Da li je moj decko perverzan?

Bas ga volim i on je ok, al ne znam sta mi je. Zasto se tako osecam , mozda je faza. Verovatno je faza, al traje vec godinu dana. Procice me. Redovno spavamo, ali nesto se promenilo u meni, ne privlaci me toliko. Ali znam sebe, bice to ok

Htedoh neshto da kazem, al` ne bi ishlo u prilog tvojim ochekivanjima. Bolje je da sama dodjesh do tog saznanja. Inache bih volela da se svi mi nadjemo ovde kroz 5 godina i da svako ispricha dokle je stigao, shta je uradio sa zivotom.
 
alya:
MA to ti je ona osnovna perverzija...da je gledas dok se samozadovoljava, da se snimate...al ok...svi imamo razlicite zelje.....nego ovo prvi put cujem od muskarca... :confused:

Dobro snimanje je zanimljivo, chisto iz znatizelje kakav si - al da mi nikad nije dodalo ekstra turn on - zatnjih par puta kad je riba bila iz fazona da se kao snimamo - me je zapravo i smaralo da radi to. A ovo da je gledam kako se dira, mi bogme nikad nije davalo neki uzhitak - ako je ukomponovano u stripti onda vec mozhe (kao sa "kaishem" od bademantila ili svilene marame, i na par sekundi u sklopu prelazhenja rukum po celom telu) al ovako kao chisto posmatranje...nah...
 
Vesela_zena_beogradska:
Slazem se donekle, i nisam ni mislila da cemo ovde da kuckamo narednih 5 godina .. nego da svratimo i dodamo neku rech post festum.

:)
evo u oktobru ce pune tri godine da sam na forumu..i da, cele su se price ispricale u medjuvremenu.mnogi su otisli, neki su i dalje tu.svi sve znaju o svima, ljubav, mrznja, drugarstvo..spanskih serija, iskrenosti..dobrote, zavisti, pomoci, odmoci...ih.svega.
a vreme proleti.odes na sest meseci, pa kao svratis samo da bacis pogled.pa kad vidis nekog od drugara, sunce te ogreje.ko rod rodjeni bre.:lol: i dok si trepnuo, eto te opet po tri sata dnevno kako blejis po ljisu, i zk, i sm...:wink:
 
ivana.ivancica:
Zdravo,

sa deckom sam vec skoro dve godine, i do sada
nisam imala nikavih problema niti nedoumica u krevetu.

Medjutim, u zadnje vreme dobijam od njega neke predloge
u vezi kojih nisam bas ravnodusna.

Zato bih zelela da Vas pitam nekoliko stvari,
pitanje je i za muskarce i za devojke posto mi se cini da
je ostalim parovima ovo normalno, a da ja samo nisam
svesna toga.

Sta je ono sto vi smatrate nenormalnim u sexu? Da li
mislite da sve one igre u krevetu, mislim na razne scenarije
(ukljucujuci i silovanje), snimanje vaseg partnera kako
masturbira, analni sex, uvodjenje trece osobe u krevet
nesto normalno i da li danas to svi rade, posto je meni
neshvatljivo kako nekome moze da predstavlja zadovoljstvo
posmatranje partnera dok masturbira.

Ono sto me je podstaklo na ovo razmisljanje je to sto je
moj decko jako stabilna osoba, i ako njemu ovakve ideje
padaju na pamet, kakva li je situacija sa ostalim muskarciam
koji su malo labilniji, ili sta vec...
Da li su svi muskarci na ovom svetu perverzni?
Ne zelim da me shvatite pogresno, ja nemam nista protiv sexa
ali mislim da neke granice moraju da postoje, i zaista
ne mogu da shvatim kako nosene zenske gacice mogu da
budi zanimljive muskarcima.

Jos nesto, da li mislite da uvodjenje trece osobe u krevet
treba da mi pokaze da nisam dovoljna mom decku?



Hvala.
decko ti tezi pederastiji..ako uvodi muskarca..a ako je druga zena onda ces poci stopama lezbosa
 
...везивање и играње...ок...
...трећа особа...ако се баш добро разумете и познајете...ок...можеш пробати, видети како је (мада ми неки унутрашњи глас каже да се то коси са суштином љубави)
разне игрице...мед сестре и сл...хајде ок...

али ношене ж гаћице, црвенкапица бхаахахахахахаха...:lol: ...
 
ivana.ivancica:
Zdravo,

sa deckom sam vec skoro dve godine, i do sada
nisam imala nikavih problema niti nedoumica u krevetu.

Medjutim, u zadnje vreme dobijam od njega neke predloge
u vezi kojih nisam bas ravnodusna.

Zato bih zelela da Vas pitam nekoliko stvari,
pitanje je i za muskarce i za devojke posto mi se cini da
je ostalim parovima ovo normalno, a da ja samo nisam
svesna toga.

Sta je ono sto vi smatrate nenormalnim u sexu? Da li
mislite da sve one igre u krevetu, mislim na razne scenarije
(ukljucujuci i silovanje), snimanje vaseg partnera kako
masturbira, analni sex, uvodjenje trece osobe u krevet
nesto normalno i da li danas to svi rade, posto je meni
neshvatljivo kako nekome moze da predstavlja zadovoljstvo
posmatranje partnera dok masturbira.

Ono sto me je podstaklo na ovo razmisljanje je to sto je
moj decko jako stabilna osoba, i ako njemu ovakve ideje
padaju na pamet, kakva li je situacija sa ostalim muskarciam
koji su malo labilniji, ili sta vec...
Da li su svi muskarci na ovom svetu perverzni?
Ne zelim da me shvatite pogresno, ja nemam nista protiv sexa
ali mislim da neke granice moraju da postoje, i zaista
ne mogu da shvatim kako nosene zenske gacice mogu da
budi zanimljive muskarcima.

