Зоран Пановић: Данас опозиција има више медија него Вучић 2012. кад је победио


Vaša uzdanica za budućnost

Čovek sa kojim Đavolčić i Sasasta dele mnoga stanovišta
normalno, covek sa iskustvom...ceo zvot rmbao ko konj da bi mu zuti zaseli na grbacu sa praznom retorikom ekonomski ubili firmu koju je sa kolegama domacinski gradio.

a vucic sve obnavlja... najlepsi potez u beogradu pored reke pretvara u velegrad.
 
Pa pokazuje da je piramida vaše ludosti sazdana na Alchajmerovoj bolesti

Gospodin Đilas je kura za to
imas samo jedan suvisak u postu a to je gospodin. :rotf:

alchajmer imas ti jer svesno bacas u mali mozak ono sto pokusavads da zaboravis sta je bilo...ja jok...ja znam za mane svega i ovog danas i onog juce..zato je samo jedno resenje..monrahija, pa onda nove stranke i zakonom zabraniti prvo pojavljivanje te "gospode" koju pominjes, ove danasnje "gospode" i onih politickih sluga koji glume ceo zivot da su nesto sto nisu, samo da bi pomenuta gospoda mogla da uziva u plodovima narodnog znoja i krvi.
 
storage mi deluje kao da se divi tvorcima eugenike al ne ove faucijeve i dorstenove vec one mnogo ranije kada bi eliminisala sve za koje ona smatra da su nedostojni da zive na planeti... po njenim duhovnim merilima :lol:
Pogledaj na šta liči Severna Koreja. Mase koje smatraju da je Krmak Un nekakvo dete božije koje pogađa svih 30 golf-rupa iz prve, prvi put kad je probao golf.

I ti umesto da na to kažeš: "Strašno je, kad nema demokratskih institucija, kakve umobolštine se zapate. Oni su korejski Vučić."


Ti kažeš: "Pa šta, ako narod glasa da je on mršav, to je tako."
 
Sve moje priče su dokazane kao tačne. Daleko pre 2012. ja sam upozoravala da je SRS zlo.

Jedino što je bilo pogrešno, je što je trebalo još više da vas prikazujem u negativnom svetlu
upozoravala si zato sto si podsvesno znala da je ds zasrao do balcaka i da ce promena biti dijametralno suprotna politicka opcija...i to su znali svi a ne samo ti :lol:

znas, kad se nekom pruzi sansa iako je postavljen od strane velikih da primarno zastiti njegove interese, a on se toliko osili pre nego sto je prigrlio masovno biracko telo, to je dokaz nezrelosti i politickog neiskustva. na to dodaj alavost i seljacki primitivizam sa isticanjem bogatstva i moci, dodaj i pokusaj da se licemerjem odbrani kada su uhvaceni sa rukama u medu i imas politickog analfabetu.

danas ovi sto kazes da su budaletine, sve rade suprotno... napravili su sto niko nije verovao 90 posto birackog tela da im koliko toliko veruje, svaka firma je maltene njihova jer njihovi ljudi sede u njima, drpaju na angro a niko sem politickih analfabeta pre njih na to ne ukazuje jer je njima drpanje jedina radnja zbog koje se guze u politiku...sve sto ovi danas naprave korisno za drzavu oni ospore , bukvalno sve, samo se koncentrisu na drp...i zato nikad ne mogu da dobiju podrsku naroda jer podsvest izbija iz svakog njihovog nastupa a on glasi, ocu vlast da bi opet mogao da drpam.... sve to uvijaju u floskulu brige jel za narod :rotf:

vucic ce vladati doveka ako zeli, samo totalno iracionalni metak u sopstvenu nogu moze da ga skine sa te pozicije...manipulise kao najbolji mag svim raspolozivim sredstvima i mozemo ga mrzeti koliko zelimo to mu niko ne moze osporiti.

kazna tj prokletstvo ono najvece jevrejsko glasi... dabogda imao pa nemao... zuti imaju tu kaznu i tesko je prezivljavaju. i tako ce i nestati.
 
Pogledaj na šta liči Severna Koreja. Mase koje smatraju da je Krmak Un nekakvo dete božije koje pogađa svih 30 golf-rupa iz prve, prvi put kad je probao golf.

I ti umesto da na to kažeš: "Strašno je, kad nema demokratskih institucija, kakve umobolštine se zapate. Oni su korejski Vučić."


