ZLATNI TUS

Citat iz knjige, ali prica je stara:

"...price o tome kako u pravim kineskim restoranima navodno posluzuju zive majmune. Na majmunovu glavu nasadjuju okrugao stolic s rupom u sredini, a zatim je pred gostima seku po horizontali. Majmunski mozak, jede se sirov, kazu."

Pa kad je odvratno nek je odvratno. Zlatni tiganj, ili zlatna kasika. I ko se jos onda da seca one dve japanke s pocetka?
 
tralalala:
Citat iz knjige, ali prica je stara:

"...price o tome kako u pravim kineskim restoranima navodno posluzuju zive majmune. Na majmunovu glavu nasadjuju okrugao stolic s rupom u sredini, a zatim je pred gostima seku po horizontali. Majmunski mozak, jede se sirov, kazu."

Pa kad je odvratno nek je odvratno. Zlatni tiganj, ili zlatna kasika. I ko se jos onda da seca one dve japanke s pocetka?


Hahahahaha, da znas....

@storm... nije mi to nikako isto, ovo je MUCENJe i to NEPOTREBNO, jer sveza riba je sveza i za sta dva a ne za 5 minuta dok se jos mrda....
 
ziva riba, pa ziva riba..smak sveta..ja mislila ziva riba, kao devojka/zena..pa je zivu jedu..svi na sav glas riba aaaa uzas hehehe..zivo meso je bash lepo, onako srednje krvavo..ne volim ni testo skroz pecheno..
 
... a opet nevezano, ali jeste li gledali "flower of flesh and blood"?
Znaci, BLJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK
Nisam ni odgledao kad sam skont'o o cemu se radi.
Lik secka devojku (na zivo, samo je omamljena i to dosta, ali zaboga mrda se!!!) i od delova njenog tela pravi ... ikebanu!!!! Na kraju ostane samo trup, cini mi se ili nesto jos gore... Znaci, stvarno nisam mogao da odgledam...
Taj "flim" ako mogu tako da ga nazovem je napravljen prema 8-mm filmu koji je dobio autor nekog stripa u Japanu od svog nepoznatog mentalno (naravno) retardiranog obozavaoca. Dakle, jeste da ono nije stvarno, ali onih par scena koje sam istrpeo da pogledam su toliko autenticne da mi je pripala muka (ne zezam se). A toga ima sat i kusur minuta... Uz recitovanje neke debilne poezije...
:shocked:
E to je nesto za momentalno izbrisati iz pamcenja, a kamoli sa kompjutera!
 
McMillan:
... a opet nevezano, ali jeste li gledali "flower of flesh and blood"?
Znaci, BLJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK
Nisam ni odgledao kad sam skont'o o cemu se radi.
Lik secka devojku (na zivo, samo je omamljena i to dosta, ali zaboga mrda se!!!) i od delova njenog tela pravi ... ikebanu!!!! Na kraju ostane samo trup, cini mi se ili nesto jos gore... Znaci, stvarno nisam mogao da odgledam...
Taj "flim" ako mogu tako da ga nazovem je napravljen prema 8-mm filmu koji je dobio autor nekog stripa u Japanu od svog nepoznatog mentalno (naravno) retardiranog obozavaoca. Dakle, jeste da ono nije stvarno, ali onih par scena koje sam istrpeo da pogledam su toliko autenticne da mi je pripala muka (ne zezam se). A toga ima sat i kusur minuta... Uz recitovanje neke debilne poezije...
:shocked:
E to je nesto za momentalno izbrisati iz pamcenja, a kamoli sa kompjutera!

Ne seeeriiii.... :shock: :shock: :shock:
 

Back
Top