Zujanje u usima

  • Začetnik teme sundjerce@.ptt.yu
  • Datum pokretanja
Mhm, znaci da zakljucimo: lekari pacijente setaju u krug, nikog ne lece, ali zato tvoj ogranak
alternativne medicine, za koji ne postoji nijedan dokaz da je delotvoran, rastura kako pomaze. Jedino sto ne mozes sad bas da nam kazes svoje tajne, nego da ti se lepo jave ljudi na mail, pa ces im ti to sve "besplatno" :)
Samo da u medjuvremenu naucis rec anamneza.
I sta kazes, od koga si dobila licencu?



Siguran sam da je to tacno, jer tvoje metode ne mogu da pomognu nikom. Jedino u cemu bi mogla da pomognes ljudima je da im olaksas novcanik.
Procitaj pazljivo moje poruke i shvatices ..
Ko god mi se javio,besplatno je dobio savete i terapiju ;) Naravno,tebi ne mogu da pomognem jer tvoj maleni mozak ne moze da prihvati druge metode osim lekova i sl .
OVDE JE MOJA PRICA SA TOBOM ZAVRSENA !!!
 
Poslednja izmena:
Procitaj pazljivo moje poruke i shvatices ..
Ko god mi se javio,besplatno je dobio savete i terapiju ;) Naravno,tebi ne mogu da pomognem jer tvoj maleni mozak ne moze da prihvati druge metode osim lekova i sl .
OVDE JE MOJA PRICA SA TOBOM ZAVRSENA !!!

Imas podforum alternativna medicina pa tamo pokusaj da prodas ovu pricu.
Ako hoces nekom zaista da pomognes, onda mozes ovde da napises i nekoliko metoda, ako vec ne mozes da se opredelis za jednu. Napises ih onako cisto teoretski, da svi vidimo kako to tvoje lecenje izgleda.
 
Pišem iz Slovenije i baš neznam puno srbski ali pokušat ču, da se me razume. I ja imam taj prokleti tinitus več dve godina i po i sve i sve mi više zuji, ne pomaže ne tablete Betaserc, ne vitamini. Stvarno te doktori šetajo od jedno do drugog i ništa in niko ne može da ti pomogone. Na tom forumu zasledila gam g. Anu (nickname: zuuu), koja je i sama imala taj problem, a kaže, da si i puno sama pomgola i bila toliko prijazna, da je ostavil svoj mail za sve one, koji žele, da jim svetuje. Ja sam prošli tjedan pisala na njen mail, kojeg je ostavila na tom forumu, tj: romansa037@yahoo.com, ali nisam dobila odgovora, jer mislim, da kad je od toga več godina i po, da ima drugi mail, koga neznam. Molim moderatora na tom forumu ako mi može kako pomagati, da dođem do maila gospođice Ane, da se obratim na nju da mi savjetjuje oko lječenja tinitusa je je završila alternativnu medicinu in sama rešila svoj problem, tako da vjerujem u njene nasvete.
hvala na razumevanju
jožica
 
Pišem iz Slovenije i baš neznam puno srbski ali pokušat ču, da se me razume. I ja imam taj prokleti tinitus več dve godina i po i sve i sve mi više zuji, ne pomaže ne tablete Betaserc, ne vitamini. Stvarno te doktori šetajo od jedno do drugog i ništa in niko ne može da ti pomogone. Na tom forumu zasledila gam g. Anu (nickname: zuuu), koja je i sama imala taj problem, a kaže, da si i puno sama pomgola i bila toliko prijazna, da je ostavil svoj mail za sve one, koji žele, da jim svetuje. Ja sam prošli tjedan pisala na njen mail, kojeg je ostavila na tom forumu, tj: romansa037@yahoo.com, ali nisam dobila odgovora, jer mislim, da kad je od toga več godina i po, da ima drugi mail, koga neznam. Molim moderatora na tom forumu ako mi može kako pomagati, da dođem do maila gospođice Ane, da se obratim na nju da mi savjetjuje oko lječenja tinitusa je je završila alternativnu medicinu in sama rešila svoj problem, tako da vjerujem u njene nasvete.
hvala na razumevanju
jožica

Jozice, ne postoji lek protiv tinitusa.
Ljudi idu kod psihologa na terapije da bi naucili kako da zive sa tim shumom, mnogima pomaze i aparat za slusanje koji se tako podesi
da nekako ublaze taj shum, ili da zvuke koje cujes cujes jace i razgovetnije od samog shuma.
 
Da znam Rayela, da na žalost nema leka, ali tražim rješenje i preko alternativne medicine, prehrane in sve što dostignem da preberem po internetu, kako da si pomognem. Uradna medicina nema leka a ja imam nadu, da ču ipak njegde nešto pametnoga načina za ovu groznu zujanje ... da imaču nadu, danas, a kako bo sutra i preko sutra, neznam. Bojim se gubiti nadu u rješenje. Svima lep pozdrav,
jožica
 

Back
Top