Ti kažeš: "Pa šta, ako narod glasa da je on mršav, to je tako."
druga kultura drugo podneblje
ne gledam koreju kao sto ne gledam svabiju, britaniju ili usa.
ovo je srbija.
srbija je vecna, jer odavde je potekla civilizacija.
kad svet kakav poznajemo propadne, mi cemo biti medju poslednjima.
to sto ti o tome pojma nemas, to je tvoj suzetak u glavi.
ja to znam i meni ne treba nikakva velika filozofija da razumem zasto je srbija mnogima trn u oku vekovima.
 
vucic ce vladati doveka ako zeli, samo totalno iracionalni metak u sopstvenu nogu moze da ga skine sa te pozicije...manipulise kao najbolji mag svim raspolozivim sredstvima i mozemo ga mrzeti koliko zelimo to mu niko ne moze osporiti.
To što ste ukrali medije nije nikakav "potez vredan hvale," nego svinjarija.

A da ćete pasti s vlasti hoćete
 
To što ste ukrali medije nije nikakav "potez vredan hvale," nego svinjarija.

A da ćete pasti s vlasti hoćete
ako ti kazes onda ce sigurno pasti. :lol:

svako pada sa vlasti...svuda u svetu. pitanje je sta ostane iza njega.

iza zutih ostadose razvaline drzave koju ovi jadnici kakvom takvom socijanom politikom pokusavaju da zakrpe. ako opet dodju zuti niko to nece moci da zakrpe koliko oni mogu da upropaste.
 
upozoravala si zato sto si podsvesno znala da je ds zasrao do balcaka i da ce promena biti dijametralno suprotna politicka opcija...i to su znali svi a ne samo ti :lol:

znas, kad se nekom pruzi sansa iako je postavljen od strane velikih da primarno zastiti njegove interese, a on se toliko osili pre nego sto je prigrlio masovno biracko telo, to je dokaz nezrelosti i politickog neiskustva. na to dodaj alavost i seljacki primitivizam sa isticanjem bogatstva i moci, dodaj i pokusaj da se licemerjem odbrani kada su uhvaceni sa rukama u medu i imas politickog analfabetu.

danas ovi sto kazes da su budaletine, sve rade suprotno... napravili su sto niko nije verovao 90 posto birackog tela da im koliko toliko veruje, svaka firma je maltene njihova jer njihovi ljudi sede u njima, drpaju na angro a niko sem politickih analfabeta pre njih na to ne ukazuje jer je njima drpanje jedina radnja zbog koje se guze u politiku...sve sto ovi danas naprave korisno za drzavu oni ospore , bukvalno sve, samo se koncentrisu na drp...i zato nikad ne mogu da dobiju podrsku naroda jer podsvest izbija iz svakog njihovog nastupa a on glasi, ocu vlast da bi opet mogao da drpam.... sve to uvijaju u floskulu brige jel za narod :rotf:

vucic ce vladati doveka ako zeli, samo totalno iracionalni metak u sopstvenu nogu moze da ga skine sa te pozicije...manipulise kao najbolji mag svim raspolozivim sredstvima i mozemo ga mrzeti koliko zelimo to mu niko ne moze osporiti.

kazna tj prokletstvo ono najvece jevrejsko glasi... dabogda imao pa nemao... zuti imaju tu kaznu i tesko je prezivljavaju. i tako ce i nestati.

Маестро ти капираш Холивуд, зато најбоље капираш холивудско владаоца са свим потемкиновим селима.

Овдашњи политички грађанисти политичког идиотлука врте се у сопственим мртвим петљама. Још им нико није рекао да су постмодерни грађанисти одавно мртви !
 
Pa upravo to. Upoznat si da SNS dovodi armije zombifikovanih penzosa

Sećaš se one lujke s inauguracionih protesta 2017: "**** vas Soroš! Imo si izbore šta sad oćeš. Dobio si *****."

A onaj student joj brusi: "Ti nisi očigledno"
A ne. Vučić i SNS samo odlično znaju kako pristupiti penzionerima i kako ih pridobiti.
 
falal lepo na saradnji na ovoj temi... posto vidim da se demokratski brise sve sto pogadja demokrate, a uvrede na racun trenutne vlasti opstaju :cao:
Đavolčić briše stvari koje su protiv predsednika SNS.

A posle kaže: "Ko vam brani da se oglasite" etc.
 
Маестро ти капираш Холивуд, зато најбоље капираш холивудско владаоца са свим потемкиновим селима.

Овдашњи политички грађанисти политичког идиотлука врте се у сопственим мртвим петљама. Још им нико није рекао да су постмодерни грађанисти одавно мртви !
idem na ljis... ne mogu da citam izlive o svinjskoj hunti koje su verovatno primerene zadrtim zutim glasacima iz nerazvijenih krajeva :lol:
 
idem na ljis... ne mogu da citam izlive o svinjskoj hunti koje su verovatno primerene zadrtim zutim glasacima iz nerazvijenih krajeva :lol:

модерно и родољубиво је одавно мртво, ево Борис и ја се дописујемо у вези Винавера.

бавим се тим, али ми је нејасно.

а ови данас јесу мртваци у мртвој Србији !
 

Back
Top