ZA KOGA ĆETE GLASATI?

sjo

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
204
Znam da je tema škakljiva, ali je više nego aktuelna. I ne samo sada, jer u Srbiji su izbori uvek "istorijski", pa smo primorani da glasamo na redovnoj osnovi. Tužno i istinito.
Evo, ja ću prva da kažem: glasaću za DS.
Od Radikala mi se diže kosa na glavi jer čim se ti desničari povampire, automatski dobijem napad panike. O SPS-u neću ni da govorim...A tzv. Narodnjačka koalicija (čitaj- seljačka) takođe kod mene ne pije vodu jer Koštunica je po meni Milošević broj 2 i ne znam otkud DSS-u predznak "demokratska" stranka kad oni nemaju veze sa demokratskim idejama i "flertuju" sa Veljom-seljakom.
LDP je najbliži autentičnoj đinđićevskoj ideologiji i smatram da imaju napredna shvatanja, ali je šteta što je Čeda sve to uprljao kao "kontroverzna ličnost". Što se ideologije tiče, on je najbliži Đinđiću za koga bih danas glasala da je živ. Pošto nije, uvek dajem glas Tadiću i DS-u.
Koga ova tema interesuje, neka se izjasni...

P.S. NEMOJTE MI SAMO POMINJATI PODELU NA PATRIOTE I IZDAJNIKE, KOSOVSKI MIT I OSTALE EMOTIVNE BUDALAŠTINE...JEDINO TO VAS MOLIM...
 
Evo SeJO da ti dignem kosu na glavi : Glasaću za radikale :lol:

Kad već moliš da izostanu podele, mitovi i EMOTIVNE BUDALAŠTINE, kako ti se SJO omaklo malo emotivnosti ?:

1. A tzv. Narodnjačka koalicija (čitaj- seljačka)
2. ...idejama i "flertuju" sa Veljom-seljakom.
 
"Далеко им лепа кућа", што би рек'о наш народ, ни за кога, и то с поносом, нећу гласати. Све су то исти неморални, покварени и трули изговори за појам који се зове човек!
 
Сви су ми се смучили и уопште ми се не излази на изборе, али ако којим случајем изађем на изборе,
знам да сигурно нећу гласати за жуте...:cross:
И ту ми је приоритет да им у Београду видим леђа. :mrgreen:
 
Evo SeJO da ti dignem kosu na glavi : Glasaću za radikale :lol:

Kad već moliš da izostanu podele, mitovi i EMOTIVNE BUDALAŠTINE, kako ti se SJO omaklo malo emotivnosti ?:

1. A tzv. Narodnjačka koalicija (čitaj- seljačka)
2. ...idejama i "flertuju" sa Veljom-seljakom.

Nisi mi podigao/la kosu na glavi. Svako neka glasa za koga hoće. Ali, mislim da je ovaj ludi srpski narod doživeo kolektivnu amneziju kad tako mazohistički pokušava da se vrati u prošlost. Ko želi nova vanredna stanja, bombardovanje, izolaciju, medijsko jednoumlje, čekanje u redovima za ulje i mleko...neka izvoli da glasa po svojoj savesti. Pa neka se muči. Ja ne volim da se mučim već da uživam u životu.
Pokojni Jovan Rašković bio je u pravu kada je rekao Tuđmanu da su Srbi LUD narod, a ja bih dodala: sklon mazohizmu.
Nebeski narod, oleeee!
 
Ух бре. Смешно је ово. Па овде се бар зна по постовима и ставовима ко ће за кога да гласа. Ово етикетирање је мало безвезе. Ево, на пример Регистра. За њега-њу сам сигуран 100% да ће изаћи на изборе и да ће гласати за БТ. Мислим, ово је само ... да не кажем шта. И по ко зна који пут иста тема.
 

Back
Top