Zov prirode ili zov intelekta

Ma može on da bude lep ko bog al ako zine i odvali neku idiotariju ili kao krene da me kupuje sav pun sebe ne da neće da mi proradi zov prirode, onaj seksualni, nego će da proradi onaj drugi, da ga tako odalamim da se ne kezi ko budala.
 
Jako je kad zov intelekta izazove zov prirode!
Jace je kad zov prirode nadmasi zov intelekta!
Najjace je kad udruzeno zov prirode i zov intelekta nadmase drugi zov prirode i zov intelekta.
Vrhunac je kad u simbiozi zov prirode i zov intelekta br. 1 sa zovom prirode i zovom intelekta br. 2 nadmase sve moguce ljudske i zivotinjske porive i izazovu ludilo, ono najlepse...
 
Vesela_zena_beogradska:
Nikako da dozovem intelekt pameti i redovno se, u nedostatku ludila, opredelim za 'daj shta dash' ... ne mogu da chekam ko zna koliko vremena da bih se domogla ludila, jer, imajuci u vidu 'greshke u proceni', mozda ispadne i neshto dobro ..
ja znam jednu ribu koja 25 godina ceka na "ludilo" i sve sto nije savrseno - odbija! Rukovodim se onim ne sudi...itd, ali mislim da ga je preterala majci!
A riba je jako fina i lepa je...
 
Zex:
..
Koja je sad razlika izmedju nas i zivotinjki, ako se sve to vrlo slicno desava i medju nama?
Da li uopste vise neko prepoznaje emotivno stanje pripadnosti, ljubavi, a ne samo zaljubljenosti i primarnih potreba?

Razlika je ogromna! :)
Prvo se desio proces encefalizacije, sto bi u prevodu znacilo, razvio ti se mozak, malo vise nego zivotinjki u sumi------->razvijen racio------->razvijena svest o sebi ( koliko-toliko)-------->razvijena svest o sopstvenim potrebama!!
Naravno da ljudi prepoznaju stanje ljubavi i emotivne pripadnosti!!!
Ali imaju sposobnost i da je ne prepoznaju, ako nece! :lol:
 
Hmm, da, citam sve postove i to je to..

Nema, izgubio se negde u tehnolosko-sexualnim revolucijama, osecaj skromnosti, odgovornosti i pripadnosti u ljubavi... Sada se, nazalost, ljubav povezuje sa nekim "kombinovanjem" sex-a i intelekta, tjah...:roll:
Sve to je direktno povezano sa kulturom drustva, koja je, opet, diktirana a ne originalno nastala.
Sto no rece covek - dajte mi kulturu koja podize stid kod coveka i glasacu za nju...
A najbolje se kresu one koje umeju da se postide :twisted:
 
NovaIsta:
ja znam za krave da one mogu samo kad im dodje da se pare, a bikovi mogu uvek. ipak ih pustaju kod krava samo kada krave to hoce. i to mi je nekako lako da povezem sa zenama:) ja kad ne mogu- NE MOGU i tacka:) on treba da ceka kad ja mogu:) mislim, kad smo vec kod zivotinjskog carstva:)
ali, bitno je da od njega ipak mnoooogo zavisi da li ce meni da se hoce:) hm..ovaj, sta sam ono pametno htela da kazem...
a da, a sta mislite o "intelektualno-zivotinjskom" seksu? kad imate seks a za to vreme citate sekspira:) moze i spinoza:)

Bikovi su najjache zivotinje... oni u naletu mogu i do litar izluchevine da izbace... a toliko su napaljeni, da su jedine zivotinje koje mogu sami sebi da ga drkaju... imaju taj mishic toliko jak u tom predelu, da mogu da ga grche i opruzhaju...Tako da smo mi ljudi najblizi bikovima a ne majmunima :)))))

Infrmacija proverena, imah devojku veterinarku..
 

Back
Top