ZENE TREBA MI VASA POMC

s sale

Početnik
Poruka
13
U braku sam sest godina i sve je bilo super niti problema niti svadje samo su strasti polaki nestajale izmedju nas tako da je sad vise uopste nema .Dali je moguce povratiti strasi i kako ???? Unapred zahvalan na savetu
 
Пробај да причаш са својом женом о томе.
Како ми да ти помогнемо кад не знамо ни шта је за вас страст, ни каква је била раније, ни каква су вам очекивања од те страсти, ни како функционишете у свакодневном животу, ни који други животни проблеми утичу на вашу страст, ни колико сте блиски...ама баш ништа!
 
U braku sam sest godina i sve je bilo super niti problema niti svadje samo su strasti polaki nestajale izmedju nas tako da je sad vise uopste nema .Dali je moguce povratiti strasi i kako ???? Unapred zahvalan na savetu

1. Nadji ljubavnicu

2. Svingujte

3. 1+2

z:mrgreen:

Ozbiljno, nekog dobrog saveta nema, osim da je 6 godina i malo i mnogo da bi strasti potpuno nestalo.
Mora biti da ima nekih drugih teskoca i problema u zivotu, u poslu, sa njenim ili tvojim roditeljima ili nesto sto vas opterecuje a precutkujete i ne resavate.
Konacno, strast ne moze biti kao u prvoj ili drugoj godini veze i ako to umanjenje definishesh kao potpuno odsustvo strasti, onda mozda preterujes jer ocekujes neki nezaustavljivi uragan strasti i pozude prema osobi sa kojom delis zivot svaki dan, vec 6 godina......sto je malo previse za ocekivati
 
U braku sam sest godina i sve je bilo super niti problema niti svadje samo su strasti polaki nestajale izmedju nas tako da je sad vise uopste nema .Dali je moguce povratiti strasi i kako ???? Unapred zahvalan na savetu

...to su krizne godine u braku...kao i svaka naredna...godina...z:mrgreen:

...da...i shto bash od zhena trazhish pomocc...mi mushki smo grbavi...z:mrgreen:...
 
Ja stvarno ne verujem da je to moguce..godinama stecemo zelju za stvaranjem porodice ali kompenzacije za strast nema..i ne treba brak odrzavati na deci..postovanju porodice i sl..a spavati u odvojenim sobama i ljubiti se 3put u obraz samo za praznike..jedino kapiram da se treba iziveti na vreme..i skrasiti pored nekog ko nas cini srecnim..biti sto duze mlad u dushi..experimentisati u sexu uvek..a kad vec udjes u brak znaci biti zreo i svestan da se tako nesto moze desiti..pa odoleti iskusenju
 
STRAST se ŽENI može povratiti na više načina, moj S.Sale, ali se svi oni slivaju u JEDNO. Sve žene nakon šest godina odbijaju da prihvate naše retoričke zavrzlame. Možeš je pridobiti samo revolucionarnim prevratom svoje ličnosti:

- Prvo, podrudi se da stekneš retku osobinu da uopšte ne postojiš, osim u slučaju kad je to njoj potrebno. Dalje, ako nisi u stanju da zbog svog urođenog kukavičluka, isečeš vene na svojim rukama dedinom britvom, potrudi se da joj kupiš nešto jako glupo... pardon, nešto jako skupo (npr. garnituru nakita od čistog zlata, belog ili žutog, svejedno - ogrlica, narukvica, prsten, minđuše, broš, ukosnica, rajf - važno je da sadrži sve ove nabrojane detaljčiće, da bude mnoogo zlata).

Ako nemaš neki besan auto, potrudi se da ga iznajmiš u rent-a-caru (za pare se snađi kako znaš - pozajmi od ćaleta, sestre, zeta, ujaka penzionera ili najbolje od svih pomalo). Stavi je u, kao pas besan auto koji auu-avv-auu laje dok mu dodaješ gas, odvedi je pravo u neki ekskluzivan butik i pokupuj nekoliko preskupih stvari odmah. Najbolje je da za cenu uopšte ne pitaš, jer će se ona ionako naći začuđena odakle ti sve te pare odjednom.

Kad je uvučeš u nove, nehumano skupe krpice i okitiš suvim zlatom, stavi je u kola i kreni. Kreni ka nekom planinskom centru, putem sa što više oštrih krivina. Možda ti se posreći, pa neku uspeš da ispraviš.
 
koji ton?
meni je samo neopisivo zabavno
npr vi imate 15 tema na kojima se zabavljate na načine koji su meni strahovito dosadni.
a ja kad kažem to što imam na jednoj temi vi se ljutite,
pa kakvi ste to =(
 
Najbolje da je sa zenom porazgovaras o vasem problemu.

Doduse, nekad je normalno da strast nestane, ali ne znaci da se nece ponovo javiti.
Ipak, dugo ste zajedno, mislim da vecina parova ima sl.problem.

Mozda da upotrebis malo maste da jos rasplamtas strast :think:
If u know what I mean ;)
 
Evo, sve sam izvagala šta je za Vas dvoje najbolje. Suva statistika!

Igranje hranom, kockicama leda, prezervativi sa raznim ukusima.... i ostali "tradicionalni" načini ljubavne predigre i dalje su najomiljeniji.

Tako se od 10.000 ispitanika, njih 55 odsto složilo da strasti najbolje raspaljuje "cuclanje" prsta na ruci, a 68 odsto žena i 77 odsto muškaraca obožava igranje čokoladom, šlagom ili medom.

Seksi igračke nisu mnogo popularne, ali kockica leda jesu. Tu "cool igru" upražnjava čak 75 odsto ispitanika. Takodje, prezervativi sa različitim ukusima traženiji su od običnih.

Sebe "u akciji" snimilo bi 57 odsto muškaraca, dok 69 odsto žena to nikada ne bi učinilo. Na Internet bi taj snimak postavilo samo 5 odsto ispitanika.

Internet izgleda još nije zagospodario našim ljubavnim životima, sudeći po podatku da polni odnos putem web kamere ne voli 76 odsto žena i 62 odsto muškaraca. Medjutim, SMS poruke su hit! Oko 75 odsto ispitanika se veoma uzbudi kada dobije lascivnu SMS poruku.

Donji veš privlačan je za 75 odsto pripadnika oba pola, ali o uzdasima imaju potpuno različito mišljenje. Skoro 80 odsto žena zazire od toga, dok čak 59 odsto muškaraca uživa u zvucima koje proizvodi njihova partnerka tokom seksualnog čina.

Najomiljenija poza je "69" - za nju se odlučuje 82 odsto žena i čak 95 odsto muškaraca.

a080.gif


a080.gif


Svoj lični doprinos će , naravno , dati i još neki iskusni Forumaši!!!z:mrgreen:
 
E bas bi volela da vidim ko je to razgovorom povratio strast ???
Nema tu spasa sinko, il se loži na tebe ili ne, ako ne moz ti da pricas i da pricas i da pricas , ima usta da ti se osuse i jezik da ti odpadne nema tu spasa.

Pokusaj da upotrebis jezik na neke druge nacine mozda pomogne .
 
E bas bi volela da vidim ko je to razgovorom povratio strast ???
Nema tu spasa sinko, il se loži na tebe ili ne, ako ne moz ti da pricas i da pricas i da pricas , ima usta da ti se osuse i jezik da ti odpadne nema tu spasa.

Pokusaj da upotrebis jezik na neke druge nacine mozda pomogne .

....moz on da prica i da prica i da prica, kad ne moz da izbaci slovo " i " iz te reci, dzaba z:cry:
 

Back
Top