Rezervni dečko

Не слажем се са тобом овде, није ни приближно исто слово на екрану и прави прилаз. Плус, на друштвеној мрежи један момак може писати 25 различитих девојака много лакше него уживо да се са њима упознаје, а девојка може у дм да има 125 момака и да јој се ебе
Ali jedan momak ne piše tim 25 devojaka nego verovatno njih 60. Tako da nije baš lakše, već ispadne i teže na kraju.
 
Da, kad su djevojke bile u pravom smislu djevojke a ne sad ovo nešto sve agresivno boss babe energija u fazonu šta hoćeš a? Ništa mi više nije odvratno nego kad je žensko kabadahija i kavgadžija bez razloga. Naravno važi i za ove femi muškarce ista stvar.
Znači devojke ne smeju, a babe smeju? Fino neko vreme...Sad su devojke pametnije, neće se zajebavaju dok im babe otimaju momke....
 
strah
kalkulacija

to se sve oseti i sa takvima uvek mora ostati neka distanca, jer su svuda i nigde posebno. tako im je lakše.
dok su sa jednim/jednom već rezervišu drugog, uvek spremni da skoče na bolje, uvek u prometu.
Njih samo treba iskoristiti za svoj interes, ne davati se. Oni se plaše da vole i nikad ih cele nećeš dobiti.
 
Jedan moj bivši mi pričao da je sa jednom curom dogovrio ovako: traže oni, svako za sebe partnera, ali ako posle xy godina ne nađu, da se lepo uzmu i imaju decu. Naravno, ukoliko ni jedno od njih ne nađe. :) To je dogovorena rezerva.

Sad, ne znam šta je sa tim. .. Nisam pitala. Možda još nije prošlo dovoljno godina. :D

(u međuvremenu se osobe promene, naravno, i nema ništa od sigurice)
E, da, reče jednom da ih je promenila kao čarapa, i da mu se to sad baš i ne dopada :mrgreen:

Zato treba pratiti vremenom svoje rezerve i rangirati ih, menjati, izbaciš ubaciš etc. :D
Na drive-u imati dokument, još bolje, ili kao novinar u Godini opasnog življenja, fasciklu sa CVijem svakog kandidata, tj rezerve.
 
Jedan moj bivši mi pričao da je sa jednom curom dogovrio ovako: traže oni, svako za sebe partnera, ali ako posle xy godina ne nađu, da se lepo uzmu i imaju decu. Naravno, ukoliko ni jedno od njih ne nađe. :) To je dogovorena rezerva.

Sad, ne znam šta je sa tim. .. Nisam pitala. Možda još nije prošlo dovoljno godina. :D

(u međuvremenu se osobe promene, naravno, i nema ništa od sigurice)
E, da, reče jednom da ih je promenila kao čarapa, i da mu se to sad baš i ne dopada :mrgreen:

Zato treba pratiti vremenom svoje rezerve i rangirati ih, menjati, izbaciš ubaciš etc. :D
Na drive-u imati dokument, još bolje, ili kao novinar u Godini opasnog življenja, fasciklu sa CVijem svakog kandidata, tj rezerve.
:aha2::rotf::rotf:
 
Možda nisam napomenuo da kad se nadjemo sredom, taj dan zovemo vesela sreda, a ako je utorkom, to je onda veseli utorak

1711031893622.png
 
Prije nepunih pedesetak godina je bilo sasvim normalno da djevojka ima vise momaka.
To nije podrazumijevalo seksualne veze,uostalom,smatralo se da nema seksa prije braka,ali sve ostalo flertovanje i zabavljanje je dolazilo u obzir.
Djevojke su izlazile na vasar i oko njih su se okupljali momci.Koja je imala vise zainteresovanih za nju,bila je na cijeni.Niko se ni na koga nije ljutio,niti bio ljubomoran.
Citala sam pisma momaka mojoj tetki.To su obicno bila pisma iz vojske.I sad,jedan od njih joj pise kako je cuo da je ona na nekom vasaru "stajala"sa nekim drugim,ali eto,on se ipak nada da ce njega cekati dok dodje iz vojske.
Meni se taj sistem svidja.Svako je mogao prici svakom ko mu se dopada,a djevojke su mogle da biraju i procijene ko je najbolji za njih,bez ikakvih obaveza.Onda kad izaberu,slijedi brak i to je onda obaveza.A ne kao sad,zabavljaju se sa jednim sto godina i zive kao u braku,a sve misle tamo negdje drugo trava zelenija,i veza pukne nakon vise godina.
Ili jos gore namijenjaju se partnera bez obaveza i onda niko nikog ne shvata ozbiljno onda kada treba.
E nisam za to znala,
Ali ja sam se tako ponašala.
Sviju sam upoznavala, i čekala dok ne upoznam onog kojeg bih mogla voljeti. 🤗
 

Back
Top