Automobil, instruktor i ja = kataklizma

Tusenfryd,

to sa stranom unazad jeste malo tesko i zbunjuje, ja sam sebi uvek govorila tamo gde hoces da se okrenes, tamo i vrtis volan
I radi

A najbolje ces uvezbati ako ti instrukyor dozvoli da sama parkiras vise puta, van redovnog dela rada na poligonu, tamo-amo unazad sama
Veruj mi!
 
Evo musterije ...prodacu je medvedu :)

Medved zna da je alfa kao pogrešan muškarac: problematičan, skup, neveran, može da ti pojede sve živce i kuću raskući...ali ima pogled od koga se kolena pretvaraju u pihtije, sedište pravljeno po obliku Medine pozadine za savršeno uklapanje i brzinom svetlosti te vodi do neslućenih daljina...:aha:

Zaebi :mrgreen:
 
Medena,mislio sam na nas prosecne vozace.Talenti kao ti se izuzimaju,njih ne smem ni da pomenem, kakvo crno poredjenje.:)

Ne mislim da sam neki poseban talenat, ali lep šliht, pohvaljujem :mrgreen:

U celom mom okruženju, uključujući i mene, nikome nije trebalo duže od godinu i po svakodnevne beogradske vožnje da se "prekali". Za to vreme ti se desi sve što treba da se desi, čukneš, pukne guma, proklizaš, zaglaviš se, odšlepaš se, popiješ par kazni, naplašiš se svega čega treba da se naplašiš...Ali činjenica da ti po manjim varošima, pogotovo onima sa dva semafora, treba mnogo više da dostigneš sigurnost u vožnji. Kao i ako sedaš za volan samo nedeljom do pijace.
 
Prvo Alfu ne bih nikad kupila jer za to nemam para, a i da imam kupila bih nesto sto se moze lakse prodati, i to nakon nekoliko godina kad naucim da vozim
Sad trazim prva kola, a u skladu s tim su parole - da budu jeftina, da idu i rade posao, da su laka i povoljna za odzavanje, da malo trose

Prvo sam htela megana, ali smo se predomislili
Sad trazimo Fiat bravu
Ona je isto lepa, a jeftinija je za odrzavanje
 
QUOTE=medved_bg;15878959]Ne mislim da sam neki poseban talenat, ali lep šliht, pohvaljujem :mrgreen:

U celom mom okruženju, uključujući i mene, nikome nije trebalo duže od godinu i po svakodnevne beogradske vožnje da se "prekali". Za to vreme ti se desi sve što treba da se desi, čukneš, pukne guma, proklizaš, zaglaviš se, odšlepaš se, popiješ par kazni, naplašiš se svega čega treba da se naplašiš...Ali činjenica da ti po manjim varošima, pogotovo onima sa dva semafora, treba mnogo više da dostigneš sigurnost u vožnji. Kao i ako sedaš za volan samo nedeljom do pijace.[/QUOTE]


To je sve gradska voznja,i to po tvom gradu,medenjaku moj.Joj sto bih voleo da te vidim kako vozis po Istambulu.
Izasla bi iz kola i...:rida::rida::rida:
A to je samo gradska voznja.:mazi::mazi::mazi:
 
Kupi auto na kom si se obucavala,verovatno Punto.Nauci prvo da vozis,iako si polozila nikakav vozac nisi.Treba pet godina prakse da bi postala vozac,pocetnik cukne,ogrebe auto,osteti ga...bolje da vozis nesto jeftinije za popravke i odrzavanja.Alfa nije za tebe.Osim sto je lepa na oko,to jeste.

Ne mislim da sam neki poseban talenat, ali lep šliht, pohvaljujem :mrgreen:

U celom mom okruženju, uključujući i mene, nikome nije trebalo duže od godinu i po svakodnevne beogradske vožnje da se "prekali". Za to vreme ti se desi sve što treba da se desi, čukneš, pukne guma, proklizaš, zaglaviš se, odšlepaš se, popiješ par kazni, naplašiš se svega čega treba da se naplašiš...Ali činjenica da ti po manjim varošima, pogotovo onima sa dva semafora, treba mnogo više da dostigneš sigurnost u vožnji. Kao i ako sedaš za volan samo nedeljom do pijace.

Ma dajte ljudi... pa to samo anti anti anti talentu treba 5 godina vožnje da se nauči...
Evo ja... opet ja... :mrgreen: vozim 6 godina i nikad nisam ni čuknula, ni ogrebala auto, nikad mi nije pukla guma, sve i da pukne, pa šta, neće niko umreti... ne vidim zašto po pravilu početnik mora da pravi greške...
Kad je došla prva zima, ja kažem mužu, mami, tati i ostaloj ekipi da idem do drugarice, pa na piće i u grad, u susedno mesto, pa u NS... a oni ovako: :eek::eek::eek: Pa kako ćeš? Pa klizavo je? Pa sneg? Pa led? Pa ti nisi normalna, ideš u štiklama?

Meni je to bilo smešno... mislim, šta sad, treba da se njanjavim, jer nikad nisam vozila po snegu... pa neću... sela, vozila ko i svi drugi... proklizava, pa mora proklizavati kad je led, kočiš, on i dalje ide, pa šta sad, ebi ga... opustiš se, voziš ko i svi drugi...

Mislim da je panika najveći problem...
Moje drugarice se sve šokiraju i vriskaju, kao, kako se ne bojiš? Čega da se bojim? Čukanja, udaranja, grebanja, sletanja... što bi se bojala... sve je to normalno, dešava se...

Meda je u pravu da se ne može naučiti ako auto voziš samo jednom nedeljno... i ako voziš 40 na sat... ;)
 
To je sve gradska voznja,i to po tvom gradu,medenjaku moj.Joj sto bih voleo da te vidim kako vozis po Istambulu.
Izasla bi iz kola i...:rida::rida::rida:
A to je samo gradska voznja.:mazi::mazi::mazi:

Ma daj mirko...
Po čemu se razlikuje vožnja po bg-u od vožnje po Istambulu...

P.S. Ponosno mogu izjaviti da sam bolji vozač od mm-a bila po Rimu... on se uspaniči, kad gps kaže da skrene u neku ulicu a tu radovi i ne može... :zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 
Ma daj mirko...
Po čemu se razlikuje vožnja po bg-u od vožnje po Istambulu...

P.S. Ponosno mogu izjaviti da sam bolji vozač od mm-a bila po Rimu... on se uspaniči, kad gps kaže da skrene u neku ulicu a tu radovi i ne može... :zcepanje::zcepanje::zcepanje:


Los sam vozac,kako da obijasnim,vozim svega trideset i nesto godina.:p
Jedno je plasiti se ili ne,drugo je znati i biti iskusan vozac.
Ono,mozda za vozace iskustvo i nije bitno,sta je to saobracaj,nista.:whistling:
Varate se moje dame,sto to pre shvatite bolje je za sve.
 

Back
Top