Radovan Karadzic: Sarajevo je srpski grad izgradjen na srpskoj zemlji

pa i ja to kazem. da je nepravda da do rata najveci srpski grad pripadne bosnjacima.
Sarejevo je od Kulina Bana do današnjeg dana bilo BOSANSKI Grad a poricati da su u njemu živjeli i oni koji su se izjašnjavali i kao Srbi ili tvrditi da je bio samo SRPSKI grad, je jednostavno fašistička ideologija.
Karadžić je fašista!
 
Sarejevo je od Kulina Bana do današnjeg dana bilo BOSANSKI Grad a poricati da su u njemu živjeli i oni koji su se izjašnjavali i kao Srbi ili tvrditi da je bio samo SRPSKI grad, je jednostavno fašistička ideologija.
Karadžić je fašista!

U vrijeme Kulina bana,Sarajevo nije ni postojalo,Sarajevo je bilo bosanskohercegovacki grad,kao i sad uostalom,bosanski ne postoji ni grad,ni jezik,...
 
Etnicka mapa Sarajeva, prikazana na sudjenju Radovanu.

sarajevoy.jpg


Plavo su Srbi, srpska zemlja

zna Radovan sta prica..:D;)
 
Sarejevo je od Kulina Bana do današnjeg dana bilo BOSANSKI Grad a poricati da su u njemu živjeli i oni koji su se izjašnjavali i kao Srbi ili tvrditi da je bio samo SRPSKI grad, je jednostavno fašistička ideologija.
Karadžić je fašista!

http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/...rska-predstava-paljanskog-monstruma/komentari

Vi Muslimani ste tako zadojeni mrznjom, da vama ni sam bog ne moze da pomogne.

A zna se, ko je fašista i kome je Djedo bio u Handzar diviziju.:rtfm:
 
Sarejevo je od Kulina Bana do današnjeg dana bilo BOSANSKI Grad a poricati da su u njemu živjeli i oni koji su se izjašnjavali i kao Srbi ili tvrditi da je bio samo SRPSKI grad, je jednostavno fašistička ideologija.
Karadžić je fašista!

Muslimani iz Sarajeva su poznati fasisti,u onom ratu tamo je bilo glavno uporiste Crne Legije Jure Francetica



sve radnje na bascarsiji do drugog svjetskog rata su pripadale srbima i jevrejima


 
Alija je bio jedan od vas:rotf::rotf:
Da, bio sam Srbin dok još nisam znao tačno ko sam i šta sam. Bio sam se poveo za starijom braćom, koji su bili opredeljeni kao Srbi, između dva rata.
(Alija Izetbegović, Srbin):cool:


Štrumpfe, Alija je bio balija.

Alija Izetbegović:"ujutro mislim jedno, poslijepodne nesto sasvim drugo"
 
Raso fasista zato sto ti cukundeda ili pradeda prodao veru za veceru,mislim!:roll:

malo je neumjesno. takva su bila politička događanja u tom vremenu. bilo je slučajeva da muslimani prelaze i u pravoslavnu i u katoličku vjeru. također bilo je slučajeva da se srbi odriću pravoslavlja i prelaze u katoličku... tako da ne vidim razloga vrijeđanju
 

Back
Top