Da li ste imali naj drugaricu koja pocinje da vas ignorise?

jovana_p:
Da li ste imali najbolju drugaricu koja odjednom pocinje da se druzi sa drugim likovima koji su je pre nervirali?


Uh, jesam! Bilo je to bolno iskustvo... osim toga, ja sam, inace, bila nesigurna u sebe i sve to onda dozivela jos intenzivnije... S' obzirom na to da sam verovatno dosta starija od tebe (imam 27 godina) - znaci iz ove perspektive i nakon mnogo, mnogo razmisljanja, uvidela sam da je rec o najjadnijoj stvari - o ljubomori i zavisti! Nakon jednog duzeg perioda (ona je bila negde na raspustu 2 meseca i nijednom me za to vreme nije pozvala..inace smo bile nerazdvojne( ja sam najzad nasla dugo cekanog decka i polako pocela da uvidjam svoju zavisnost od nje (zbog one nesigurnosti(, ali ne samo to, nego i cinjenicu da je ona ljubomorna...kada se vratila uopste nije bila odusevljena sto sam ja nasla decka ...a kada ga je upoznala onda je pocela da ga muva ...To mi je bilo dovoljno. Naravno da je i pre toga pocela da me ignorise, da izlazi sa nekim ljudima koji su joj odjednom bili mnogo bitniji od mene (nije umisljanje), a pri tom novi u njenom zivotu, dok je mene znala ceo zivot,,, to je "puklo" i nismo se vise druzile....Ali, nakon nekoliko godina uspostavile smo ponovo kontakt i sada se dopisujemo (posto zivi u Australiji)... Njoj i dalje nije jasno zasto smo prestale da se druzimo,a ja joj kazem da se ni ja ne secam,,, Pa, nije ni bitno,jako je glupo vracati se u proslost, ali treba ljudima prastati...ne kazem da sam ja bila "cvecka", ali se nisam tako ponasala kao ona... za mene je prijateljstvo svetinja... I mislim da tako uvek treba da se razmislja i postavlja, pa cak i ako se razocaras... to samo znaci da prijateljstva nije ni bilo...
Srdacan pozdrav :wink:
 
Extreme_Girl:
Ne ali sam jednom imala drugaricu koja mi je toliko postala dosasna da sam ja pocela nju da ignorisem.Jednostavno mnogog vremena smo provodile zajedno i postala mi je toliko monotona,da mi je svako vidjenje sa njom postajalo problem,pa sam je samim tim pocela ignorisati!I sada mi iskreno uopste nije zao zbog toga! :roll:

to se i meni desilo jer mi je bila dosadna sa stalno istim pricama,ali kad smo se udaljile jedna od druge pocela sam da se prisecam svih zajednickih uspomena i tajni i zato sam je pozvala kod mene i pravila se da je nikad nisam kulirala ali za tih nekoliko meseci pauze se svasta izmenilo pa smo ipak ostale na `cao-cao`
 

Back
Top