smrtna kazna za pedofile

da li ste za smrtnu kaznu u slucaju pedofilije?

  • da

  • ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
znaci majka treba da mu presudi? i da lezi 6 meseci zbog toga? a - NE. ni dana.
da je sistem ispravan, tog manijaka bi seckali komadic po komadic na javnom servisu, pa bih pitala sledeceg manijaka da li bi to uradio :evil:

Ne razumemo se mi ocigledno...

Ne treba vec moze ukoliko ne zeli da ubica vise zivi...

A ko bi ga molim te lepo seckao na javnom servisu? Imali bi profesionalce seckalice koji bi javno reckali, vadili creva i sekli glave dok drugi jedu kokice i gledaju TV prenos:dontunderstand:...jel tebi ovo zvuci normalno? Meni lici na spansku inkviziciju...

Drugo, ludak ce videti kako drugi ludak prolazi na televiziji pa ce reci sebi hajde ne budi ludak da ne bi prosao kao javno iseckani ludak. I ludak ce shvatiti da je ludak:roll:...mislim ide to tako u psihijatriji, sada ce u ludnicima svi shvatiti da su ludi i prihvatiti tu cinjenicu...

Vas glavni problem je sto ne uzimate u obzir da oni ne shvataju svoju poremecenost...MOZES OSUDITI SAMO VINOG COVEKA, postoji veliko dostignuce prava i zove se vinost, isto je neophodno za izricanje krivicne sankcije
 
Ne razumemo se mi ocigledno...

Ne treba vec moze ukoliko ne zeli da ubica vise zivi...

A ko bi ga molim te lepo seckao na javnom servisu? Imali bi profesionalce seckalice koji bi javno reckali, vadili creva i sekli glave dok drugi jedu kokice i gledaju TV prenos:dontunderstand:...jel tebi ovo zvuci normalno? Meni lici na spansku inkviziciju...

Drugo, ludak ce videti kako drugi ludak prolazi na televiziji pa ce reci sebi hajde ne budi ludak da ne bi prosao kao javno iseckani ludak. I ludak ce shvatiti da je ludak:roll:...mislim ide to tako u psihijatriji, sada ce u ludnicima svi shvatiti da su ludi i prihvatiti tu cinjenicu...

Vas glavni problem je sto ne uzimate u obzir da oni ne shvataju svoju poremecenost...MOZES OSUDITI SAMO VINOG COVEKA, postoji veliko dostignuce prava i zove se vinost, isto je neophodno za izricanje krivicne sankcije

Ја бих га сецкао , и веруј ми сецкао бих и снимио камером и мирно се пријавио полицији и потом мирно легао да спавам
 
jedna mini anketa :

da li ste za vracanje smrtne kazne u kz srbije kao kaznu za pefodile?

Нисам за враћање смртне казне, као аболициониста.
Постоји схватање да педофилија није болест, негде сам читао, али не умем да интерпретирам.. сама кастрација не спречава педофиле да наставе са задовољањем својих порива кроз злостављање деце. Кастрацијом се педофилија само делимично сузбија, није гаранција ...:confused:
Не знам како нико од психопата и поремећених не пружа отпор приликом хашшења, па да ради пушка по службеној дужности. Они знају да ће живети, али ја не бих могао никоме да препишем смртну пресуду. Доживотна затворска казна је исто што и смрт.
Не постоји та санкција која ће да буде права сразмера зла и задовољења жртве.
 
Ne razumemo se mi ocigledno...

Ne treba vec moze ukoliko ne zeli da ubica vise zivi...

A ko bi ga molim te lepo seckao na javnom servisu? Imali bi profesionalce seckalice koji bi javno reckali, vadili creva i sekli glave dok drugi jedu kokice i gledaju TV prenos:dontunderstand:...jel tebi ovo zvuci normalno? Meni lici na spansku inkviziciju...

Drugo, ludak ce videti kako drugi ludak prolazi na televiziji pa ce reci sebi hajde ne budi ludak da ne bi prosao kao javno iseckani ludak. I ludak ce shvatiti da je ludak:roll:...mislim ide to tako u psihijatriji, sada ce u ludnicima svi shvatiti da su ludi i prihvatiti tu cinjenicu...

