Istra postaje drugo Kosovo

ocito ti je promaklo...referendum je u Istri kao i u cijeloj RH proveden....oko 93 % stanovnika Istre odlucilo je da zeli da zivi u RH:D

Питања би сада била другачија.
Па поставите на неком форуму Истаранима питање Италија или Храватска ,али да се не мешате ви континенталци па да видимо.
 
Pa u Hrvatskoj, sa vecim stepenom autonomije najverovatnije.

A da se raspise referendum na severu Backe? A da se raspise referendum na Kosovu, Sandžaku ili Preševskoj dolini?

Ја нисам спомињао југ или север Истре већ целу ,а и у Војводини одма може целој,мада може и у целој Бачкој,Прсшевска долина као одредница не постоји али за цео тај округ може ома ,а на Косово да прво вратимо све од 44 до сада па да гласамо.
Али да се и у Истру врате сви протерани 45.
 
Питања би сада била другачија.
Па поставите на неком форуму Истаранима питање Италија или Храватска ,али да се не мешате ви континенталци па да видимо.

prije par dana je ovdje na forumu bila tema o Istri...
otidi tamo pa procitaj, sve ce ti se reci...
rezultat referendeuma, danas proveden, bio bi isti....
 
Питања би сада била другачија.
Па поставите на неком форуму Истаранима питање Италија или Храватска ,али да се не мешате ви континенталци па да видимо.

Ti si lik koji ima maksimum 16 godina. Vidi se iz tvog neobrazovanja i "pismenosti".

Dakle nemaš pojma ni kako se zovu stanovnici Iste, a pričaš o njima. Oni se ne zovu Istrani nego Istrijani.

Apsolutnu većinu na izborima u Istri osvaja IDS, oni se zalažu za jedinstvenu Hrvatsku koja bi bila sastavljena iz više autonomnih regiona. Ako izbori pokazuju mišljenje naroda, a pokazuju, onda se Istrijani zalažu za Istru u Hrvatskoj sa određenim stepenom autonomije.

Opet kažem, raspiši ti sinak referendum u Vojvodini, ili samo u Bačkoj, pa ćeš da vidiš u kojoj državi žele Bačvani da žive, plakao bi kad bi video rezultate. Isto važi i za Sandžaklije.
 
Ја нисам спомињао југ или север Истре већ целу ,а и у Војводини одма може целој,мада може и у целој Бачкој,Прсшевска долина као одредница не постоји али за цео тај округ може ома ,а на Косово да прво вратимо све од 44 до сада па да гласамо.
Али да се и у Истру врате сви протерани 45.
E ovde si pokazao svu svoju "pamet".

Istra nije međunarodno-pravni subjekt, niti federalna ni konfederalna jedinica da bi imala pravo i mogućnost na otcepljenje.

Što se tiče Vojvodine, odande sam i mogu ti reći da bi na eventualnom referendumu Vojvodina imala velike šanse za otcepljenje, više Vojvođana želi otcepljenje nego Istrijana.
 
Ti si lik koji ima maksimum 16 godina. Vidi se iz tvog neobrazovanja i "pismenosti".

Dakle nemaš pojma ni kako se zovu stanovnici Iste, a pričaš o njima. Oni se ne zovu Istrani nego Istrijani.

Apsolutnu većinu na izborima u Istri osvaja IDS, oni se zalažu za jedinstvenu Hrvatsku koja bi bila sastavljena iz više autonomnih regiona. Ako izbori pokazuju mišljenje naroda, a pokazuju, onda se Istrijani zalažu za Istru u Hrvatskoj sa određenim stepenom autonomije.

Opet kažem, raspiši ti sinak referendum u Vojvodini, ili samo u Bačkoj, pa ćeš da vidiš u kojoj državi žele Bačvani da žive, plakao bi kad bi video rezultate. Isto važi i za Sandžaklije.

uglavnom tocno...
samo mi nije poznato da IDS ima apsolutnu vecinu u Istri, koliko ja znam ni relativnu....
ona jeste najjaca stranka, ali daaaaleko od apsolutne vecine...mozda u pokojoj izbornoj jedinici, to neznam...
 
Ti si lik koji ima maksimum 16 godina. Vidi se iz tvog neobrazovanja i "pismenosti".

Dakle nemaš pojma ni kako se zovu stanovnici Iste, a pričaš o njima. Oni se ne zovu Istrani nego Istrijani.

Apsolutnu većinu na izborima u Istri osvaja IDS, oni se zalažu za jedinstvenu Hrvatsku koja bi bila sastavljena iz više autonomnih regiona. Ako izbori pokazuju mišljenje naroda, a pokazuju, onda se Istrijani zalažu za Istru u Hrvatskoj sa određenim stepenom autonomije.

Opet kažem, raspiši ti sinak referendum u Vojvodini, ili samo u Bačkoj, pa ćeš da vidiš u kojoj državi žele Bačvani da žive, plakao bi kad bi video rezultate. Isto važi i za Sandžaklije.

Немама 16 рођен сам 21.02.2009 пише на профилу
случајно сам Бачван па бих те молио да као добар домобранчић мени неупућеном Бачвану то мало појасниш
 
Dobar neki covek,ovaj Italijan:D

Уз много поштовања цењеној Јевропи ,мислим да ће Истранима бити много боље са Италијанима,одма су У ЕУ ,блискост менталитета,стандард,стабилна земља ,калчо ,добију пунта у по цене и нико их неће зајебавати како им је Ђорђевић дао трицуууууу
 
Istra ce svakako pripasti Italiji ne zato sto ja mrzim Hrvatsku i Hrvate boli me k.. za njih,vec zato sto su tako odlucili nacisti.

Razjebali su citav balkan sta su samo od Iraka uradili ko zna sta ce biti sa Sirijom ili Iranom kulturom starom 3000 god.
 

Back
Top