nVidia GeForce 8600GT 512MB Sta mislite o ovoj grafickoj kartici?

bogami GTA IV , najneoptimizovanija igra na svetu , za nju na high i very high treba neka teška zverka tipa 4870 , nisam probao ali doduše verujem da bih mogao da je poteram na nekom teškom minimumu sa mojom trenutnom konfom(AMD64*2 5200+ , 2Gb na 800 mhz) i sa grafičkom kojom recimo igram na max podešavanjima COD4 (x1650GT 256mb ddr3 128 bita.) na 19 " wide monitoru.
 
bogami GTA IV , najneoptimizovanija igra na svetu , za nju na high i very high treba neka teška zverka tipa 4870 , nisam probao ali doduše verujem da bih mogao da je poteram na nekom teškom minimumu sa mojom trenutnom konfom(AMD64*2 5200+ , 2Gb na 800 mhz) i sa grafičkom kojom recimo igram na max podešavanjima COD4 (x1650GT 256mb ddr3 128 bita.) na 19 " wide monitoru.

X1650 hmmmm pa na nekom minimumu bi trebalo da radi....a to za 4870 sumnjam da bi i sa njom sve radilo na max ...mozda tek sa nekim gtx280 ili sl. i naravno quad core i to neki jaci mozda neki Phenom II X4...
 
Da i meni ne deluje bas merodavno ...ali u globalu ta kartica bi trebalo kako tako da moze da se izbori sa skoro svim danasnjim naslovima naravno ne sa svim na max detaljima ali boze moj ja sam svojevremeno na njoj terao Bioshock, Crysis, CoD 5, Witcher itd. bez problema

Bravo bravo momcino, nedamo 8600gt/s ;) ko se lozi neka baca pare,mi smo jos uvek u igri:hahaha::hahaha:
 
Ploca je extra:ok:...a graficka..hhhmmm.....nabaci jos malo novca i kupi bar 9600gt..
Sto se tice Gigabyte-a.to je tesko djubre:dash:,imao sam grafu i plocu istog proizvodjaca i....
crkose zbog pregrevanja,za mene je Biostar za ploce,i Gainward za graficke,the best:worth:!!!

Cuj crkose zbog pregrevanja, pa kakvo si kuciste imao, nadam se da sad imas neko kvalitetno sa kvalitetnim napajenjem i dobrim hladjenjem, kod mene sve fercera;) imam i plocu i grafu od pomenutog proizvodjaca i ostale kvalitetne komponente, za Gainward nema greske, definitivno odlican brend.
 
Druze LAKS,ne bih da ulazim u polemiku,ali ja u svom kucistu imam nekoliko "devetki" koji hlade do bola...a da Cooler Master...Biostar me je pozitivno iznenadio:ok:.....da dodam Gigabyte ima najveci broj reklamacija:rtfm:!!!

Druze Black, to je bilo jos pocetkom 2000 za Gigabyte, medjutim stvari su se jako promenile. Od kako su dosli 2x CPU nema loseg produkta ako sve sklopis kako treba, jbgh tebe mora da je zakacila falicna roba sto nam stalno uvaljuju... ja sam jos podigao voltazu na svom chipset`u, ne znam stvarno kako je tebi sve to riknulo, ja recimo u opste ne stavljam bilo koji ventilator da ubacuje vazduh unutar kucista, svi su namesteni da izbacuju toplotu iz njega, kod tebe je sigurno obrnuta situacija, i ko zna koliko si agilan da ocistis kuciste od prasine koja se vremenom nagomilava, ne kazem ti nista lose samo nije u redu ceo brend ocrnjivati samo sto si ti 1put imao lose iskustvo, ponavljam Gigabye je stvarno bio los u pocetku, za to i ja znam ali eto dao sam mu sansu i nemam zamerki kao ni za ASUS, ali eto opet, ja sam sve to rasturao i cistio, bez uvrede.:)
 
Slazem i sa jednim ali i sa drugim...8600 nije los izbor ako zaista nemate puno novca (manje od 50e) s obzirom da stvarno moze jos da se izbori sa novijim naslovima....sa druge strane 4850 je odlicna karta koja stvarno moze da se nadje dosta povoljno...nravno nedostatak joj je kao i svim drugima sto na jesen dolaze nove, bolje itd. ljudi daj da uvalimo nekog u nvidiu ili ati-ja pa da nam svaki mesec donosi nove kartice...skup je to sport za nas obicne smrtnike da ih menjamo tempom koji ih oni proizvode
 
Gigabyte je poznat po dobrim rashladnim resenjima,koja jako dobro hlade,mislim na pasivna resenja,da crkavaju ploce i grafe...
Nisam ni za jednu firmu,sve je to isto maslo,ali za mene su Biostar i Gainward najpouzdaniji,pa onda MSI,Asus.....

Za Biostar ne mogu nista da kazem jer nisam dosao u dodir sa pomenutim. Za Gainward mogu da kazem da je medju najboljim, da je u samom vrhu, eto imao sam Gainward G-Force 4 MX 440 jos davno, ta karta je jos u zivotu. Na red je dosao Gigabyte, pasivna grafa 8600GTS, ali kad sam je stavio sa tim hladjenjem temperatura mi je skakala na 60, 70 stepeni u normalnom radu, naravno nisam bio zadovoljan pa sam stavio jednu 9ku vent. ispod nje i dobio 37 stepeni celzijusa, znaci uspeo sam sa 675mhz da je dignem na 750mhz, sve se moze izvesti ako se radi pravilno i oprezno.:D
 

Back
Top