Zmurke

Или нема ништа или одједном десет нових серија. Како да похватам све?

Hahahaah pa u tome i jeste fora sto ne mozes da pohvatas sve. Ja pratim Zaspanku i Zigosane na Nova S. Sluzbenika na Pinku i Pet, Kralja Petra na RTS-u, i od veceras Zmurke. A gledao sam i ovu Grudi sto je bila sinoc poslednja epizoda. Mislim da ce Zmurke biti dobre. Svidja mi se tematika, autor je stara kajla, a glumci su fenomenalni.
 
a daj jbt kako to misliš da je autor kajla pa to je nemoguce aloo bre jebena KAJLA WTFF?! O.o kajla uopšte nema ni svest ni pamet, to je neživ predmet zaboga,kako može KAJLA da bude autor nečega?!? pogotovo STARA kajla, koja bi vrv bila izlapela (sve i da je živo biće,a nije nego predmet, to je činjenica)
koga ti lažeš.. ili nešto nisi dobro razumeo, aj da ne prenagljujem :think:
 
a daj jbt kako to misliš da je autor kajla pa to je nemoguce aloo bre jebena KAJLA WTFF?! O.o kajla uopšte nema ni svest ni pamet, to je neživ predmet zaboga,kako može KAJLA da bude autor nečega?!? pogotovo STARA kajla, koja bi vrv bila izlapela (sve i da je živo biće,a nije nego predmet, to je činjenica)
koga ti lažeš.. ili nešto nisi dobro razumeo, aj da ne prenagljujem :think:

Prijatelju zaobidji mene s tim fintama.
 
Или нема ништа или одједном десет нових серија. Како да похватам све?

Не брини, ићи ће све серије наредних десет година у круг. Сада имају довољно.

Макар знамо зашто плаћамо претплату*?

Код Срба дефинитивно нема баланса у било чему.
 
Или нема ништа или одједном десет нових серија. Како да похватам све?

Ov nemoj slucajno da propustis...

Ovde redovno ubacuju sve te serije.

https://andrija-i-andjelka.com/serije/

Smrt komunizmu sloboda fasizmu.

- - - - - - - - - -

Znaci partizani su jedina vojska u istoriji ratovanja koja nije vrsila zlocine?

Nijesam to rekao ba ...

Naime partizane su cinili najvise Srbi ... a nije strano da Srbin Srbina ubije i zlostavlja ...

Evo danas bi vecina Srba pobila preostale prezivele partizane ... raskopala grob Tita itd ... ostale morbidnosti...

Kod nas se vecito prikazuje neka proslost a nikako da nesto snime sto se tice buducnosti ...
 
Ov nemoj slucajno da propustis...

Ovde redovno ubacuju sve te serije.

https://andrija-i-andjelka.com/serije/

Smrt komunizmu sloboda fasizmu.

- - - - - - - - - -



Nijesam to rekao ba ...

Naime partizane su cinili najvise Srbi ... a nije strano da Srbin Srbina ubije i zlostavlja ...

Evo danas bi vecina Srba pobila preostale prezivele partizane ... raskopala grob Tita itd ... ostale morbidnosti...

Kod nas se vecito prikazuje neka proslost a nikako da nesto snime sto se tice buducnosti ...

Nije tacno. Treba vise o proslosti da se snima. Ko ne zna svoju proslost ne moze napred. A serija da je radnja u sadasnjem vremenu imas koliko hoces.
 
Nije tacno. Treba vise o proslosti da se snima. Ko ne zna svoju proslost ne moze napred. A serija da je radnja u sadasnjem vremenu imas koliko hoces.

:hahaha: jeste od proslosti se zivi ...

Oj ala ce se snimati o zlim komunistima a ovi ce jahati jos 20 godina ... ebi rulju .

Neces sigurno gledati kako su unistavali radna mesta , domove kullture itd .. jel to je i trebalo da se unisti haha.

BTW serija je puna nekih odvratnih mracnih efekta ... uzasi postprodukcije ... u Pancevu su mogli mnogo bolju seriju da snime svakako.
 
Poslednja izmena:
:hahaha: jeste od proslosti se zivi ...

Oj ala ce se snimati o zlim komunistima a ovi ce jahati jos 20 godina ... ebi rulju .

Neces sigurno gledati kako su unistavali radna mesta , domove kullture itd .. jel to je i trebalo da se unisti haha.

BTW serija je puna nekih odvratnih mracnih efekta ... uzasi postprodukcije ... u Pancevu su mogli mnogo bolju seriju da snime svakako.

U cemu je konkretno tvoj problem? Ne mogu da verujem da te toliko izjeda cinjenica da se snimilo nesto sto odudara od Bulajicevih standarda. Nisi vise mali, odrasti. Bajke ne postoje. Partizani su radili zlocine kao i svaka druga vojska u bilo kom ratu. Pomiri se sa tim.
 
U cemu je konkretno tvoj problem? Ne mogu da verujem da te toliko izjeda cinjenica da se snimilo nesto sto odudara od Bulajicevih standarda. Nisi vise mali, odrasti. Bajke ne postoje. Partizani su radili zlocine kao i svaka druga vojska u bilo kom ratu. Pomiri se sa tim.

U njemu je isto problem kao i u meni,ti,sto volis da prijavljujes kad ti se ukaze da nemas ukusa
 
:lol:

Ma lozim te malo ...

Neka se snima ... mozemo mi sve to da finansiramo kao i BG rasvetu.

Kakve veze televizijska serija ima sa BG rasvetom? Nesto sto se tebi licno ne svidja iz ideoloskih razloga, po ne znam kom osnovu povezujes sa ovom vlascu kako bi diskreditovao. Tako i ja isto mogu da kazem: Zasto Bjelogrlic baca pare na Zigosane, a decu lecimo preko SMS poruka. Ali ja to nikada necu reci jer nisam licemer i manipulator. RTS i treba da snima ovakve serije jer za to i dobija pare. Ne vidim problem.
 
Kakve veze televizijska serija ima sa BG rasvetom? Nesto sto se tebi licno ne svidja iz ideoloskih razloga, po ne znam kom osnovu povezujes sa ovom vlascu kako bi diskreditovao. Tako i ja isto mogu da kazem: Zasto Bjelogrlic baca pare na Zigosane, a decu lecimo preko SMS poruka. Ali ja to nikada necu reci jer nisam licemer i manipulator. RTS i treba da snima ovakve serije jer za to i dobija pare. Ne vidim problem.

:hahaha:
 
Draža je rehabilitovan, cela Srpska četnička omladina puni kafiće i beže od vojske dok djavo od krsta.
Haha.

Mislim da si ti veci trol i od ovog Sousuke Aizen-a.. Prvo na temi o seriji pricas o rasveti, a onda sa titoista prelazis na vojsku i kafice. A iza svega stoji tvoja frustracija sto se nedeljom uvece pusta antikomunisticka tv serija.. Hahahahah
 

Back
Top