VI I VASE DRUSTVO

Nemam drustvo u pravom smislu.Neki su posvadjani,neki e ne podnose medjusobno,tako da je sve raspadnuto.

Ali za par drugova i drugarica mogu da kazem da su zaista pravi,i dobri su ljudi(:
A da ne pominjem da ih poznajem duugo i drago mi je sto nismo isgubili kontakt,a desava se..
 
Imam jednu najbolju, druzhimo se 3 god., nismo se nikad posvadjale ni nishta, uvek smo extra...
Druzhimo se sa josh 2, ali one su uzhas, stalno se neshto ljute na nas, sad smo im dobre, sad loshe, nekad su extra sa nama, nekad uzhas, ali kako se one prema nama ponashaju, tako i mi prema njima...
A shto se tiche drugara.... nemam pravog druga, ovaj shto se najvishe druzhim sa njim poznajemo se od rodjenja i komshija mi je, al on se stalno ljuti na mene i tomi nije pravi drug... naljuti se ako netju da mu pomazhem na kontrolnom ili sl... sa ostalima izlazimo nas 4, ali oni se isto ljute na nas ako im se ne javimo prve ili tako neshto...
 
Ja imam 4-5 drugarica sa kojima mogu da pricam bez razmisljanja, kojim amogu sve da kazem i koje me ustvari najbolje poznaju.... Sto se tice drugova, puno njih misli da su mi drugovi, medjutim imam 2 druga kojima isto tako mogu sve da pricam, kao i oni meni... Inace drustvo je veliko, a i grad je mali, tako da svako svakog zna....;)
 
Tri, cetiri drugarice za koje bi dala sve... Sa njima se druzim oko i preko 10 godina...Inace ima tu jos nekoliko decaka, i to vam je moje drustvo... Mahom su to ljudi koje duuugo znam..
Do skoro sam mislila da imam najboljeg druga, sve sam mu pricala i sve mi je pricao, imala sam potpuno poverenje u njega, bio je iskreniji nego drugarice...Sati i sati pricanja telefonom, zezanje, izlazenje...
A onda poznata prica - naglo se promenio iz korena, utripovao se nesto, nasao novo drustvo... Jasno mi je da je prestao da se druzi sa ostalima, jer s njima se nije bas toliko kapirao, ali zasto sa mnom???
E ne znam ni zasto sam pokrenula ovu pricu...
Pa da u stvari,dodje mu kao potvrda na zakljucak od malopre - s momcima ne mozes stvarno da se druzis...
 
1 naj drugaricu (koja se prokuckila od kako se vratila sa mora)
3-naaaajjjjjjjjj u svakom pogledu ortaka!!! sa kojima visim i dan i noc.....
2 znam od malena a 1 oko 3god.....
ostali su zanemarljivi:)
 
Najgluplja stwar koju sam cuo ! ! !

Nisi ti cuo jos nista...


Xm, nas odnos je jako coodan, zbog toga...
Jeste da smo najbolje droogarice, ja njoj SVE pricam, znaci sve sve sve, i sta mislim i sta osecam, sve! Uvek. Ono, & ona meni.... Ali... obe smo tvrdoglave, provokatori, pomalo & hateri, tako da... sve to upotrebljavamo jedna da droogoj xD
Ne uvek naravno, a kazem da se malo & mrzimo jer kad imamo razlicita misljenja, svadjamo se do besvesti... do besvesti...
To se inace zove real fight :D
 
Ja sam primetio da mnogo ljudi luta, niti ima pravog druga, niti zna da bude pravi drug, a cesto neki koji su dobri drugovi, uvek ti izadju u susret sta god ih pitas, nece da budu pokretaci izlazaka niti bilo cega drugog- pozoves ih negde, oni hoce, drugi put, opet hoce, ali oni nikako ne zovu. Sto se mene tice imam 1 druga kome mogu ama bas sve da kazem i on meni, jos 1 koji mi je dobar, i nekoliko njih s kojima provodim dosta vremena, ali nisu bas drugovi, vec blejaci uglavnom, ubijaci vremena. Pre par godina sam imao stvarno dobrog druga, a tek sad primecujem koliko je dobar drug bio, nego sam ja bio umisljena budala, pa nisam bio svestan, ali smo se vremenom udaljili, a i ne zivimo blizu.
 
Ja sam primetio da mnogo ljudi luta, niti ima pravog druga, niti zna da bude pravi drug, a cesto neki koji su dobri drugovi, uvek ti izadju u susret sta god ih pitas, nece da budu pokretaci izlazaka niti bilo cega drugog- pozoves ih negde, oni hoce, drugi put, opet hoce, ali oni nikako ne zovu. Sto se mene tice imam 1 druga kome mogu ama bas sve da kazem i on meni, jos 1 koji mi je dobar, i nekoliko njih s kojima provodim dosta vremena, ali nisu bas drugovi, vec blejaci uglavnom, ubijaci vremena. Pre par godina sam imao stvarno dobrog druga, a tek sad primecujem koliko je dobar drug bio, nego sam ja bio umisljena budala, pa nisam bio svestan, ali smo se vremenom udaljili, a i ne zivimo blizu.

i meni se slicno desilo sa nekadasnjom naj drugaricom,ali jos uvek mogu da se oslonim na nju sta god da mi zatreba,a i ona na mene..
 

Back
Top