Жута доследност и жута обећања

Evo, da malo naparite oči vašim vođom i idolom, dok pljujete žutu ekipu:



nude-kostunica.849.jpg





:hahaha::rotf:
 
Jozef Gebels polako nestaje iz istorije, pojavljuju se novi naraštaji i nade propagande: Vračarac i Tihi. :lol:

Врачарац и Тихи говоре на снимку?????????''


Немој, мене не боли нога, мршавији сам од палме и већи од Ивице.....................

Извини ако те је снимак узнемирио
 
Pa ja ovde vidim samo propagandu Žutaća ... ni na jednom objavljenom snimku nije niko drugi osim žutaća .....

Врачарац и Тихи говоре на снимку?????????''


Немој, мене не боли нога, мршавији сам од палме и већи од Ивице.....................

Извини ако те је снимак узнемирио
Nisam primetio da sam pričao o snimcima? :mrgreen:
 
Da vas pitam nešto, iskreno da mi odgovorite - da li zaista mislite da bi bilo ko ko je u ovom trenutku alternativa "žutoj" koaliciji okupljneoj oko DS bio u stanju da ispuni svoja obećanja, i da radi drugačije nego DS sada?

Da.
Mislim da to moze DSS.
Da mislim drugacije i da imam sumnje, ne bih to ni rekla u javnosti.
Niko ne moze bitno, znacajno 100% drugacije da vodi politiku zemlje, ali neke stvari mogu biti promenjene.
Hoces da kazes da su te ubedili da jedino moze ovako kako oni rade i nikako drugacije?
Zasto si poverovao u to?
Sta te je ubedilo?
Mene zanima koren ovakvih razmisljanja.
 
Da vas pitam nešto, iskreno da mi odgovorite - da li zaista mislite da bi bilo ko ko je u ovom trenutku alternativa "žutoj" koaliciji okupljneoj oko DS bio u stanju da ispuni svoja obećanja, i da radi drugačije nego DS sada?

Srpska Radikalna Stranka.

u najmanju ruku u stanju su sve da ih pohapse i oduzmu im kompletnu imovinu koju su prigrabili pljackom gradjana ove zemlje
 
e debilniji govor od ovog nisam u zivotu cuo :hahaha:

Ne zelim da ulazim u govor. Bilo ciji niti u njegov sadrzaj, na billo koji nacin.
Ono sto zelim je da se zacudim da neko ko zivi u Bg(po svom priznanju), ko umesto avatara ima sliku presednika one drzave i STRANKE koja je bila na vlasti kada su nas PROPTIVPRAVNO bombardovali, ubijajuci neselektivno celu drzavu, decu i civile, podrzavajuci one koji su kasapili Srbe zbog trgovine organima, uopste moze da bude bilo sta drugo nego DEB.IL, i samim tim potpuno nekompetentan da da bilo kakav komentar......
Naravno, on ce u svom debi.skom stilu napasti mene zbog neceg desetog, uopste ne shvatajuci koliko ce tim napadima samo potvrditi svoju dijagnozu.
Mars nazad u svoj valov, odakle si nepaznjom vlasnika izasao, da rovis i kopas papcima po blatu.....Budes li nastavio s tim , dobices brnjicu preko njuske, sto odavno zasluzujes.
 
Srpska Radikalna Stranka.

u najmanju ruku u stanju su sve da ih pohapse i oduzmu im kompletnu imovinu koju su prigrabili pljackom gradjana ove zemlje

Da, to bi mogli da urade kada bi došli na vlast, ali to ne rešava probleme, i nisu to jedina obećanja, jer svako obećava povećanje standarda, smanjenje nezaposlenosti, smanjenej spoljnog duga Srbije, popravljanej međunarodnog položaja, rešenje pitanja Kosova i Metohije.... zar zaista misliš da bi se drugačije ponašali, i vladali u opštem interesu, a ne kao svi do sada samo u svom usko ličnom interesu?
 
Da.
Mislim da to moze DSS.
Da mislim drugacije i da imam sumnje, ne bih to ni rekla u javnosti.
Niko ne moze bitno, znacajno 100% drugacije da vodi politiku zemlje, ali neke stvari mogu biti promenjene.
Hoces da kazes da su te ubedili da jedino moze ovako kako oni rade i nikako drugacije?
Zasto si poverovao u to?
Sta te je ubedilo?
Mene zanima koren ovakvih razmisljanja.

Da, ubedili su me, ali ne ovi koji su trenutno na vlasti, već ponašanje naših političara u proteklih nekoliko decenija, i to ne samo onih na vlasti nego i onih opozicionih. Jednostavno, ubeđen sam da se niko u skorije vreme ne može osloboditi boljke da dela isključivo u korist ličnih i interesa nekih manjih grupa, opšte dobro im je daleko, misaona imenica
 

Back
Top