sta da radim

sta vam znaci to klon ovo mi je prvi i jedini nalog i hvala na "savetima" a to sto kazes da ga "volim"
ne trebaju ti znaci navoda jer ga stvarno volim.

daj bre ne mozes ti nekog da volis posle tako malo vremena,ne znas ti jos uvek sta znaci voleti ;)
takodje to sto si mlada nije opravdanje da ne donosis zrelije odluke.
ako si mislila da je ok da ga otkacis onda si verovatno u pravu,nemoj sumnjati u sebe ;)
 
dobro mozda preterujem ali ne mogu da ga otkacim jer kad god pomislim na njega meni suze same krenu kad ga vidim ja se skroz unervozim a kad treba da me poljubi osecam kao da se ljubim prvi put (sorry zbog patetike ali je tako)mozda sam mlada i mozda to nije stvarno ljubav ali ja ne mislim tako...
ako ne mozete da mi pomognete bar nemojte da me kritikujete
 
Vataj se sa njim dok cekas bas, a kad nadjes nekog drugog - otkaci ga...(msm ne tog novog, nego starog :D ) Od njega vise dobiti neces, razumes...? On covek nece nista ozbiljno, vi's da nece ni da vas ozvanici kako valja...:confused:
 
mnogo volim jednog decka al ja i on jedan dan smo zajedno jedan nismo ..nikad ne pricamo o necem ozbiljnijem..ono zajedno smo 15-ak minuta kad nas niko ne vidi, sutra ni to preksutra opet...zajedno smo na rodjendania,ekskurzijama,zurkama..i tako jednam dan meni se smucilo da neznam na cemu sam i kad je on pitao da idemo zajednop posle skole na neki teren ..(tu se ljubimo posle skole,posto cekaomo bus 1h30min)i ja mu rekla da odjebe i da necu i ne govorimo vec 15 dana a ja bih ponovo da budem sa njim,pa makar i tako.on bi bio samnom uvek ali da niko ne zna.Sta da mu kazem jer mi kao drugovi nismo bliski....
znam da sam glupa sto pristajem na to... ali ga volim i nemojte samo da kazete rda ga otkacim jer ne mogu

Ovo je odlican primer drustvene devijacije kojim bi trebali sociolozi i psiholozi da se pozabave. Nije smesno!
 

Back
Top