Pit Bull Terrier

O, evo i Dzipsija posle duzeg vremena:worth: Vidim da se i sa civavom sprijateljio:super:[/QUOTE
zdravo drustvo:bye:
sa proslom civavom koja je bila kod nas nikako nije mogao da se sprijatelji,mi smo se trudili al dzaba. Ipak je to bio muzijak star 3 godine. Al na kraju se zavrsilo tako sto su se jednostavno ignorisali po kuci.
A ovo je stene na ovoj slici,koje Dzipsija obozava,a ovaj se ponasa kao da mu je stariji brat. Ma smesni su uzasno. Spavaju zajedno, kradu jedan drugom hranu, mali pije iz Dzipsijeve ogromne posude za vodu,a Dzipsi iz posude za macke...kad ih izvedem,to je sou zivi,a mali se plasi da ide sam ako Dzipsi nije pored,ljudi se krste na ulici
 
:lol::lol::lol: :heart: dzipsic mica :D

kako su slatki samo! a kako se slazu?

jao da znate kakve smo muke imali...zamalo da izgubimo Dzipsija
setali smo i on je svinja alava, sa poda pokupio kobasicu koja je stajala na sred ulice. I uspeo je pola da proguta,a pola sam mu ja izvadila. Sat vremena kasnije,poceo je jako cudno da se ponasa,da se trese,misici da mu se cudno grce,oduzele mu se zadnje noge,dahce i sto je najgore ne prepoznaje nikog,bezi od mene kao da me prvi put vidi. Odvela ga ja odmah kod veta i ispostavilo se da je u onoj kobasici bio otrov,verovatno namenjen lutalicama. Isao bi na ispiranje zeludca,ali s obzirom da mu je ogranizam vec apsorbovao otrov,to ne bi vredelo,nego je dobio samo protivotrov i bensedin da se smiri. Vet rekao da su male sanse da se izvuce,ali da je sve sad na njemu,da li ce uspeti.
I on naravno prezivi vece i oporavi se. Prvih par dana je i dalje vukao malo zadnje noge kad hode,ali sad je vec super.
I kupuili mi korpu,ma nema sanse da je nosi, prvu je pocepao,kupimo drugu metalnu,on se ukopa kad mu je stavim,ko neko magare i nece da makne sa puta. Debil
 
jao da znate kakve smo muke imali...zamalo da izgubimo Dzipsija
setali smo i on je svinja alava, sa poda pokupio kobasicu koja je stajala na sred ulice. I uspeo je pola da proguta,a pola sam mu ja izvadila. Sat vremena kasnije,poceo je jako cudno da se ponasa,da se trese,misici da mu se cudno grce,oduzele mu se zadnje noge,dahce i sto je najgore ne prepoznaje nikog,bezi od mene kao da me prvi put vidi. Odvela ga ja odmah kod veta i ispostavilo se da je u onoj kobasici bio otrov,verovatno namenjen lutalicama. Isao bi na ispiranje zeludca,ali s obzirom da mu je ogranizam vec apsorbovao otrov,to ne bi vredelo,nego je dobio samo protivotrov i bensedin da se smiri. Vet rekao da su male sanse da se izvuce,ali da je sve sad na njemu,da li ce uspeti.
I on naravno prezivi vece i oporavi se. Prvih par dana je i dalje vukao malo zadnje noge kad hode,ali sad je vec super.
I kupuili mi korpu,ma nema sanse da je nosi, prvu je pocepao,kupimo drugu metalnu,on se ukopa kad mu je stavim,ko neko magare i nece da makne sa puta. Debil

Eto kako drzava resava probleme lutalica, otrov u kobasicu. Posle ti naletis sa kucnim psom.. dobro je prosao svaka mu cast na oporavku. Strasno za drzavu !!!
 
Kako je Dziponja danas? Ja rekla Mrvki da se DZipsi otrovao, a ona me gleda cudno i okrece glavu..znas kako reaguje na njegovo ime..nedostaje joj njen drugar...:):)

ej super je. Isto tako i Dzipsi kad mi kazem "gde je Mrvica ili gde su drugari" odma krivi glavu ko retard i gleda prema prozoru i vratima. jao bre ne mogu da docekam vise to prolece,pa da se setamo do mile volje.:super:
 
jao da znate kakve smo muke imali...zamalo da izgubimo Dzipsija
setali smo i on je svinja alava, sa poda pokupio kobasicu koja je stajala na sred ulice. I uspeo je pola da proguta,a pola sam mu ja izvadila. Sat vremena kasnije,poceo je jako cudno da se ponasa,da se trese,misici da mu se cudno grce,oduzele mu se zadnje noge,dahce i sto je najgore ne prepoznaje nikog,bezi od mene kao da me prvi put vidi. Odvela ga ja odmah kod veta i ispostavilo se da je u onoj kobasici bio otrov,verovatno namenjen lutalicama. Isao bi na ispiranje zeludca,ali s obzirom da mu je ogranizam vec apsorbovao otrov,to ne bi vredelo,nego je dobio samo protivotrov i bensedin da se smiri. Vet rekao da su male sanse da se izvuce,ali da je sve sad na njemu,da li ce uspeti.
I on naravno prezivi vece i oporavi se. Prvih par dana je i dalje vukao malo zadnje noge kad hode,ali sad je vec super.
I kupuili mi korpu,ma nema sanse da je nosi, prvu je pocepao,kupimo drugu metalnu,on se ukopa kad mu je stavim,ko neko magare i nece da makne sa puta. Debil

joooj koji horor, nocna mora svih nas... znas li koji je otrov bio i sta su mu dali kao protivotrov?

ma sreca da si mu uzela, da ije sve pojeo... ma... uf... grozno... ja bih odlepila....:dash:
 
Pa bice onakva kakvu je priroda napravila. Priroda i genetika. Ako si ocekivao da ce da se pretvori u brutalnu masinu za tamanjenje svega sto se krece pogresio si. Psi obicno lice na svoje vlasnike, tako kazu.
 
Pa bice onakva kakvu je priroda napravila. Priroda i genetika. Ako si ocekivao da ce da se pretvori u brutalnu masinu za tamanjenje svega sto se krece pogresio si. Psi obicno lice na svoje vlasnike, tako kazu.


Ni u kom slučaju ne želim da se pretvori u brutalnu mašinu za tamanjenje, daleko bilo. Nisam psihopata. Samo sam očekivao da će biti malo temperamentnija.
 
Pa ne znam, jel od malena kod tebe? da li si je tukao? da nije dozivela neku traumu? da je nije napao neki pas kad je bila stene? da li isto reauguje i u kuci i napolju sto se tice straha? Trebalo bi da te brani, 90% pasa stite svog gazdu.
 
joooj koji horor, nocna mora svih nas... znas li koji je otrov bio i sta su mu dali kao protivotrov?

ma sreca da si mu uzela, da ije sve pojeo... ma... uf... grozno... ja bih odlepila....:dash:


ne zna se koji je otrov,al vet misli da nije bio kreozan. Dao mu je protivotrov koji zaustavlja dalje sirenje toksina,bez obzira na to koji je.
Pola zivota mi je oduzeo Dzipsi,prozdiranjem svakakvih gluposti na ulici,ali ovo sad je bio vrhunac. Sinoc je pojeo neki hleb(kroz korpu!!!!!!) i iako znam da je ostavljen golubovima,celo vece sam gledala kako se ponasa i dal ima simptome trovanja

Jao tek sadvidim!!!!!!! Novogodisnji smajliji!!!!!!:ukras6:
 

Back
Top