Zvocanje

...znaci zena sme da prica samo kada dobije dozvolu tj. samo kad je nesto pitas? :sad2:

Уз обострану сагласност, тј. да се обоје сложе са заједничким животом у коме ће она говорити само када добије дозволу,

то би био један диван мушко-женски однос.

Она не звоца, а он је заузврат редовно раскости и сви мирни, срећни и задовољни. :heart:
 
Уз обострану сагласност, тј. да се обоје сложе са заједничким животом у коме ће она говорити само када добије дозволу,

то би био један диван мушко-женски однос.

Она не звоца, а он је заузврат редовно раскости и сви мирни, срећни и задовољни. :heart:
Zašto ovako lijepo ne možeš pisati i na politici, nego tamo stalno nešto zvocaš?
 
Mozda je bila tema ali nema veze...jer eto, ne mogu da razumem sta je to zvocanje?
Sta muskarci podrazumevaju pod tim kad kazu -necu da mi zena zvoca...
Moze neki primer? :D
Kako ti je pala na pamet ovakva tema? Koja to zena zvoca? Odakle ti to, hajde reci. Evo, reci. Da li bar jednom mozes potkrijepiti temu cinjenicama, ne samo naklapanjima?
Dokle mi ovo da trpimo? Kad sam se ulogovala, ja sam se nadala da nece biti ovako besmislenih tema.
...
Mislim da je to to.
Zvoc zvoc zvoc, kombinacija neispunjenih nada i zelja sa elementima vaspitnog prekora i malo cistog bezobrazluka
 
Mozda je bila tema ali nema veze...jer eto, ne mogu da razumem sta je to zvocanje?
Sta muskarci podrazumevaju pod tim kad kazu -necu da mi zena zvoca...
Moze neki primer? :D
Discovery Shut Up GIF by Shark Week
 
Mozda je bila tema ali nema veze...jer eto, ne mogu da razumem sta je to zvocanje?
Sta muskarci podrazumevaju pod tim kad kazu -necu da mi zena zvoca...
Moze neki primer? :D
to ti je kad zena trabunja i kritikuje muskarca a muskarca bas zabole sta prica, pa mu njen glas dodje ko crkvena zvonjava iz daljine, bez da se razabiraju reci.
 

Back
Top