Sta mislite o zvucnicim Jazz Speakers J9902

Kol'ko para - tol'ko muzike...

JS9902 su jedni od boljih ako racunamo odnos kvalitet/cena... Ali inace, ne vredi ni jedan 5.1 sistem ulozenog novca, ako je jeftiniji od 300-400€...

Jednostavno, ne mozes dobiti kvalitet za 100€ u 5.1 bransi... Zato bolje uzimi neki dobar i kvalitetni 2.1 sistem, nego neko njesra 5.1... Ako si vec ogranicen cenom od oko ~100€

Poz.
 
Incognito:
Kol'ko para - tol'ko muzike...

JS9902 su jedni od boljih ako racunamo odnos kvalitet/cena... Ali inace, ne vredi ni jedan 5.1 sistem ulozenog novca, ako je jeftiniji od 300-400€...

Jednostavno, ne mozes dobiti kvalitet za 100€ u 5.1 bransi... Zato bolje uzimi neki dobar i kvalitetni 2.1 sistem, nego neko njesra 5.1... Ako si vec ogranicen cenom od oko ~100€

Poz.

e hvala ti!Nego koje mi ti zvucnike preporucuje(oznaku i marku) i gde mogu da ih kupim
unapred hvala
 
Anonymous:
Incognito:
Kol'ko para - tol'ko muzike...

JS9902 su jedni od boljih ako racunamo odnos kvalitet/cena... Ali inace, ne vredi ni jedan 5.1 sistem ulozenog novca, ako je jeftiniji od 300-400€...

Jednostavno, ne mozes dobiti kvalitet za 100€ u 5.1 bransi... Zato bolje uzimi neki dobar i kvalitetni 2.1 sistem, nego neko njesra 5.1... Ako si vec ogranicen cenom od oko ~100€

Poz.

I da li bi mogao da mi preporucis koju zvucnu da kupim(kvalitetnu,a da njoj moze i 5.1 i 2.1 zvucnici.Negde do 30 eura.
 
Ti ocito imas problem sa odredjivanjem kvaliteta... Kvalitet ne kosta 30evra... Toliko kosta samo pakovanje za kvalitet...

Ako hoces kvalitet, budi spreman da pljunes pare... Ako hoces da kupujes ono sto kupuju siroke narodne mase, oprosti se od kvaliteta...

Najeftinija zvucna kartica koja ima kol'ko-tol'ko kvaliteta u sebi je: Creative Audigy Player 5.1, i kosta oko 60-ak evrica... Mada je i ona za siroke narodne mase... Hoces kvalitet, isprisi se, i kupi Audigy 2... Veruj mi, vredna je para ulozenih u nju...

Od zvucnika (5.1), bilo koji Cambrige Soundworks, Altec Lansing ili Jazz Speakers, skuplji od 300€, i neces pogresiti...

U low-profile market ne zalazim, zaista...
 
J9902 nisu loshi zvucnici za oko 4500 din kolko sad kostaju kod Monitora i PC4Ua ostali ih prodaju skuplje i do 6000. Ono sto je nezgodno kod ovih zvucnika je sto nemaju daljinski upravljac a kontrole su na sub-u i to sto sateliti emituju dobar deo niskih tonova pa ces morati da ih rasiris po celoj sobi ako ih budes drzao suvise blizu efekat grmljavine ce biti suvise jak kod slusanja muzike sa jakim basovima.
Mislim da je Altec Lansing 251 nesto preko 7000, a izmedju 4500 i 7000 imas par Creativeovih modela. U principu to je to za te pare jedino obrati paznju da kupis model sa daljinskim ako vec ne koristis neki daljinski za PC.
 
Tzar:
J9902 nisu loshi zvucnici za oko 4500 din kolko sad kostaju kod Monitora i PC4Ua ostali ih prodaju skuplje i do 6000. Ono sto je nezgodno kod ovih zvucnika je sto nemaju daljinski upravljac a kontrole su na sub-u i to sto sateliti emituju dobar deo niskih tonova pa ces morati da ih rasiris po celoj sobi ako ih budes drzao suvise blizu efekat grmljavine ce biti suvise jak kod slusanja muzike sa jakim basovima.
Mislim da je Altec Lansing 251 nesto preko 7000, a izmedju 4500 i 7000 imas par Creativeovih modela. U principu to je to za te pare jedino obrati paznju da kupis model sa daljinskim ako vec ne koristis neki daljinski za PC.

Hvala ti.
A kako bi se pokazali oni u mojoj sobi,za koju i kupuje,koja je siroka 2,6 m i dugacka 4 m?Da li bi radili ok,bez tog efekta grmljavine i ostalih problema?
unapred hvala
 
E brate sto ja volim Philips. Dakle za 7000 din lepo pazari PHILIPS A2.610 - pravih 55w - koji imaju lepo drveno wooferce sa pet predobrih drvenih satelittcica, neku 5.1 karticu ako nemas integrisanu takvu na ploci, i sve to izadje manje od 6000 din, a ni jedan od pomenutih proizvodjaca ne moze da utoli tvoju glad za zvukom. Ah da - GDE? Pa to ne mogu da ti kazem jer ovo nije reklamni sajt. Savet - Halo Oglasi. I jos nesto - PHILIPS zvucnici su JEDINI sa punom jednogodisnjom garancijom i svojim servisom u nasoj zemlji, a to nije mala stavar.
Poz.
 
Soba je ok, ali mogao bi da razmislis i o Superhikovom predlogu Philips je samo 15 evra skuplji, a ima 15w vise i garanciju. Mozda i Creative Inspire 5.1 5300 koji je malo skuplji od Philipsa ali i sa malo bolje resenim kontrolama. Nista od ovog nema daljinski ali sta da se radi.
Poz.
 

Back
Top