Samo vas gledam i pitam se, dokle bre?!

Evo gledam sve ove teme koje otvarate i komentre koliko mogu da ispratim i vidim da ste svi generalno nezadovoljni životom u našoj lepoj Srbiji.... e sad bih ja vas da pitam zašto koji kuwac više svi ćute...danas još imamo za hleba, sutra ćemo gowna jesti, pa hoćemo li i tada ćutati?
Не могу као појединац ништа, а за покретање нове организације немам времена, то планирам за 2016-ту. А до тада не знам где то своје очајање садашњим стањем да испољим.
 
Evo gledam sve ove teme koje otvarate i komentre koliko mogu da ispratim i vidim da ste svi generalno nezadovoljni životom u našoj lepoj Srbiji.... e sad bih ja vas da pitam zašto koji kuwac više svi ćute...danas još imamo za hleba, sutra ćemo gowna jesti, pa hoćemo li i tada ćutati?

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

У којој су то земљи ФОРУМАШИ нешто променили?
 
Evo gledam sve ove teme koje otvarate i komentre koliko mogu da ispratim i vidim da ste svi generalno nezadovoljni životom u našoj lepoj Srbiji.... e sad bih ja vas da pitam zašto koji kuwac više svi ćute...danas još imamo za hleba, sutra ćemo gowna jesti, pa hoćemo li i tada ćutati?

Mislim da ce vecina dobro vaspitanih nastaviti da cute. Ipak je nepristojno govoriti sa punim ustima
 
Evo gledam sve ove teme koje otvarate i komentre koliko mogu da ispratim i vidim da ste svi generalno nezadovoljni životom u našoj lepoj Srbiji.... e sad bih ja vas da pitam zašto koji kuwac više svi ćute...danas još imamo za hleba, sutra ćemo gowna jesti, pa hoćemo li i tada ćutati?

Ћутање и летаргија Срба ЈЕ НАЈВЕЋИ ПРОБЛЕМ ОКУПАТОРА - једино се томе нису надали, због тога убрзано и мењају тактику... не знају више како да испровоцирају сукобе, јер Србе мрзи и да се више туку и да се расправљају... ама све. Прво су мислили да ће нас потаманити уранијумом - па ништа, па онда отровном храном - па ништа, па онда отровним лековима - па ништа, па пробали са вакцином - па ништа... па отказима, изгладњивањем, нелечењем - па ништа... тотално су збуњени наши душмани. А старци не умиру предвиђеном брзином... него се цео простор претвара у један велики логор и велики дом за стара и напуштена лица - а градови све више личе на оне куће духова и вампира.:hahaha:
 
Evo gledam sve ove teme koje otvarate i komentre koliko mogu da ispratim i vidim da ste svi generalno nezadovoljni životom u našoj lepoj Srbiji.... e sad bih ja vas da pitam zašto koji kuwac više svi ćute...danas još imamo za hleba, sutra ćemo gowna jesti, pa hoćemo li i tada ćutati?

Smanji doživljaj. Ne trebaju nam ponovo socijalni nemiri- pa dosta je bilo...;)

PS. Naravno da nećemo ćutati, ali sve u svoje vreme.
 
Ja imam pusku i 9 metaka,da se nadjemo u necijem podrumu i sve lepo isplaniramo.....ako ima neko jos sta neka prilozi pa da krenemo:rtfm:

:mrgreen:

p.s-sace me bota uhapsi zbog planiranja atentata na 8 ministara i njega :roll:

Ma znam ja da si ti dobar momak:cmok2: ali za te partizanske varijante ipak kontaktiraj Komunistkinju ona zna kako se organizuju te borbe po kojekavim budžacima.;)
 
Evo gledam sve ove teme koje otvarate i komentre koliko mogu da ispratim i vidim da ste svi generalno nezadovoljni životom u našoj lepoj Srbiji.... e sad bih ja vas da pitam zašto koji kuwac više svi ćute...danas još imamo za hleba, sutra ćemo gowna jesti, pa hoćemo li i tada ćutati?

Teško se postiže "kritična masa" . Pogotovu kad nema ogromnog kapitala za plate vođama i organizatorima. 5 oktobar je imao kasu od 186 miliona $ ...:per: Neviđena medijska kampanja, na svetskom nivou i svetskom spektru.

Ljigavim kaubojima i debelim Nemcima se isplatilo da plate žutaće i da ih postave tu gde su, a kome treba nezadovoljna raja ? Ko da plati, da podrži ? :(
 
Teško se postiže "kritična masa" . Pogotovu kad nema ogromnog kapitala za plate vođama i organizatorima. 5 oktobar je imao kasu od 186 miliona $ ...:per: Neviđena medijska kampanja, na svetskom nivou i svetskom spektru.

Ljigavim kaubojima i debelim Nemcima se isplatilo da plate žutaće i da ih postave tu gde su, a kome treba nezadovoljna raja ? Ko da plati, da podrži ? :(

E vidiš to je generalno problem, što svi očekuju neku ličnu korist, po sistemu ‚‚daj mi novce da povedem ovce‚‚:lol:......e do god nam je stepen razmišljanja na tom nivou, ni ne treba da nam bude bolje, možda smo i zaslužili da nam bude ovako kako nam je.:neutral:
 

Back
Top