Vas glavni problem je sto ne uzimate u obzir da oni ne shvataju svoju poremecenost...MOZES OSUDITI SAMO VINOG COVEKA, postoji veliko dostignuce prava i zove se vinost, isto je neophodno za izricanje krivicne sankcije

m'da, kako da ne. kad budes imala decu, shvaticemo se ja i ti. dotle, mozes imati 888 doktorata na polju prava/psihologije/filozofije, dete je dete a monstrum je monstrum. a spanska inkvizicija bi trebalo da bude igrarija u odnosu na mucenje koje bih priustila manijacima kakav je ovaj iz novog sada.
 
Glasao sam za smrtnu kaznu,ali to bi bilo previse blago za njih...Potrebno ih je podvrci najgorim tantalovim mukama najpre(tipa kastracije bez lokalne :eek: ),sve dok ne budu molili za smrt...A i ta smrt bude ogromno ponizenje(stavimo ih na gradski trg,potom ih kamenujemo...) :bye:
 
Vas glavni problem je sto ne uzimate u obzir da oni ne shvataju svoju poremecenost...MOZES OSUDITI SAMO VINOG COVEKA, postoji veliko dostignuce prava i zove se vinost, isto je neophodno za izricanje krivicne sankcije

Duso, ovoga puta nemas pravo.

Dacu ti jedan primer:

Ja imam u dvoristu psa...Zivotinju...

Kada napravi dar mar po dvoristu - vise puta sam ga izgrdio, izderao se na njega, primenjivao vaspitne metode savremene dresure...

Ma nista nije pomagalo, nije me sisao ni 2 %...

Onda sam jednog dana (kad nisam bio raspolozen za natezanje sa njim) uzeo jednu budzu koja mi je ostala od novogodisnje jelke i kada sam ga jednom dohvatio s njom preko ledja - cudim se da mu je kicna ostala cela...Cicao je i prevrtao se pola sata kasnije...

Posle toga se promenuo: sad vise nemam problema i ne moram da vicem...Kad nesto radi sto ne treba - ja samo POGLEDAM na onu batinu....

A njemu bude odmah sve jasno...

A on je ipak pas, nije covek....
 
Poslednja izmena:
zamku! Pojurili smo ga nizbrdo. Bežeći od nas, Ogulinac je pao niz jednu strminu i tu smo ga sustigli. Gnevni meštani su odmah počeli da ga udaraju pesnicama, rukama, nogama, motkama i šipkama! Jedan od meštana pozvao je devojčicinog oca. Žandarmi su stigli i spasli ga u poslednji čas. Stavili su mu lisice. Kasnije sam čuo da mu je, pored ostalih povreda, slomljena vilica. Samo jednom je rekao: „Joj, nemojte", a onda je zaćutao.


Opsada Starih Ledinaca... Jake snage Žandarmerije opkolile selo

Jedan od meštana kaže da su žandarmi spasli Ogulinca u poslednji čas.

- Ko zna šta bi se dogodilo da Žandarmerija nije reagovala! Građani su mogli da ga linčuju! Koja je to kazna koju on može da dobije? Pa silovao je i zadavio nedužno dete! Celo selo je krenulo na njega - priča naš sagovornik.

Komandant Žandarmerije Bratislav Dikić, međutim, tvrdi da je Ogulinca uhapsio jedan žandarm.

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...Ogulinac:+Građani+linčovali+silovatelja!.html

iz istog članka, sasvim drugi opis:

- Begunca je uočio jedan pripadnik Žandarmerije. Ogulinac je tada počeo da beži, a žandarm ga je stigao i savladao. Kada je video da osumnjičeni nije naoružan, stavio mu je lisice i priveo ga. Zahvaljujemo građanima Starih Ledinaca i okolnih mesta koji su takođe doprineli da se uhapsi osumnjičeni za ovaj stravičan zločin - rekao je Dikić.
 
zamku! Pojurili smo ga nizbrdo. Bežeći od nas, Ogulinac je pao niz jednu strminu i tu smo ga sustigli. Gnevni meštani su odmah počeli da ga udaraju pesnicama, rukama, nogama, motkama i šipkama! Jedan od meštana pozvao je devojčicinog oca. Žandarmi su stigli i spasli ga u poslednji čas. Stavili su mu lisice. Kasnije sam čuo da mu je, pored ostalih povreda, slomljena vilica. Samo jednom je rekao: „Joj, nemojte", a onda je zaćutao.


