Moda i ljubav

čedina_zebra

Legenda
Poruka
53.468
Da li su moda i ljubav povezani ili je to najobičnija izmišljotina
neostvarenih ljudi, tj da li je moda možda neka vrsta korektiva
nas samih na putu ka njegovom ili njenom srcu ili srcu
onih do kojih nam je stalo ?

Šta to želimo da sakrijemo, ako želimo, iza lepih "krpica" i
koje tj. kakve su to "krpice" koje imaju učinak 100% na nju ili njega
ili njih?
 
Poslednja izmena:
Da li su moda i ljubav povezani ili je to najobičnija izmišljotina
neostvarenih ljudi, tj da li je moda možda neka vrsta korektiva
nas samih na putu ka njegovom ili njenom srcu ili srcu
onih do kojih nam je stalo ?

Šta to želimo da sakrijemo, ako želimo, iza lepih "krpica" i
koje tj. kakve su to "krpice" koje imaju učinak 100% na nju ili njega
ili njih?

Zanimljiva tema... :zskace: ..Pu prvi.. z:p

Po meni ljubav i moda jesu povezani...I mislim da dobar look moze itekako da nam pomogne da dodjemo do srca onih do kojih nam je stalo..Smatram da odeca itekako cini coveka..Mozda gresim ali to je realno neko moje misljenje...Iza dobrih krpica uglavnom svi gledaju da sakriju neki svoj nedostatak :zima2:,ja sa tim problema nemam..A sto se tice krpica koje imaju 100 % ucinka-pa to zavisi od osobe do osobe...Sve je stvar ukusa..Ja volim da vidim devojku u malo provokativnijem izdanju..Uske farke.stikle sa visokim potpeticama,dekolte.. z:shock: ..itd..itd.. :zima:
 
Pretpostavljam da cim poklanjamo paznju modi, svom izgledu i odabiru garderobe, obuce, sminke, frizure...verovatno da to radimo sa ljubavlju kao motivom. Koja vrsta ljubavi je u pitanju, mislim da je individualno.
 
Pa, i oblačenje je komunikacija... pre petnaestak godina sam izlazila sa jednim dečkom (bili smo par, ali nismo živeli zajedno) i na svaki sastanak smo se - bez dogovora - pojavili obučeni u istu boju :lol: Kada ti se to desi jednom, ili dva puta, može da bude slučajnost... a kod nas je bilo pravilo... jako čudna stvar... i lepa :)
 
Pa, i oblačenje je komunikacija... pre petnaestak godina sam izlazila sa jednim dečkom (bili smo par, ali nismo živeli zajedno) i na svaki sastanak smo se - bez dogovora - pojavili obučeni u istu boju :lol: Kada ti se to desi jednom, ili dva puta, može da bude slučajnost... a kod nas je bilo pravilo... jako čudna stvar... i lepa :)

Ovo je baš zanimljivo, vi ste bili i više nego srodne duše u svakom pogledu
 
Ma nema to toliko veze, ja mislim. Moze da pomogne da budes primecen, ali sta ti to vredi ako kad se pojavis u drugacijem izdanju on ne moze da se seti ko si zapravo ti...

Ja npr obicno primetim kad neko ima neki outfit koji se meni svidja, nije mi problem cak ni da to pohvalim, bez obzira ko je u pitanju, ali opet, kad treba da padnem, najpre padam na postupke, pa na pricu, pa tek onda na sve ostalo... Ipak je to samo odeca!
 
Kako koja odeća :) Kada neko ima stila, i baš ima stil na koji ti padaš - uh! Nije to samo odeća, to je ... pa sve - pogled na svet, odnos prema životu... ali poznajem malo ljudi koji baš imaju svoj stil, uglavnom su ljudi moderni tj. prate trendove... a stil mu dođe kao neka filozofija. Uh, al' sam objasnila :lol:
 
Kako koja odeća :) Kada neko ima stila, i baš ima stil na koji ti padaš - uh! Nije to samo odeća, to je ... pa sve - pogled na svet, odnos prema životu... ali poznajem malo ljudi koji baš imaju svoj stil, uglavnom su ljudi moderni tj. prate trendove... a stil mu dođe kao neka filozofija. Uh, al' sam objasnila :lol:

Ja sam skontao sta si rekla.. z:) z:) z:)
 
Kako koja odeća :) Kada neko ima stila, i baš ima stil na koji ti padaš - uh! Nije to samo odeća, to je ... pa sve - pogled na svet, odnos prema životu... ali poznajem malo ljudi koji baš imaju svoj stil, uglavnom su ljudi moderni tj. prate trendove... a stil mu dođe kao neka filozofija. Uh, al' sam objasnila :lol:

Super si objasnila. Stil je vise od mode, a moda je vise od trenda.
 
