Alkohol-da/ne

Pitanje je za koje vreme. Al' u tome i lezi zec. Ti da bi popio istu kolicinu alkohola u pivu, kao u nekoj zestini, istog moras da popijes mnogo vise. Ja ne mogu tolike kolicine vode da popijem, a ne piva. Probaj nekad da srucis 2L piva u recimo 15-20min, da vidis kako ce da te opizdi :P
 
Pitanje je za koje vreme. Al' u tome i lezi zec. Ti da bi popio istu kolicinu alkohola u pivu, kao u nekoj zestini, istog moras da popijes mnogo vise. Ja ne mogu tolike kolicine vode da popijem, a ne piva. Probaj nekad da srucis 2L piva u recimo 15-20min, da vidis kako ce da te opizdi :P

e to jes' :D ja sam ovih 12 limenki popio u periodu od 4,5 sati :D
a bitno je i shta radish takodje, npr. ja na beer festu sam popio toliko da ne mogu ni da prebrojim, ali konstantno skakanje kod bine i uopshte chinjenica da nisi statichan mi je veoma smanjila efekat alkohola. Takodje ako jedesh pre konzumiranja alkohola, dosta pomazhe :D
 
Pitanje je za koje vreme. Al' u tome i lezi zec. Ti da bi popio istu kolicinu alkohola u pivu, kao u nekoj zestini, istog moras da popijes mnogo vise. Ja ne mogu tolike kolicine vode da popijem, a ne piva. Probaj nekad da srucis 2L piva u recimo 15-20min, da vidis kako ce da te opizdi :P

a probaj da piješ naizmenično po čašu piva i vina jedno 15-20 min. da vidiš kako će to da te "opizdi" :hahaha:
 
ja sam se napio jednom toliko da sam bacio peglu 6 puta
2 puta po sebi
testirao sam sebe kolika mi je granica
i ljudi ozbiljno vam kazhem, ne zajebavajte se to da radite :lol:
bolela me glava ceo dan posle, nisam bio ni za shta, kad se napijesh umereno, toga nema :D
 
Pitanje je za koje vreme. Al' u tome i lezi zec. Ti da bi popio istu kolicinu alkohola u pivu, kao u nekoj zestini, istog moras da popijes mnogo vise. Ja ne mogu tolike kolicine vode da popijem, a ne piva. Probaj nekad da srucis 2L piva u recimo 15-20min, da vidis kako ce da te opizdi :P
Al da sjedi na jednom mjestu brate,ako ne padne kad se digne evo glava,znaci dok sjedi nista,sve normalno al kad se digne i krene -mrak :mrgreen:
 
ja sam se napio jednom toliko da sam bacio peglu 6 puta
2 puta po sebi
testirao sam sebe kolika mi je granica
i ljudi ozbiljno vam kazhem, ne zajebavajte se to da radite :lol:
bolela me glava ceo dan posle, nisam bio ni za shta, kad se napijesh umereno, toga nema :D

Probaj ,,Sacmaru'' krepto :D
Uzmi limenku piva,promuckaj,izbusi rupu na dnu,stavi u usta i otvori pivo naglo da vidis sta ce ti se desiti od jedne limenke :lol:
 

Back
Top