STA BI STE VI URADILI DA STE VIDELI ???

Cairne

Aktivan član
Poruka
1.178
Sta bi ste vi uradili da ste videli choveka kako vodi mlado kuchence ( nema vishe od 6 mesetzi ) na povodcu koji GUSHI kuche ??? Danas sam imao prilike to da vidim , kuche je non-stop cijukalo , dok ga je gazda praktichno VUKO kao KOFERChE ... Neshto kasnije skinuo je kuchentze za povodca i tim lancem ga sve tuko po GLAVI :cry: !!!
Kuche je stajalo pred njim i jaukalo , kasnije mu je opsovao majku keretju i shinuo ga lancem preko celog stomaka , kuche je zatim pobeglo , a on nastavio put !!!
Nisam teo da odem do kucheta dok taj kreten ne ode ... kad se izgubio iz vidika otisho sam do kucheta , mali se treso i cvilio ( onako u sebi , *** ne znam kako da opishem ) ...
Kad sam krenuo da ga pomazim po glavi odma je pobego ...
pa sad ocu da vas pitam : DA L' SAM PRAVILNO POSTUPIO ShTO NISAM NIShTA URADIO , il ... ???
I ShTA BI STE VI URADILI DA SE BILI NA MOM MESTU ???
 
pa ne znam.....verovatno bih dok sam bio klinac pratio kooče i pokoošao da ga usvojim.......i to bih išao za psom celu noć.....koliko treba da ga pripitomim..........al sad...ništa...lood čovek........a nemoj da dramiš.....psu je bolje na čak i na ulici.......nego sa takvim gospodarom...........
 
pa ne znam.....verovatno bih dok sam bio klinac pratio kooče i pokoošao da ga usvojim.......i to bih išao za psom celu noć.....koliko treba da ga pripitomim..........al sad...ništa...lood čovek........a nemoj da dramiš.....psu je bolje na čak i na ulici.......nego sa takvim gospodarom...........

pa to sam i teo , al *** ... zhivim u stanu :( ...

Iskulirala bih.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Pa i nije smesno.Jadno je sto smo u stanju da iscooliramo sve sto nas se ne tice licno...Ja bih,definitivno,sa tim covekom usla u konflikt.Moj komsija ima psa koga maltretira i svadjam se sa njim svakodnevno i pretim da cu ga prijaviti.Ali nemam kome da ga prijavim.

*** ... josh sam maloletan pa me nebi shvatili ozbiljno ...
inache vi mozhete slobodno nekoga da prijavite ORCI !!!
 
Sta bi ste vi uradili da ste videli choveka kako vodi mlado kuchence ( nema vishe od 6 mesetzi ) na povodcu koji GUSHI kuche ??? Danas sam imao prilike to da vidim , kuche je non-stop cijukalo , dok ga je gazda praktichno VUKO kao KOFERChE ... Neshto kasnije skinuo je kuchentze za povodca i tim lancem ga sve tuko po GLAVI :cry: !!!
Kuche je stajalo pred njim i jaukalo , kasnije mu je opsovao majku keretju i shinuo ga lancem preko celog stomaka , kuche je zatim pobeglo , a on nastavio put !!!
Nisam teo da odem do kucheta dok taj kreten ne ode ... kad se izgubio iz vidika otisho sam do kucheta , mali se treso i cvilio ( onako u sebi , *** ne znam kako da opishem ) ...
Kad sam krenuo da ga pomazim po glavi odma je pobego ...
pa sad ocu da vas pitam : DA L' SAM PRAVILNO POSTUPIO ShTO NISAM NIShTA URADIO , il ... ???
I ShTA BI STE VI URADILI DA SE BILI NA MOM MESTU ???

Bilo bi dobro da si mogao da ga prijaviš društvu za zaštitu životinja, ali ne vidim kako bi to bilo izvodljivo u datoj situaciji, kad ne znaš ni ko je on, niti bi oni izašli kao "hitna pomoć" momentalno na lice mesta, da spasavaju kuče. Verujem da se grozno osećaš. Ja znam da bih se sigurno zaletela da spasavam kuče, i da bih, još sigurnije dobila dobre batine, što za kuče ne bi značilo baš ništa. Ako nisi spreman ti da preuzmeš brigu o njemu (nemaš uslova itd.) da ti nije pobegao, mogao bi da ga odvedeš negde u azil za lutalice, ali ni to nije neko rešenje. Nisi mogao ništa da uradiš.
Onda se žalimo da psi lutalice napadaju ljude. Istina je, da među onima koji su napali ljude ima najviše pasa koji su imali vlasnika pa ga izgubili (na ovaj ili onaj način), i naučili su da su ljudi njihovi neprijatelji, a lutalice koje su se i okotile "na ulici", od malena znaju da se od ljudu treba sklanjati i ne napadaju ih, ako ih ne diraju.
 
Poslednja izmena:
Чекај, водио га на повоцу, тукао га на улици и онда га пустио и отишао???
Мало ми то безвезе звучи...:roll:
Мислим, ако је његово куче - што га је пустио и отишао?
Ако је свакако хтео да га пусти - што га је вукао?

Нема логике...:roll:
 
Чекај, водио га на повоцу, тукао га на улици и онда га пустио и отишао???
Мало ми то безвезе звучи...:roll:
Мислим, ако је његово куче - што га је пустио и отишао?
Ако је свакако хтео да га пусти - што га је вукао?

Нема логике...:roll:

vishe mislim da ga je pustio iz BESA ... a mozhda je kuche kasnije i otishlo kod njega kuci ...
ne znam ... inache ... ne zanm shta me zadrzhalo da mu ne ochitam Oche Nash ... :rtfm: !
SVE BI MU ZhENSKO PO SPISKU , SMRADINA JEDNA !!!!!!!!!!
 
Чекај, водио га на повоцу, тукао га на улици и онда га пустио и отишао???
Мало ми то безвезе звучи...:roll:
Мислим, ако је његово куче - што га је пустио и отишао?
Ако је свакако хтео да га пусти - што га је вукао?

Нема логике...:roll:

Vidi logiku: oterao ga je od kuće jer mu više nije zgodno da drži kuče, ovaj se vratio, pa ga je odveo još dalje od kuće i maltretirao, da se više ne bi vraćao. I tako ostavio psa da mrzi ljude iz nekog drugog kraja grada i eventualno napadne, kao što slušamo u vestima.
 
Sta bi ste vi uradili da ste videli choveka kako vodi mlado kuchence ( nema vishe od 6 mesetzi ) na povodcu koji GUSHI kuche ??? Danas sam imao prilike to da vidim , kuche je non-stop cijukalo , dok ga je gazda praktichno VUKO kao KOFERChE ... Neshto kasnije skinuo je kuchentze za povodca i tim lancem ga sve tuko po GLAVI :cry: !!!
Kuche je stajalo pred njim i jaukalo , kasnije mu je opsovao majku keretju i shinuo ga lancem preko celog stomaka , kuche je zatim pobeglo , a on nastavio put !!!
Nisam teo da odem do kucheta dok taj kreten ne ode ... kad se izgubio iz vidika otisho sam do kucheta , mali se treso i cvilio ( onako u sebi , *** ne znam kako da opishem ) ...
Kad sam krenuo da ga pomazim po glavi odma je pobego ...
pa sad ocu da vas pitam : DA L' SAM PRAVILNO POSTUPIO ShTO NISAM NIShTA URADIO , il ... ???
I ShTA BI STE VI URADILI DA SE BILI NA MOM MESTU ???

Ćuti kad nije dete...:confused:
 

Back
Top