da li*

ste ikada masturbirali u skoli? da li vam je doslo, al ipak niste?
Objasniti striktan proces rada, povoljnosti i mane.

Jesam.U klozet.Al to dok sam bio mladji...
Mada, dolazi mi sad tako, destinu puta dok sam u skolu, al trpim, koe cu?
A proces ide ovako...Ako si stidljiv, otidnes u klozet, zatvoris vrata, i napred-nazad vuces kozicu.Kad zavrsis(da se ne izrazavam vulgarno), obrises se(ako imas s koje), a ako nemas s koje, butnes si ga nazad u gace i odes na cas...
Sad, slusao sam price i o zavrsavanju na casu, ali to nisam kadar da pricam...
 
Jesam.U klozet.Al to dok sam bio mladji...
Mada, dolazi mi sad tako, destinu puta dok sam u skolu, al trpim, koe cu?
A proces ide ovako...Ako si stidljiv, otidnes u klozet, zatvoris vrata, i napred-nazad vuces kozicu.Kad zavrsis(da se ne izrazavam vulgarno), obrises se(ako imas s koje), a ako nemas s koje, butnes si ga nazad u gace i odes na cas...
Sad, slusao sam price i o zavrsavanju na casu, ali to nisam kadar da pricam...
Hahaha bravo na detalnom objasnjenju xD
 
Moj drug stalno drka u skoli. z:mrgreen:

Na sociologiji ga je izvadio celog i onako zvao nas da ga vidimo... Ne znam samo kako ga nije profesorica videla?! Drkao je i na ekskurziji u Subotici u onoj skupstini staroj (ili sta je vec) i zena koja je bila vodic spazila je sta radi, zastala sokirana sa pricom par sekundi i potom nastavila. Mi smo plakali od smeha.

P.S. Ja jesam jednom, ali u WC-u i to u osnovnoj skoli, msm da je 6. razred bio. Nije za pohvalu al' kad se vec koleZa Muff otvorio da ispadnem korektan. z:mrgreen:
 
Moj drug stalno drka u skoli. z:mrgreen:

Na sociologiji ga je izvadio celog i onako zvao nas da ga vidimo... Ne znam samo kako ga nije profesorica videla?! Drkao je i na ekskurziji u Subotici u onoj skupstini staroj (ili sta je vec) i zena koja je bila vodic spazila je sta radi, zastala sokirana sa pricom par sekundi i potom nastavila. Mi smo plakali od smeha.

P.S. Ja jesam jednom, ali u WC-u i to u osnovnoj skoli, msm da je 6. razred bio. Nije za pohvalu al' kad se vec koleZa Muff otvorio da ispadnem korektan. z:mrgreen:

Sto bre nije za pohvalu?Zamisli da te je videla neka zgodna drugarica, pa pita da ti pripomogne...Dal bi tada reko:NIje za pohvalu?z:mrgreen:
 
Moj drug stalno drka u skoli. z:mrgreen:

Na sociologiji ga je izvadio celog i onako zvao nas da ga vidimo... Ne znam samo kako ga nije profesorica videla?! Drkao je i na ekskurziji u Subotici u onoj skupstini staroj (ili sta je vec) i zena koja je bila vodic spazila je sta radi, zastala sokirana sa pricom par sekundi i potom nastavila. Mi smo plakali od smeha.
Ja plačem sada.... :hahaha: :rotf:

evo ti bona... :ok:
 
Moj drug stalno drka u skoli. z:mrgreen:

Na sociologiji ga je izvadio celog i onako zvao nas da ga vidimo... Ne znam samo kako ga nije profesorica videla?! Drkao je i na ekskurziji u Subotici u onoj skupstini staroj (ili sta je vec) i zena koja je bila vodic spazila je sta radi, zastala sokirana sa pricom par sekundi i potom nastavila. Mi smo plakali od smeha.

