zvaka za muvanje

rastamann:
Da, loshu ribu bi verovatno oshamario onim konobarskim novchanikom da me saplete
Me ne... Bilo bi ono - ''Gospodjice, u tom slucaju cu morati da Vas zamolim da napustite objekat.''

Joj, bilo je na mene ohohoho takvih startova dok sam jos bio cemu, a radio taj zanat. Bio sam kao onaj... ne mogu da se setim... onaj sto je stalno dolazio ovde da pise o svojim dogodovstinama, a radio je kao konobar. Al Pacino bese?
Ali o tome cu nekom drugom prilikom.
 
Bu_Rek:
Jedna stvar je sy.ebati nekog ko je sy.ebao tebe,a sasvim druga uciniti to nekome ko ne zasluzuje, iz ciste zlobe.

Naravno da nikad ne bi sjebao ribu koja to ne zasluzuje.
Ne znam mozda da izadjem u grad pa da probam sam da pridjem nekoj , mada svi kazu da je upoznavanje preko drustva bolje i da devojke bas i ne vole da im se prilazi.

Kod mene u vecini slucajeva ide tako sto upoznam curu, u nekom drustvu, ona se naravno raspita o meni i cuje kako nisam dugo nista *****, i pomisli ****** sladak fin decko ali ja vise volim da podjebavam, 99% je zeljan ***** , ima toliko momaka, ovaj je pogodan za podjebavanje i kasnije ismevanje uz kaficu sa drugaricama. I onda tako krene. Zavlacenje, podjebavanje, .....ono tipa "vidimo se tad i tad" pa onda 2 sata pred to vidjanje "jajo izvini..." i tako jedno 5X. Ja nista ni ne spominjem seks niti vezu. Ona bi onda kres kombinaciju na njenu inicijatvu naravno opet zavlaci i zajebava.
I onda meni pukne filmic i kazem ili napisem svasta da je *****, da je ne bi pipnuo govnjivom motkom i slicne stvari.

Devojke ja mozda nisam dugo video ***** i to stoji, mozda kod cura nemam uspeha, ali daleko od toga da sam picko pacenik, i daleko od toga da cu da pustim da me neka podjebava i zajebava. Mozda vi Srpknje uzivate u podjebavanju, ismevanju, i slicnim radnjama ali ja bas nisam meta za to.

Na zalost moj seksualni zivot ne meri moje intelktualne sposobnosti.
 
Luciferko:
svaki put kad sam se opustio a to je u 100% SLIUCAJEVA. i rekao sebi ono cuveno "ma ok, nisu svi ljudi isti ni sve devojke, ova je zajebavala i ismevala skot, druga nece" uvak sam se opekao i zajebao.
covek uvek mora da se koristi iskustvima.
da treba da se koristis svojim iskustvima,ali ne i da pravis paranoju od toga....
ebem mu,sjebes se jednom,dva,tri i vise puta...pa zivot je to...ne mozes da ocekujes da ce sve da ti ide podmazano...
dali si se nekad zapitao (posto te devojke vecinom tako odbijaju i zavlace) da nije mozda problem u tebi i u tvom ponasanju!!!mozda ima nesto u tvom ponasanju,sto je bas posledica tvojih gorkih iskustava,sto njima ne lezi....
 
ja ne znam jesam li u zivotu bio vulgaran, napadan? bezobrazan? u pocetku. NIKAD
kad mi pukne film e to je druga prica. onda poenavim. ali i to je u poslednje vreme. dugo sam bio ko mali meda. na hleb da me mazes. od skoro sam poceo da napusavam, ***** majku i slicno. Nase cure najvise uzivaju u tome da sjebu momka i onda da o tome pricaju sa drugaricama, koji recimo dobar seks, pa ni za najbolji seks na svetu ne bi to propustile. A imaju i dobar radar za to.
I znas sta ranije sam se frustrirao , sve slao na svoj zeludac.

Kad isprozivak kurvu, saspem joj sve u lice sto imam, najebem joj se majke onda se bolje osecam. A i onda se nadje u soku. Posto ja recimo mesec dana glumim finocu i strpljenje. E onda kad mi dosadi pocnem "Slusaj ********* TAKO TAKO TAKO I TAKO....."
 
Lusy Lusy:
eto ti,previse si ti besan....cini mi se da besnis nekad mozda i previse....
a verovatno i biras pogresan tip devojke da ih muvas....

oh veruj mi nisu ni blizu dobrih riba niti lepih devojaka.

mozda bi zaista trebao da predjem da muvam dobre ribe i lepe devojke, njima i ovako i onako niko ne prilazi stalno se na to zale. ***** li ga.
 
Luciferko:
oh veruj mi nisu ni blizu dobrih riba niti lepih devojaka.

mozda bi zaista trebao da predjem da muvam dobre ribe i lepe devojke, njima i ovako i onako niko ne prilazi stalno se na to zale. ***** li ga.
Jao bre, aco, taman smo ti digli cenu, a ti tako, sve ukenjas! Dosta si bre zezao ljude po forumu, mislim da je vreme da krenes da razvijas macho imidz! :D
 
Još uvek postoji taj fazon muvanje?
Mnogo ste bre isfilozofirali ovu temu u današnje vreme.Po meni najbitniji je sam start, ako si tu šmeker i riba te neodyebe i još ako si joj simpatičan tu nema šta da se priča,pogotovo ako tražiš kres varijantu.Luciferko čitao sam i ranije neke tvoje kukavičluke,mislim da je problem samo u tebi,mnogo si bre digao to na neki viši nivo što nema nikakve potrebe,niko ne treba da završi faks da bi smuvao ribu.Gledam kakvi sve gabori šetaju dobre ribe,nije sve ni u lepoti,jednostavno se opusti,budi prirodan budi ono što jesi pa nisi ti providan da te neće ili ne vidi nijedna cura u ovolikom gradu,znaš onu tužnu izreku i krpa nađe zakrpu,izvini na metafori ali je tako.
Poz.
 
Ima jedna teorija koju sam cuo od jednog like oko 40 banki. Kaze covek meni kako treba startovati lepe devojke, jer njima malo momaka prilazi, zato sto se momci plase i misle da im treba ne znam ja sta za njih. Da ih je lakse osvojiti zato sto im ne prilazi mnogo likova pa i nisu u poziciji da previse prebiraju. Za razliku od ovih manje lepih koje imaju gomilu udvaraca.
Sta mislite o toj njegovoj teoriji?
 

Back
Top