Znate li definiciju ludila?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
dollores:
EJ PA TI SE STVARNO PRIMAS KAO SAUCESCE!!! Koliko se ja secam, prva si pocela sa pokusajima da zakopas neke ovde prisutne,ne znam zasto i kakva frustracija te je dovela do toga ,ti verovatno to najbolje znas, ali suvise falis stila cak i u prepucavanju (mada ono samo po sebi predstavlja najnizi oblik komunikacije-)Vise ni sama ne znas ko ti je i za sta kriv- Da li moj nik ili necija pismenost,ili humor...ili je to ipak SILJA!!! :roll:
Moj ti je savet da hitno pocnes da se bavis nekim sportom a ne da i dalje podrzavas stil "do podne mrzim sebe od podne ceo svet" nije dobro po zdravlje!!!(jos gore za okolinu-zraci i vonja)
Uzas je to kroz sta ti prolazis, ali Ja vise ne nameravam da budem nijedan njegov deo!!!!!
Zelim ti sve najbolje u zivoticu!!!!!(prestani da masiras svojim psiholoskim problemima sve ovde prisutne) Ovim zavrsavam dalji razgovor sa tobom .
P.S.Just jammin'.....POKORI SE SVOJOJ ZEDJI,ISCOOLIRAJ POPIJ SPRAJT!!! :? :? :?
e="Margott"]a onda dodje ti...
[/quote]

slonice, shto citirash kad ne umesh..?.. sve si to lepo naprichala a ne umesh usrani quote da napravish kako treba, shto navodi na zakljuchak da si debil... i da ti je, ochigledno, neko pomagao i to malo da sklepash... ajde bre...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top