Znači- devojke i IT (informacione tehnologije)

ja sam upisala elektrotehnicku skolu, smer- administrator racunarskih mreza, zato sto su me oduvek zanimali racunari... a cinjenica je da se devojke manje interesuju za racunare i tehnologiju od momaka, recimo u mom odeljenju od dvadesetoro ucenika samo su dve devojke... pa vi sad vidite:)

Dobar smer. ;)
Možda za programiranje i sl. - da, al' za sve vezano za komp?! :think:
 
Znas kako.....Od svih mojih drugara (a imam ih dosta, posto se sa devojkama slabo druzim:neutral:), samo dvojica sami odrzavaju racunar. Ovi ostali (kao i te tvoje drugarice) zovu komsije, drugare il ga nose u servis....Nema pravila... i ne znaci da su glupi i retardi, ni muskarci ni zene ako ne odrzavaju sami svoj racunar.....Ne mozes tako da posmatras stvari i da procenjujes osobe po tome da li ih interesuju isto sto i tebe. Nekoga jednostavno ne zanima i tu nema sta da se neko drugi mesa i pita - a zasto/kako to/bla, bla, bla... i to sto ce neko ovde da kaze "pa treba da znaju" nece ih naterati da nauce...i ne treba. Sasvim sigurno se te o kojima pricas razumeju u nesto o cemu ti nemas pojma....

To nisam ni reko , tako da izadji iz toga Nazi-moda u kom se nalazish , ali stoji da ni mnogi mushkarci nemaju pojma o kompu , komshija zavrshio shkolu o kompjuterima , pa me zove da mu vadim viruse i sredjujem programe , tako da stvarno nema pravila .
 
ja sam upisala elektrotehnicku skolu, smer- administrator racunarskih mreza, zato sto su me oduvek zanimali racunari... a cinjenica je da se devojke manje interesuju za racunare i tehnologiju od momaka, recimo u mom odeljenju od dvadesetoro ucenika samo su dve devojke... pa vi sad vidite:)

takva je situacija i u elektrotehnichkoj u ts-u. Zato elektrotehnichare zovemo kaludjeri...:D
 
girl_frustrated_registry.jpg


Девојке и компјутери. Хахаха :lol:

j/k
 
Prva godina, profesor informatike - MUSKO (milan)
Druga godina, profesor informatike - MUSKO (pecko)
Treca godina, profesor programiranja - ZENSKO (snezana)
Treca godina, zamena profesora programiranja - ZENSKO (tamara)
Cetvrta godina, profesor programiranja - ZENSKO (dragana)
Cetvrta godina, zamena profesora programiranja - ZENSKO (dusanka)
Cetvrta godina, profesor informatike i racunarstva - MUSKO (sasa)

Dakle - 4:3 za zene
 
Prva godina, profesor informatike - MUSKO (milan)
Druga godina, profesor informatike - MUSKO (pecko)
Treca godina, profesor programiranja - ZENSKO (snezana)
Treca godina, zamena profesora programiranja - ZENSKO (tamara)
Cetvrta godina, profesor programiranja - ZENSKO (dragana)
Cetvrta godina, zamena profesora programiranja - ZENSKO (dusanka)
Cetvrta godina, profesor informatike i racunarstva - MUSKO (sasa)

Dakle - 4:3 za zene

neje bitan kvantitet vec kvalitet....nije bitno dal je musko ili zensko.....
 
To da devojke ne vole fudbal sam oborio,pošto imam drugaricu koja se rastura od gledanja utakmica i nervira se i psuje više no muški :confused: :mrgreen:
Ali i dalje nisam pobio to da nevolite ni stvari vezane za komp i to mi nije jasno,ajd fudbal da razumem...
Obično kad vam se nešto pokvari zovete nekog druga ili terate svog matorog da ga nosi na popravku...
Jedna me pitala kao pao joj sistem pa da pokuša sama da ga s oproštenjem podigne i ja krenem da joj objašnjavam,pa butuješ CD ovo-ono..I ona me gleda belo ko tele...Ja zastade s pričom i osećao sam se kao ono kad hoćete da predstavite štrebera pa mu natrakarite one ogromne đozluke,onaj tupavi smeh...Strašno...
Eto do sad nisam sreo ni jednu koju je interesovalo programiranje,instaliranje programa,a o sistemima i da ne pričamo...
I to najčešće i nalog što imaju na Fejsu,msnu obično im neko napravio...
Meni iako kompjuteri nemaju vezu sa strukom,opet imam interesovanja za njih...

pre kad mi komp krene nesto da zeza cale mi je to popravljao,sad me naucio i znam sama da popravim
 
To da devojke ne vole fudbal sam oborio,...

Tek sad videh ovo. Nemoj molim te. To su cisti izuzetci.. Plus, kada devojke vole sport, fudbal pogotovu, onda su vrlo strastvene tu. I zaista nema mnogo takvih.
Mislim da vise znamo o kompu o kojem ne znamo nista, nego o fudbalu, ako vec tako da generalizujemo.

Inace, jedina stvar koju nesto izbegavam je dizanje sistema. Ipak mislim da to treba da se uradi pedantno, lepo i bez greske.
A ovako, sama vidim neki error, problem, trazim resenje po netu i najcesce ga i nadjem.
 

Back
Top