P.S. Ja jesam jednom, ali u WC-u i to u osnovnoj skoli, msm da je 6. razred bio. Nije za pohvalu al' kad se vec koleZa Muff otvorio da ispadnem korektan. z:mrgreen:
Nikad nisam to voleo "kolegijalno"(moja nova rec u recniku hahaha) xD
 
ste ikada masturbirali u skoli? da li vam je doslo, al ipak niste?
Objasniti striktno proces rada, povoljnosti i mane.

Pa ovako, prvo sedis mirno za vreme casa, smaras se, mnogo dosadno, e onda dolazi prava uzivancija. Drugarica ispred tebe nosi tangu i bas se savila da dohvati olovku, i slucajno joj se pantalone povuku na dole a tange iskoce pred tvojim ocima. . . Prvo ne verujes da se tebi ovo desava, razmisljas, izvaditi mob i slikati ili vrsiti nesto prikladnije. Vadis patku, koja je prethodno lepo narasla i bacas se na posao. Govoris drugaru da obrati paznju na neme posmatrace, i ti radis svoj posao. Kad zavrsis(sociologija mi je omiljeni cas), vadis maramice iz ranca, koje uvek moraju da zauzimaju mali deo tvoje dnevne opreme, i laganim potezima skidas bele naslage sa klupe, stolice, sveske, eventualno drugaricine majice. . .
Sve u svemu, to je to. . . :zskace: Srecna vam Nova. . . .
 
Pa ovako, prvo sedis mirno za vreme casa, smaras se, mnogo dosadno, e onda dolazi prava uzivancija. Drugarica ispred tebe nosi tangu i bas se savila da dohvati olovku, i slucajno joj se pantalone povuku na dole a tange iskoce pred tvojim ocima. . . Prvo ne verujes da se tebi ovo desava, razmisljas, izvaditi mob i slikati ili vrsiti nesto prikladnije. Vadis patku, koja je prethodno lepo narasla i bacas se na posao. Govoris drugaru da obrati paznju na neme posmatrace, i ti radis svoj posao. Kad zavrsis(sociologija mi je omiljeni cas), vadis maramice iz ranca, koje uvek moraju da zauzimaju mali deo tvoje dnevne opreme, i laganim potezima skidas bele naslage sa klupe, stolice, sveske, eventualno drugaricine majice. . .
Sve u svemu, to je to. . . :zskace: Srecna vam Nova. . . .
 
Pa ovako, prvo sedis mirno za vreme casa, smaras se, mnogo dosadno, e onda dolazi prava uzivancija. Drugarica ispred tebe nosi tangu i bas se savila da dohvati olovku, i slucajno joj se pantalone povuku na dole a tange iskoce pred tvojim ocima. . . Prvo ne verujes da se tebi ovo desava, razmisljas, izvaditi mob i slikati ili vrsiti nesto prikladnije. Vadis patku, koja je prethodno lepo narasla i bacas se na posao. Govoris drugaru da obrati paznju na neme posmatrace, i ti radis svoj posao. Kad zavrsis(sociologija mi je omiljeni cas), vadis maramice iz ranca, koje uvek moraju da zauzimaju mali deo tvoje dnevne opreme, i laganim potezima skidas bele naslage sa klupe, stolice, sveske, eventualno drugaricine majice. . .
Sve u svemu, to je to. . . :zskace: Srecna vam Nova. . . .

oce li vec jednom da izbacite moj komentar iz prve ruke, ljudi su nestrpljivi. . .
 
Sada me je drug preko face-a obavestio da se registrovao ovde pod adekvatnim nickom i da je odgovorio ali se ceka potvrda, posto je nov clan... Da mu pozelimo toplu dobrodoslicu lepo. z;)
 
Eh kad se setim 6 ili 7 razred nova profesorka engleskog 27 god je imala, prelepa jos se stalno povokativno oblacila.....veliki dekolte z:D i mi se tako zabodemo u prvu klupu i izvadimo mob i kao shatro igramo igrice a ovi majmni joj slikaju sise (ja nisam,drugi su za mene :mrgreen:) i stalno smo isli do wc-a da "piskimo" z:lol:


tuga pa nam samo 2 meseca predavala z:(



ovaj je luuuuuuuuuud :rotf:
 

Back
Top