Sta mislite o gay i lezbo opredeljenju

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ало бре то је неприродно.....мислим да бих повратио да видим како се 2 лика жвалаве на клупи на коју ја изађем са својим chiki.......ако се већ глупирају неки иду у собу и ћуте, а не просеравају са парадирањем
 
A cekaj sta pozdrazumevas pod "odvratni" i "nerviraju me"? Jel mozes ti njih da prepoznas na ulici... pre nego sto ti priznaju da su gej?

mogu:lol:
kad vidim kako se drze dva muskarca za ruKice.....dodje mi da ih gadjam kamencugom:eek:
a ako je neko gej moze biti i neverovatno dobra osoba....ali ja ne mogu da ga gledam....sta cu.....za mene je to poremecaj....zestok poremecaj:eek:
 
Da li neko uopshte zna zashto su neki ljudi homoseksualci ili zene lezbejke...
Nedavno sam chitala knjigu koja sve objashnjava,vecina ljudi misli da je zbog losheg vaspitanja i za sve krive odnos roditelja prema detetu.
Chovek postaje homoseksualac josh izmedju 6. i 8. nedelje od zacheca.
Recimo da je fetus XY to jest mali dechak on ce dobiti jednu dozu mushkih hormona za formiranje polnih organa i josh 3 doze za programiranje mozga to ce biti dechak sa potpuno mushkom orijentacijom mozga,isto tako moze doci do defekta i fetus da dobije 2 doze mushkih i 2 zenskih hormona dakle jedna doza mushkih za formiranje polnih organa,a ostale 3 za programiranje mozga,dakle mushkarac sa predimno zhenskom orijentacijom mozga .
I eto to je homoseksualac chovek koji je sluchajno dobio zenske hormone a ne mushke.To je mali defekt koji moze biti prouzrokovan raznim stvarima kao stresom, lekovima...
Diskriminacija ili mrznja homoseksualca ili lezbejke bila bi ista kao diskriminacija choveka sa jednim prstom vishka.
Ne govorim da je to normalno ILI nenormalno oni su samo razliciti kao mushkarac i zena
 
mogu:lol:
kad vidim kako se drze dva muskarca za ruKice.....dodje mi da ih gadjam kamencugom:eek:
a ako je neko gej moze biti i neverovatno dobra osoba....ali ja ne mogu da ga gledam....sta cu.....za mene je to poremecaj....zestok poremecaj:eek:

Ja ne gledam na to kao na poremecaj, ali i ja slicno razmisljam.... Aj' sad zamisli da upoznas nekog lika, zgotivis ga, postanete dobri drugovi i on ti posle 3 meseca kaze da je gej. Sta cemo onda?
 
Da li neko uopshte zna zashto su neki ljudi homoseksualci ili zene lezbejke...
Nedavno sam chitala knjigu koja sve objashnjava,vecina ljudi misli da je zbog losheg vaspitanja i za sve krive odnos roditelja prema detetu.
Chovek postaje homoseksualac josh izmedju 6. i 8. nedelje od zacheca.
Recimo da je fetus XY to jest mali dechak on ce dobiti jednu dozu mushkih hormona za formiranje polnih organa i josh 3 doze za programiranje mozga to ce biti dechak sa potpuno mushkom orijentacijom mozga,isto tako moze doci do defekta i fetus da dobije 2 doze mushkih i 2 zenskih hormona dakle jedna doza mushkih za formiranje polnih organa,a ostale 3 za programiranje mozga,dakle mushkarac sa predimno zhenskom orijentacijom mozga .
I eto to je homoseksualac chovek koji je sluchajno dobio zenske hormone a ne mushke.To je mali defekt koji moze biti prouzrokovan raznim stvarima kao stresom, lekovima...
Diskriminacija ili mrznja homoseksualca ili lezbejke bila bi ista kao diskriminacija choveka sa jednim prstom vishka.
Ne govorim da je to normalno ILI nenormalno oni su samo razliciti kao mushkarac i zena

Mogu samo da kazem da mi te je zao, toliko si pisao/la, a niko nece zapravo procitati od ovih koji imaju suprotno "misljenje", njima vredjanje i izivljavanje daje smisao zivotu i na taj nacin osecaju da postoje ... bolje prestanite da gubite vreme i uzmite da radite nesto, procice vas opsednutost tudjim zivotima da bi dokazali sebe ... 8) :-o :o
 
Ja ne gledam na to kao na poremecaj, ali i ja slicno razmisljam.... Aj' sad zamisli da upoznas nekog lika, zgotivis ga, postanete dobri drugovi i on ti posle 3 meseca kaze da je gej. Sta cemo onda?

ne znam:roll:
mislim da bi ga momentalno posmatrala drugim ocima:roll:
mozda nije bas najbolje ovako razmisljati.....ali jednostavno ne mogu da ih podnesem.....to je jace od mene:headbang:
 
Mogu samo da kazem da mi te je zao, toliko si pisao/la, a niko nece zapravo procitati od ovih koji imaju suprotno "misljenje", njima vredjanje i izivljavanje daje smisao zivotu i na taj nacin osecaju da postoje ... bolje prestanite da gubite vreme i uzmite da radite nesto, procice vas opsednutost tudjim zivotima da bi dokazali sebe ... 8) :-o :o

Slazem se sa prvim delom ali vredi pokusati...
U kojoj od mojih rechenica se vidi da sam opsednuta tudjim zivotom i da zelim da dokazem sebe?
 
Mogu samo da kazem da mi te je zao, toliko si pisao/la, a niko nece zapravo procitati od ovih koji imaju suprotno "misljenje", njima vredjanje i izivljavanje daje smisao zivotu i na taj nacin osecaju da postoje ... bolje prestanite da gubite vreme i uzmite da radite nesto, procice vas opsednutost tudjim zivotima da bi dokazali sebe ... 8) :-o :o

Pa baš. Lakše je osuđivati nego shvatiti i razumeti. Nažalost, sve se svodi na generalizovanje.
Ja ne bih mogla da mrzim nekoga zato što je homoseksualnog opredeljenja, pogotovo ako ga ne poznajem.
 
Uopste nije bitno kako homoseksualno opredeljenje nastaje (genetika, vaspitanje, drustveni uslovi, itd.). Bitno je razumeti da ono nastaje i veoma tesko (tacnije nemoguce, jer nisam cuo za nijedan uverljiv slucaj gde je jedan homoseksualac postao heteroseksualac) ga je promeniti. Ukoliko ne znamo ili nismo sigurni da znamo kako promeniti stvari, onda zaista ne treba se prepustiti emocijama i zagorcavati tudji zivot.

Ljudi koji se gade takvom opredeljenju bi trebali malo poraditi na svojim emocijama ili barem kako ih iskazuju, jer zaista, u suprotnom, oni samo zagorcavaju kako tudji tako i svoj zivot desktruktivnim ponasanjem.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top