Kome se više sviđao naziv Ženski kutak od naziva Žene

živo me zanima koji intelektualac je smislio ove nazive podforuma, zaslužuje oskara za glupost & nemaštovitost :lol:
baš je dobro kad neko smatra da je cool i ja ponekad tako lupam gluposti, đasvi mi se :lol:
Šta ćeš, na jednom lokalnom forumu, čiji sam nesrećni povremeni posetilac, deo o računarima se zove nešto tipa "PC konzole i internet", a kulturna dešavanja "coolturna dešavanja i....." i šta je dođavola ovo??? :???: [SUP]a?[/SUP][PROFIL]a?[/PROFIL][SUB]a?[/SUB]
 
Šta ćeš, na jednom lokalnom forumu, čiji sam nesrećni povremeni posetilac, deo o računarima se zove nešto tipa "PC konzole i internet", a kulturna dešavanja "coolturna dešavanja i....." i šta je dođavola ovo??? :???: [SUP]a?[/SUP][PROFIL]a?[/PROFIL][SUB]a?[/SUB]

:dash:
što prosto kad ne može jednostavno, ko rano poludi pametan ostari i sl. :lol: :lol:

Meni ipak više bode oči ovo ,,erotkse slike" kao naslov prepisan iz seksihumora :lol:
 
Dom i porodica
Babe i dede, očevi i majke, deca i unuci. A o psu da i ne govorimo.


Ljubav i seks (18+)
Pričajte otvoreno o najintimnijim temama.


Muškarci
Klopa, piće, lova, žene, sport, automobili... I sve ostalo čega se setite.


Romantika
Ljubavne pesme i pisma, večere uz svetlost sveća, razgovor o nežnim stvarima i emocijama.


Tinejdžeri
Za sve one koji su dovoljno veliki da ne budu mali, i dovoljno mali da bi mogli dobro da se zezaju bez velikih pretenzija.


Zdravlje
Najvažnija stvar na svetu.
 
Poslednja izmena:
Ama, jaka stvar da li se zove zenski kutak ili zene... tu je sve, nista se nije promenilo. Niti ce ikoga od nas da promeni naziv Zene... Pa sta? Zene... Zena... Ja bih eventualno ono poslednje slovce promenila iz Zene u Zena. To Zene me malo asocira na zeleni venac... ali Zena... to zvuci onako mocno!!! Mocnije i od zenskog kutka :) Zenski kutak je zvucao kao utociste. Kao sigurna kuca za ugnjetavane :) Eto, moje skromno misljenje :)
 

Back
Top