Opsada Starih Ledinaca... Jake snage Žandarmerije opkolile selo

Jedan od meštana kaže da su žandarmi spasli Ogulinca u poslednji čas.

- Ko zna šta bi se dogodilo da Žandarmerija nije reagovala! Građani su mogli da ga linčuju! Koja je to kazna koju on može da dobije? Pa silovao je i zadavio nedužno dete! Celo selo je krenulo na njega - priča naš sagovornik.

Komandant Žandarmerije Bratislav Dikić, međutim, tvrdi da je Ogulinca uhapsio jedan žandarm.

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...Ogulinac:+Građani+linčovali+silovatelja!.html

iz istog članka, sasvim drugi opis:

- Begunca je uočio jedan pripadnik Žandarmerije. Ogulinac je tada počeo da beži, a žandarm ga je stigao i savladao. Kada je video da osumnjičeni nije naoružan, stavio mu je lisice i priveo ga. Zahvaljujemo građanima Starih Ledinaca i okolnih mesta koji su takođe doprineli da se uhapsi osumnjičeni za ovaj stravičan zločin - rekao je Dikić.


Na snimku danas na TV-u videlo se da mu je majica sva krvava
 
Protiv smrtne kazne hajde i nekako ... kazu da se tamo nije smanjila rata tih zlocina... i smatram da im je to nagrada, a ne kazna.

Ali- da li ste vi svesni da zatvorenici imaju bolje sobe i uslove od studentskuh domova !!!
 
Poslednja izmena:
Нисам за враћање смртне казне, као аболициониста.
Постоји схватање да педофилија није болест, негде сам читао, али не умем да интерпретирам.. сама кастрација не спречава педофиле да наставе са задовољањем својих порива кроз злостављање деце. Кастрацијом се педофилија само делимично сузбија, није гаранција ...:confused:
Не знам како нико од психопата и поремећених не пружа отпор приликом хашшења, па да ради пушка по службеној дужности. Они знају да ће живети, али ја не бих могао никоме да препишем смртну пресуду. Доживотна затворска казна је исто што и смрт.
Не постоји та санкција која ће да буде права сразмера зла и задовољења жртве.

Covek.....svaki....se iznad svega pre svega plasi smrti....pa cak i oni matorci od 100 godina imaju nevidjenu zelju za zivotom.....A covek se moze socijalizovati na zivot u bilo kakvim uslovima pa samim tim i u zatvoru bi mu posle odredjenog vremena bilo normalno....naravno ne kao na slobodi ali imao bi zivot ...tako da zatvor za takve pocinioce nije nikakva kazna.
 
Protiv smrtne kazne hajde i nekako ... kazu da se tamo nije smanjila rata tih zlocina... i smatram da im je to nagrada, a ne kazna.

Ali- da li ste vi svesni da zatvorenici imaju bolje sobe i uslove od studentskuh domova !!!

I od mnogih ljudi koji su na slobodi.....imaju da jedu , da se obuku, da se okupaju....zive u suvom i toplom.....a to dobar procenat stanovnika ove zemlje ne moze da priusti a tek na globalnom nivou da ne pricam.
 
znaci prvo silovanje i eventualno ubistvo deteta treba da mu oprostimo, pa ako to uradi ponovo treba da ga posaljemo da dozivotnu? :eek:

Eto resenja za mnoge gladne u Srbiji.....kad vise ne budes imao sredstava da se prehranis lepo uhvatis i silujes neko dete ili ubijes nekoga i lepo resis problem posto ides u zatvor gde te ceka topla sobica,krevet,redovna klopa....:D
 

Back
Top