Kesić izvređao Nestorovića i Dodika: "Glupan i tupan"

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.370
Zoran Kesić, autor emisije "24 minuta sa Zoranom Kesićem" gostujući na Nova S izvređao je Milorada Dodika i Branimira Nestorovića.
"Ta neformalna koalicija Dodika i Nestorovića mene podseća na neki humoristički film, ne znam sa kojim bih uporedio, možda 'Glupan i tupan'", rekao je Kesić.
link

Nece link ka Tviteru..:lol:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Pa to je nesto slicno kao 'Kesic i Ivan Ivanovic', 'Vulin i Bata Gasic' tip klovnovskih dueta. Ovaj prvi levicarski izgubljotis u vremenu i prostoru tipa, ovaj drugi Sluzbenog tipa.

Zamisli imas drzavu nepismenih ljudi, gde ti glavne teme namece sukob 'Besmisleni levicari iz kruga dvojke vs besmisleni nacionalisti iz Kruga dvojke'

Bukvalno nepismeni seljak sa pijace moze da se dere i svadja kao ove dve ekipe, sa sve 'Povecajte penzije i plate vs Kosovo je Srbija' tip rasprave.
Lupetas kao levicarski ili nacionalisticki populista, to bukvalno moze svako sa IQ-om od 50.
 
1708966673356.png
 
Додик је сахранио некадашње радикале у РС и јавно се хвалио Тадићу, али није Додик крив што је Србија изабрала овог жвалавог, јер он би и данас био у љубави са Тадићем да је остао на власти.
Таква му је позиција да мора да испоштује сваку власт у Србији.

Ценим код њега што сарађује са усташама, ционистима и западним фашистима, а што је против исламиста и С.А.Д. и ЕУ сателита, док ови из СДСа који су већи десничари од њега раде све супротно што је и супротно српским националним интересима.

Meni Kesic uopste nije smesan. Lako je kritikovati, teze je raditi.
Шта раде сендвичари, направили су од Београда циганмалу. Па и тај Додик колико год да је глупи Босанац, мање штете би нам направио од овог жвАлаВка што је родом из Федерације.
 
Radi, ali meni on jednostavno nije smesan. Podvrgava ruglu i sto treba i sto ne treba, neozbiljan je.

Мени је баш смијешан.

Још се друштвено ангажује, што даје додатни квалитет његовом раду.

Да нема њега, не би имао ко у ово мрачно време да критикује власт на телевизији.
 
Мени је баш смијешан.

Још се друштвено ангажује, што даје додатни квалитет његовом раду.

Да нема њега, не би имао ко у ово мрачно време да критикује власт на телевизији.
Pa dobro neka radi, ima par stvari koje su mi bile smesne, ali jednostavno nisam taj tip, nisam bas neka njegova "publika".
 
то је досовски хумор , нити је смешно , нити је занимљиво ..вређају људе и онда се крију иза паравана хумора ..
Он је имбецил који се удвара најгорим србомрсцима, ђубре на које се позивају усташе са фесом.
 

Back
Top