Zvocanje

Mozda je bila tema ali nema veze...jer eto, ne mogu da razumem sta je to zvocanje?
Sta muskarci podrazumevaju pod tim kad kazu -necu da mi zena zvoca...
Moze neki primer? :D
Visak informacija pomesan sa dramom? :) :)
„Zaboravio si da odneses smece do kontejnera.“ nije isto kao: „Zaboravio si da izneses smece do kontejnera. Ne mogu sve ja! Isla sam po decu u vrtic, skuvala rucak, okacila ves, padoh s nogu, ti samo sedis i gledas u taj telefon, ja ne mogu da dodjem sebi od posla, 100 me stvari ceka, a ti samo jednu stvar treba da uradis i nju zaboravis. Kako ja nikad nista ne zaboravim?!“

:) :) :)
 
Visak informacija pomesan sa dramom? :) :)
„Zaboravio si da odneses smece do kontejnera.“ nije isto kao: „Zaboravio si da izneses smece do kontejnera. Ne mogu sve ja! Isla sam po decu u vrtic, skuvala rucak, okacila ves, padoh s nogu, ti samo sedis i gledas u taj telefon, ja ne mogu da dodjem sebi od posla, 100 me stvari ceka, a ti samo jednu stvar treba da uradis i nju zaboravis. Kako ja nikad nista ne zaboravim?!“

:) :) :)
ali bila bi potpuno u pravu!!!!
 
Visak informacija pomesan sa dramom? :) :)
„Zaboravio si da odneses smece do kontejnera.“ nije isto kao: „Zaboravio si da izneses smece do kontejnera. Ne mogu sve ja! Isla sam po decu u vrtic, skuvala rucak, okacila ves, padoh s nogu, ti samo sedis i gledas u taj telefon, ja ne mogu da dodjem sebi od posla, 100 me stvari ceka, a ti samo jednu stvar treba da uradis i nju zaboravis. Kako ja nikad nista ne zaboravim?!“

:) :) :)
..em sve to uradi, em ne sme nista da kaze...tuga...:(
Mislis da on njoj ne bi nista rekao da nista od toga nije zavrsila nego sve vreme zverala u fon?
 
Ja sam vremenom shvatila da moj muz ne primecuje neke stvari, jer na njih uopste ne gleda isto.
Pomeri zavesu, otvori prozor, vrati zavesu…a kako je vrati. :) :) I kazem mu da tako nije lepo, a on meni: „Isto sam je namestio kao sto je bilo.“ :) :)
On recimo takve sitnice stvarno ne vidi. Nije neko ko nece da se potrudi, ali nema isti osecaj za estetiku kao ja. Ali zna da mi to znaci i trudi se da namesti. To mi je dovoljno. I ako znam da ce je od 10 puta 2 puta namestiti po mojim standardima. :) :)
Odem, pa je namestim sama.
 
Visak informacija pomesan sa dramom? :) :)
„Zaboravio si da odneses smece do kontejnera.“ nije isto kao: „Zaboravio si da izneses smece do kontejnera. Ne mogu sve ja! Isla sam po decu u vrtic, skuvala rucak, okacila ves, padoh s nogu, ti samo sedis i gledas u taj telefon, ja ne mogu da dodjem sebi od posla, 100 me stvari ceka, a ti samo jednu stvar treba da uradis i nju zaboravis. Kako ja nikad nista ne zaboravim?!“

:) :) :)
Ово друго. Тако се звоца.
Прво очигледно не даје резултат, па шта ћеш... натрљај бре то све на нос, него шта :manikir:
 
Kafana je teretana za mozak,nabildujemo se i spremimo za zvocanje....do sledeceg termina.... :aha2:
Зар није лепше да све заједно урадите, па да исто тако заједно одете у кафану?
Да ми не бисмо морале да се билдујемо у теретани :batina:
 
..ma ja sam prirodno opustena, tesko me nesto ili neko moze pomeriti s mesta, zezam se
ali me i zanima...zvocanje je nesto cime muskarci cesto definisu ponasanje zena a po meni je to
potpuna besmislica
...:)
Nije besmislica..
"Nikada se ne sjetiš da smeće izbaciš.." :dash::ljutko:
"Voljela bi kad bi mi malo pomogao a za početak da odneseš smeće.. dragi" :D:heart:

