru koi cipset imas verovatno neko intelovo resenje posle idi na www,intel.com ostalo je rutina ako je ipak via cipset procedura je sledeca obori sistem prvo digni direkt x 9c potom instaliraj VIA 4in1 toce resiti problem ali pstoi mogucnost da ti zivot u tom slucaju zagorcaju driveri za grafiku
 

Back
Top