Jos nesto, da li mislite da uvodjenje trece osobe u krevet
treba da mi pokaze da nisam dovoljna mom decku?



Hvala.
tema uopste nije laka, verujem da ni tebi samoj nije sve to jednostavno, pa ni meni, koja samo treba nestoda pdgovori.
kao prvo, ne pristaj ni na sta sto stvarno ne zelis da probas. niciji nagovori, ubedjivanja ili gnjavaza ne treba da ti bude presudna u tvojim odlukama. u seksu se probaju stvari onda kada se zaista pozele, tada znaci i da jesi spremna za to, a da li ce ti se dopasti, znaces kad probas.
pitanje perverzije je mnogo slozeno i mislim da ne postoje bas jasne granice. i niko ovde na to pitanje zaista i nema odgovor. meni je dosta stvari od tih koje si navela sasvim ok, mada ne znaci da sam sve to probala, ali cak ne mislim ni da mi je odbojna ideja. ali to je moje subjektivno misljenje. sta ces ti misliti o svemu, zavisi samo od tebe i tvojih afiniteta. ali varijanta "to svi rade", glavni adut tvog decka, prilicno je smesan. niti to svi rade, niti svi zele sve to da rade, niti treba svi to da rade. seks je sve sem sablona, pravila i okvira.
da li si se mozda zapitala da tvoj decko samo pokusava da mozda osvezi vas seksualni zivot? mozda ste upali u neku vrstu rutine, pa on prioba, doduse na pogresan nacin, da uvede neke novotarije. da li si razmisljala o necemu sto bi TI novo volela da probas? pa da mu to predlozis. novine su potrebne, a ne znaci da su perverzne.
 
ali varijanta "to svi rade", glavni adut tvog decka, prilicno je smesan.

Slazem se .. dechko ne poznaje sve ljude ni u svom naselju, a kamoli shire .. nego, verovatno je mislio da svi u por-nicima to rade :)

evo u oktobru ce pune tri godine da sam na forumu..i da, cele su se price ispricale u medjuvremenu.mnogi su otisli, neki su i dalje tu.svi sve znaju o svima, ljubav, mrznja, drugarstvo..spanskih serija, iskrenosti..dobrote, zavisti, pomoci, odmoci...ih.svega.
a vreme proleti.odes na sest meseci, pa kao svratis samo da bacis pogled.pa kad vidis nekog od drugara, sunce te ogreje.ko rod rodjeni bre. i dok si trepnuo, eto te opet po tri sata dnevno kako blejis po ljisu, i zk, i sm...

Tako dakle .. razumem sta prichash, evo ja sam pre neki dan ovde srela drugara sa nekog desetog foruma, koga nisam videla par godina. Pa tu je i Juca koju znam odavno, i da, zaista se obradujem kad sretnem virtualnog poznanika, i svakako me zanima shta se deshava sa tamo nekim forumashima koji su ostavili utisak na mene, kako ranije, tako i sada, i u tom smislu bih volela da se opet sretnem u cyber prostoru sa nekim likovima.
 
Vidi, ako se budes vratila na ovu temu-imam i ja par stvari da kazem...
1. Samo je na tebi izbor!
2. Budi zadovoljna sto zeli sa tobom (kao svojom devojkom) da ispuni svoje fantazije. Muskarci to retko rade sa zenama koje vec imaju, i uvek mogu da ih imaju. Oni to rade sa svalerkama i kres kombinacijama.
3. Svi oni imaju fantazije, pa imas ih i ti.
ISPUNI SVOJE FANTAZIJE... :D
 
ivana.ivancica:
Zdravo,

sa deckom sam vec skoro dve godine, i do sada
nisam imala nikavih problema niti nedoumica u krevetu.

Medjutim, u zadnje vreme dobijam od njega neke predloge
u vezi kojih nisam bas ravnodusna.

Zato bih zelela da Vas pitam nekoliko stvari,
pitanje je i za muskarce i za devojke posto mi se cini da
je ostalim parovima ovo normalno, a da ja samo nisam
svesna toga.

Sta je ono sto vi smatrate nenormalnim u sexu? Da li
mislite da sve one igre u krevetu, mislim na razne scenarije
(ukljucujuci i silovanje), snimanje vaseg partnera kako
masturbira, analni sex, uvodjenje trece osobe u krevet
nesto normalno i da li danas to svi rade, posto je meni
neshvatljivo kako nekome moze da predstavlja zadovoljstvo
posmatranje partnera dok masturbira.

Ono sto me je podstaklo na ovo razmisljanje je to sto je
moj decko jako stabilna osoba, i ako njemu ovakve ideje
padaju na pamet, kakva li je situacija sa ostalim muskarciam
koji su malo labilniji, ili sta vec...
Da li su svi muskarci na ovom svetu perverzni?
Ne zelim da me shvatite pogresno, ja nemam nista protiv sexa
ali mislim da neke granice moraju da postoje, i zaista
ne mogu da shvatim kako nosene zenske gacice mogu da
budi zanimljive muskarcima.

Jos nesto, da li mislite da uvodjenje trece osobe u krevet
treba da mi pokaze da nisam dovoljna mom decku?



Hvala.

Mislim, to su neke stvari koje su normalne. To shto si ti zatucana je apsolutno tvoj problem...Ako ti se ne svidja neki predlog, ti mozesh da ga odbijesh, ali proglasila si choveka totalnim pervertom zato shto je hteo da te gleda dok drkash...Ovaj, ne bih te vishe zadrzavao....
 

Back
Top