Rezervni dečko

Niko apsolutno, zato se ljudi i ne ponašaju kao da im je to nešto bitno i kao da uzimaju za ozbiljno.

Meni je jedna pre nekih dva meseca napisala na poziv za kafu da ima dečka trenutno, ali da ako je zauzeta ne znači da je oduzeta, tako da - vidimo se.

I pride ne navodim primer nje sad kao neke moralne osude, već kao činjenice da danas to "imam dečka" ne znači da neće.
Uvek sam mrzeo žene koje jedva čekaju sa dobrog grla da skoče na bolje. Kažem žene zato što sam tu osobinu primetio kod žena prevashodno. Stitsni se da budi malo sam ili sama jer ovako očajnički deluje.
 
Uvek sam mrzeo žene koje jedva čekaju sa dobrog grla da skoče na bolje. Kažem žene zato što sam tu osobinu primetio kod žena prevashodno. Stitsni se da budi malo sam ili sama jer ovako očajnički deluje.

Iskreno, ja to njima nešto i ne zameram, jer od kako postoje gledaju da uhvate što bolje za sebe, nekad je to bio najbolji lovac u plemenu, sad je tip koji ima moć. Koliko očekuješ od nekoga toliko se i razočaraš, ja slabo i jedno i drugo. :D
 
Da li zaista danas devojke pored dečka imaju još jednog kog drže na čekanju u slučaju zlu ne trebalo da veza sa prvim pukne i ako da kako prepoznati takvog ?
moderna zena danas ima tri muskarca ( i tri rezerve) koji se uglavnom medjusobno ne poznaju.
Jedan za porodicu, jedan za kresanje i jedan za finansiranje.
Daklem, ima supruga + rezervu , ima komsiju + rezervu, i ima svog direktora u firmi + rezervu...........
 
Iskreno, ja to njima nešto i ne zameram, jer od kako postoje gledaju da uhvate što bolje za sebe, nekad je to bio najbolji lovac u plemenu, sad je tip koji ima moć. Koliko očekuješ od nekoga toliko se i razočaraš, ja slabo i jedno i drugo. :D
Svako traži grlo koje misli da mu pripada, ali takvi bolje neka osedlaju konja ili kobilu pa neka počnu da traže novo grlo.
 
Prije nepunih pedesetak godina je bilo sasvim normalno da djevojka ima vise momaka.
To nije podrazumijevalo seksualne veze,uostalom,smatralo se da nema seksa prije braka,ali sve ostalo flertovanje i zabavljanje je dolazilo u obzir.
Djevojke su izlazile na vasar i oko njih su se okupljali momci.Koja je imala vise zainteresovanih za nju,bila je na cijeni.Niko se ni na koga nije ljutio,niti bio ljubomoran.
Citala sam pisma momaka mojoj tetki.To su obicno bila pisma iz vojske.I sad,jedan od njih joj pise kako je cuo da je ona na nekom vasaru "stajala"sa nekim drugim,ali eto,on se ipak nada da ce njega cekati dok dodje iz vojske.
Meni se taj sistem svidja.Svako je mogao prici svakom ko mu se dopada,a djevojke su mogle da biraju i procijene ko je najbolji za njih,bez ikakvih obaveza.Onda kad izaberu,slijedi brak i to je onda obaveza.A ne kao sad,zabavljaju se sa jednim sto godina i zive kao u braku,a sve misle tamo negdje drugo trava zelenija,i veza pukne nakon vise godina.
Ili jos gore namijenjaju se partnera bez obaveza i onda niko nikog ne shvata ozbiljno onda kada treba.
Мене ме се свиђа да станем негде тамо и да бирам :Д

Е шта се све мене свиђа...
 
Мене ме се свиђа да станем негде тамо и да бирам :Д

Е шта се све мене свиђа...
To je bilo prirodnije i normalnije.Muskarci su slobodno prilazili zenama,a ne kao sada,svi sjede u kaficima za svojim stolovima i niko nikom ne prilazi.Plus bulje u telefone.
To je zapravo bilo druzenje djevojaka i momaka,a iz toga su se radjale simpatije i ljubav.
 
To je bilo prirodnije i normalnije.Muskarci su slobodno prilazili zenama,a ne kao sada,svi sjede u kaficima za svojim stolovima i niko nikom ne prilazi.Plus bulje u telefone.
To je zapravo bilo druzenje djevojaka i momaka,a iz toga su se radjale simpatije i ljubav.
Da, kad su djevojke bile u pravom smislu djevojke a ne sad ovo nešto sve agresivno boss babe energija u fazonu šta hoćeš a? Ništa mi više nije odvratno nego kad je žensko kabadahija i kavgadžija bez razloga. Naravno važi i za ove femi muškarce ista stvar.
 
To je bilo prirodnije i normalnije.Muskarci su slobodno prilazili zenama,a ne kao sada,svi sjede u kaficima za svojim stolovima i niko nikom ne prilazi.Plus bulje u telefone.
To je zapravo bilo druzenje djevojaka i momaka,a iz toga su se radjale simpatije i ljubav.
Да је било боље остало би, нешто модерније су сви хтели, женски свет прво...
 
To je bilo prirodnije i normalnije.Muskarci su slobodno prilazili zenama,a ne kao sada,svi sjede u kaficima za svojim stolovima i niko nikom ne prilazi.Plus bulje u telefone.
To je zapravo bilo druzenje djevojaka i momaka,a iz toga su se radjale simpatije i ljubav.
Pa sad se prilazi preko društvenih mreža, sve je isto samo su metode drugačije.
 
Pa sad se prilazi preko društvenih mreža, sve je isto samo su metode drugačije.
Не слажем се са тобом овде, није ни приближно исто слово на екрану и прави прилаз. Плус, на друштвеној мрежи један момак може писати 25 различитих девојака много лакше него уживо да се са њима упознаје, а девојка може у дм да има 125 момака и да јој се ебе
 

Back
Top