Znate li definiciju ludila?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pazi... pre svega morash da shvatish da ti niko ne treba da bi doshao do toga da ti svi trebaju... tek kad shvatish da ti niko ne treba mocicesh da zivish tom idejom... a ti ochigledno to josh ne znash, chim tako ochajnichki hrlish u masu i porichesh svoju individualnost... ni ne zelish da znash, jer nisi siguran shta je iza... morash ostati skroz sam, da vidish kome ce to, neko, nekad, trebati...
 
user.gif
Hej Hektore? Jesam li ti nedostajala?
 
Margott:
pazi. pre svega morash da shvatish da ti niko ne treba da bi doshao do toga da ti svi trebaju..... tek kad shvatish da ti niko ne treba mocicesh da zivish tom idejom... a ti ochigledno to josh ne znash, chim tako ochajnichki hrlish u masu i porichesh svoju individualnost... ni ne zelish da znash, jer nisi siguran shta je iza... morash ostati skroz sam, da vidish kome ce to, neko, nekad, trebati...



pre svega morash da shvatish da ti niko ne treba da bi doshao do toga da ti svi trebaju.....--Ova tvoja recenica je fascinantna!!!

he he UPRAVO SI DEFINISALA LUDILO -SVOJE!!!!

Mislim da ovu temu mozemo da zatvorimo jer nam je Margott dala odgovor!!!
 
dollores... znash ko se zvao tako... ima jedan diznijev crtani kad shilja u cirkusu pere slonicu koja se zove dollores.. i tako je on riba, riba penusha sapunicom i stoji na njoj, dok slonica ne kine i odleti u 3 lepe... ali jadni shilja nije ni izvalio da je nema nego se dernja:"d'lorieeeeeeees, d'lorieeeees!!!"... eto na shta me asocira tvoj kretenski humor u plashtu cinizma...
 
Margott:
dollores... znash ko se zvao tako... ima jedan diznijev crtani kad shilja u cirkusu pere slonicu koja se zove dollores.. i tako je on riba, riba penusha sapunicom i stoji na njoj, dok slonica ne kine i odleti u 3 lepe... ali jadni shilja nije ni izvalio da je nema nego se dernja:"d'lorieeeeeeees, d'lorieeeees!!!"... eto na shta me asocira tvoj kretenski humor u plashtu cinizma...

E, stvarno, a gde je sad Šilja, nešto se retko pojavljuje ?!?
 
[quot

EJ PA TI SE STVARNO PRIMAS KAO SAUCESCE!!! Koliko se ja secam, prva si pocela sa pokusajima da zakopas neke ovde prisutne,ne znam zasto i kakva frustracija te je dovela do toga ,ti verovatno to najbolje znas, ali suvise falis stila cak i u prepucavanju (mada ono samo po sebi predstavlja najnizi oblik komunikacije-)Vise ni sama ne znas ko ti je i za sta kriv- Da li moj nik ili necija pismenost,ili humor...ili je to ipak SILJA!!! :roll:
Moj ti je savet da hitno pocnes da se bavis nekim sportom a ne da i dalje podrzavas stil "do podne mrzim sebe od podne ceo svet" nije dobro po zdravlje!!!(jos gore za okolinu-zraci i vonja)
Uzas je to kroz sta ti prolazis, ali Ja vise ne nameravam da budem nijedan njegov deo!!!!!
Zelim ti sve najbolje u zivoticu!!!!!(prestani da masiras svojim psiholoskim problemima sve ovde prisutne) Ovim zavrsavam dalji razgovor sa tobom .
P.S.Just jammin'.....POKORI SE SVOJOJ ZEDJI,ISCOOLIRAJ POPIJ SPRAJT!!! :? :? :?
e="Margott"]a onda dodje ti...[/quote]
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top