Dakle zvocanje je (ne)prikriveno kritikovanje a to je u startu loš potez.. bez obzira da li to čine žene ili muškarci.
Istina je da pojedine žene pokušavaju da promjene (prilagode) svog mmuškarca.. ee, pitaanje je zašto?
Najčešće iz razloga što su loše odabrale jer, dobrog i "pravog" muškarca ne treba.. mijenjati. :)

A da to rade na način koji nema pozitivnih atributa je upravo to - zvocanje.
I nije zabadava ona "narodna": pametne žene dižu noge a one druge, glas. Nije teško zaključiti koja će dobiti sve što poželi i što hoće..

Jedna mala opaska.. postoje i oni koji uživaju u tom nekom zvocanju i bez njega jednostavno ne - funkcionišu.. to im dodje nešto kao melem, lijek..:mrgreen:
 
Ja sam vremenom shvatila da moj muz ne primecuje neke stvari, jer na njih uopste ne gleda isto.
Pomeri zavesu, otvori prozor, vrati zavesu…a kako je vrati. :) :) I kazem mu da tako nije lepo, a on meni: „Isto sam je namestio kao sto je bilo.“ :) :)
On recimo takve sitnice stvarno ne vidi. Nije neko ko nece da se potrudi, ali nema isti osecaj za estetiku kao ja. Ali zna da mi to znaci i trudi se da namesti. To mi je dovoljno. I ako znam da ce je od 10 puta 2 puta namestiti po mojim standardima. :) :)
Odem, pa je namestim sama.
U Banbi jesi z........ :navodnik::heart:
Pa ovo se može staviti pod opsesivno kompulsivni poremećaj
Sad mi jasno zašto smo se malte ne posvadjali dok si bila mod . Naslutio sam to odma kod tebe , no sam to nekako računao da si savesna prema poslu moda i da se strogo držiš pravila
Pa ako ti već ne odgovara ustani i namesti zuavesu sama i ovako i onako to činiš 8 od 10 puta čemu onda zvocanje ?
Samo da smaraš čoveka !
Izvini , ali meni baš to opterećujuće za život u dvoje .
Ja ako ženi nešto ne odgovara kako uradim ladno prepustim neka uradi bolje i zamolim samo bez zvocanja molim te !
Isto ja , što mi ne odgovara ustanem u tišini i uradim po svom ili kako smatram da je bolje !
Ne trebamo komplikovati živote jedni drugima !? Sam je već dovoljno komplikovan
 
U Banbi jesi z........ :navodnik::heart:
Pa ovo se može staviti pod opsesivno kompulsivni poremećaj
Sad mi jasno zašto smo se malte ne posvadjali dok si bila mod . Naslutio sam to odma kod tebe , no sam to nekako računao da si savesna prema poslu moda i da se strogo držiš pravila
Pa ako ti već ne odgovara ustani i namesti zuavesu sama i ovako i onako to činiš 8 od 10 puta čemu onda zvocanje ?
Samo da smaraš čoveka !
Izvini , ali meni baš to opterećujuće za život u dvoje .
Ja ako ženi nešto ne odgovara kako uradim ladno prepustim neka uradi bolje i zamolim samo bez zvocanja molim te !
Isto ja , što mi ne odgovara ustanem u tišini i uradim po svom ili kako smatram da je bolje !
Ne trebamo komplikovati živote jedni drugima !? Sam je već dovoljno komplikovan
Nisi razumeo sta sam napisala.
Prihvatila sam da on ne vidi ono sto ja vidim. Nema tu rasprava ili dreke. Ali vidim da proba. I ok je sve.
 
Nisi razumeo sta sam napisala.
Prihvatila sam da on ne vidi ono sto ja vidim. Nema tu rasprava ili dreke. Ali vidim da proba. I ok je sve.
Izvini !
"Prevideo sam ovo da si prihvatila da on ne vidi ono što ti vidiš"
"Ja sam vremenom shvatila da moj muz ne primecuje neke stvari, jer na njih uopste ne gleda isto."

:heart: :ortaci2:
Rekoh da li je moguće - Bambi , a takva :D
 

Back
Top