Zvanično podneta krivična prijava protiv Vučića

ELVlvRDX0AAt8CX
Topdžija i furundžija.
 
Posten covjek nema cega da se boji, ovo je bio jedini nacin da se stisa rulja s ulice koja je diglja grablje, vile i baklje.
Cista glupost !
Posten covek nema potrebe uopste da se brani ! ko hoce da se igra ili sumnja nesto neka pravi i podize prijave . kod postenog i nevinog je pravda na njegovoj strani
Nego je ovo dupla igra da sa svojim marionetama i slavnim detektorom lazi prikrije batu !!!!!
 
Poslednja izmena:
Cista glupost !
Posten covek nema potrebe uopste da se brani ! ko hoce da se igra ili sumnja nesto neka pravi i podize prijave . ko postenog je pravda na njegovoj strani
Nego je ovo dupla igra da sa svojim marionetama i slavnim detektorom lazi prikrije batu !!!!!
Vucicu je cilj da se utvrdi cinjenicno stanje.
Naravno da se moras braniti, zamisli da te razulareni copor seljana napadne grabljama, vilama i bakljama, naravno da ces se braniti.
Taj razulareni copor divljih seljana zove se srpska oporba.
To su ti naizgled fini liberali, ugladjeni europljani, demokrate... kod nas u Hrvatskoj postoji jedna izreka u kojoj bi se srpska oporba mogla prepoznati - noga licka, a cipela becka.
I neka mi ne zamjere zemljoradnici, kada pisem "seljani", ne mislim na njih.
 
Vucicu je cilj da se utvrdi cinjenicno stanje.
Naravno da se moras braniti, zamisli da te razulareni copor seljana napadne grabljama, vilama i bakljama, naravno da ces se braniti.
Taj razulareni copor divljih seljana zove se srpska oporba.
To su ti naizgled fini liberali, ugladjeni europljani, demokrate... kod nas u Hrvatskoj postoji jedna izreka u kojoj bi se srpska oporba mogla prepoznati - noga licka, a cipela becka.
I neka mi ne zamjere zemljoradnici, kada pisem "seljani", ne mislim na njih.
Ne pada sneg da pokrije breg Nego da svaka zverka pokaže svoj trag
 
Pokušaj aboliranja braće Vučić od afere
Najavu predsednika Srbije Aleksandra Vučića da će potpredsednik SNS Miloš Vučević danas (ponedeljak) podneti krivičnu prijavu protiv njega i njegovog brata Andreja Vučića zbog „slučaja Jovanjica“ predstavnici opozicije tumače za naš list uglavnom kao „predstavu za javnost“, „izrugivanje pravosuđu“, ali i kao „pokušaj aboliranja braće Vučić“ od navedene afere.
 
Mogu da zamislim komparabilnu sliku: Chile, Pinoce je poubijao 27K komjunista, ili ljude optuzene za komjunizam.

Ameri traze od Pinoche-a uvodjenje demokratije po kratkom postupku. Pincohe to i radi: otvara medije... I javlja se neki bliski njegov saradnik, i saradnik Aljendea, koji provaljuje aferu sa CIA spijunima, i preti da ce da tuzi Pinoche-a sudu.

Onda Pinoche-ovi generali sami sude Pinoche-a, da je potencijalni CIA spijun... A oni svi CIA spijuncine, na platnom spisku USA koncerna ITTa! :hahaha:

Ili zamislite da Mila i njegovog brata okorelog mafijasa u MiloGori neki Podgoricanin tuzi za sverc cigareta! :rotf:
 
Српски народ не заслужује да га бахати, необразовани и изразито глупи људи понижавају обављајући функцију власти

Стварно. Па што су онда изабрали Вучића за председника простом већином гласова.
 

Back
Top