Kako koja odeća :) Kada neko ima stila, i baš ima stil na koji ti padaš - uh! Nije to samo odeća, to je ... pa sve - pogled na svet, odnos prema životu... ali poznajem malo ljudi koji baš imaju svoj stil, uglavnom su ljudi moderni tj. prate trendove... a stil mu dođe kao neka filozofija. Uh, al' sam objasnila :lol:

to je to.........
 
Da li su moda i ljubav povezani ili je to najobičnija izmišljotina
neostvarenih ljudi, tj da li je moda možda neka vrsta korektiva
nas samih na putu ka njegovom ili njenom srcu ili srcu
onih do kojih nam je stalo ?

Šta to želimo da sakrijemo, ako želimo, iza lepih "krpica" i
koje tj. kakve su to "krpice" koje imaju učinak 100% na nju ili njega
ili njih?

Svaka osoba izgradi vremenom svoj stil. Ono sto je vazno jeste da se odeca nosi lezerno i da odgovara samoj licnosti i karakteru. Vec sam pisala kako mi je nekada zao sto neki kvalitetni muskarci ne umeju da se obuku i da i na taj nacin istaknu svoju licnost.

E, sad sto se tice ljubavi i dopadanja..po meni postoji par interesantnih stvari kod toga. Moje iskustvo je da se muskarcima svidja kada smo obucene sexy, ali ne vulgarno. Tu obicno podrazumevaju haljinu ili suknju (uvek to stavljaju ispred pantalona-ne znam zasto), visoke stikle, pustenu kosu(ne zavezanu) i ne preteranu sminku. To je otprilike ono sto sam ja shvatila kao muski pogled na lepotu.

A, kad je ves u pitanju..cipka i crno i ne moze se pogresiti.:) Po njima mi nikada ne bi trebale da nosimo pamucni ves.:mrgreen:
 
Tu obicno podrazumevaju haljinu ili suknju (uvek to stavljaju ispred pantalona-ne znam zasto), visoke stikle, pustenu kosu(ne zavezanu) i ne preteranu sminku. To je otprilike ono sto sam ja shvatila kao muski pogled na lepotu.

A, kad je ves u pitanju..cipka i crno i ne moze se pogresiti.:) Po njima mi nikada ne bi trebale da nosimo pamucni ves.:mrgreen:
Khm, dakle vi žene se zbog toga oblačite na taj način, da bi se dopale muškarcima:)
Mislim da je takav način razmišljanja pogrešan i da uzrokuje kasnija neslaganja i nerazumevanja. Vi se zapravo pretvarate da bi nam ugodile a mi vas prihvatimo takve misleći da ste takve same po sebi.
 
vd:
Khm, dakle vi žene se zbog toga oblačite na taj način, da bi se dopale muškarcima:)
Mislim da je takav način razmišljanja pogrešan i da uzrokuje kasnija neslaganja i nerazumevanja. Vi se zapravo pretvarate da bi nam ugodile a mi vas prihvatimo takve misleći da ste takve same po sebi.

Greska, mi zene se oblacimo na nacine koji je nama svojstven da bi se dopadale same sebi. Mi se zapravo ne pretvaramo da bi Vama ugadjale, nego se oblacimo u zavisnosti od raspolozenja i uslova vremena, trenutne mogucnosti ili nemogucnosti...tebe je , pile moje, neka gadno navozala:zimag::zimag::zimag:
 
Da li su moda i ljubav povezani ili je to najobičnija izmišljotina
neostvarenih ljudi, tj da li je moda možda neka vrsta korektiva
nas samih na putu ka njegovom ili njenom srcu ili srcu
onih do kojih nam je stalo ?

Šta to želimo da sakrijemo, ako želimo, iza lepih "krpica" i
koje tj. kakve su to "krpice" koje imaju učinak 100% na nju ili njega
ili njih?

Pakovanje prodaje proizvod.
 
Da li su moda i ljubav povezani ili je to najobičnija izmišljotina
neostvarenih ljudi, tj da li je moda možda neka vrsta korektiva
nas samih na putu ka njegovom ili njenom srcu ili srcu
onih do kojih nam je stalo ?

Šta to želimo da sakrijemo, ako želimo, iza lepih "krpica" i
koje tj. kakve su to "krpice" koje imaju učinak 100% na nju ili njega
ili njih?
Можда у том смислу да се девојке све више скидају како би привукле мушкарце :zcepanje:
 

Back
Top