ZLATNI TUS

meni se okrene zheludac svaki put kad upalim pink....shtrashno!

mislim ok gledash kako neko po nekome neshto ***** il shta vetj....i zgadi ti se....i ne gledash....ok ima tu trip da tjesh na to pocheti normalnije da gledash....bash kao shto i mi sada to radimo....dakle neko dete dodje....prochita ovu prichu...i kao "aham to je loshe ali to ljudi rade"....a pink ti nije takav....pink npr nemash ti neq gadost pa kao prestanesh da gledash....nego polako bato moj....pustish detetu da gleda....pa gleda....pa gleda....i kad poraste....ti imash totalnog kretena kojim je jezivo lako manipulisati....shto tje retji....ti na pinq reklamirash mooda za bubrege....i taj odrasli kreten to qpuje....ti dobijash pare za reklamu....ovi shto prave mooda zaradjuju....radnici im primaju plate....odgajaju nove kretene kojima je lako manipulisati....pa onda krenesh da reklamirash politichkog kandidata....pa kreten glasa....pa taj kandidat pobedi....pa ti imash veze i vezice....pa ti qpish onu firmu shto proizvodi mooda za bubrege....pa ti krenesh da prodajesh klikere za bubrege....i tako u krug....

dakle....nije zlo snimati ljude kako jedu svoj izmet....zlo je nametati im amove
 
Fuj pa fuj... :roll: dobro, skontali smo. Fuj je.

A i potpuno ste omashili temu. "Zlatni tush" nije to shto mislite. U pitanju je godishnja nagrada za najuspeshnijeg proizvodjacha sanitarne opreme u Italiji.
 
i kad smo vec kod nagrada

nemojte nikad gledati film 120 dana Sodome ili kako se vec zove
jer ako ga pogledate shvaticete da ja naspram ostalih stvari "zlatni tush" jedna chak prijatna stvar

e pa da ima i u Gorkom mesecu, Romana Polanskog...

dobro a kakav je tush kad neko povraca po nekom ?
 
beach5.gif.11112005
 
Aleksej_BASO:
A jeste gledali onaj snimak kada jedna japanka k...nja drugoj u usta?

Ako vidite tako nesto bezite glavom bez obzira, to je nesto najodvratnije sto sam iakd video....

FUJ FUJ FUJ!
ne bih da skrecem sa teme, al` MORAM da pitam "Jesil` ti to bas GLEDAO ili...si samo pretpostavio sta ce biti, pa brze bolje pobeg`o?"
mada citao sam negde kakve sve perverzije Japanci umeju da smisle i snime...ali, k`o sto rekoh, to nije tema...
 
Japanci... Imam ja neke teorije zashto bash oni, al' 'ocu prvo da pogledam ovaj dokumentarac "Sex In Japan" shto sam nabavio pre neki dan, pa da vam mudrujem. Uglavnom, vi pristupate celoj toj prichi iz vizure judeo-hrishcansko-islamske civilizacije.
 
gockey:
ne bih da skrecem sa teme, al` MORAM da pitam "Jesil` ti to bas GLEDAO ili...si samo pretpostavio sta ce biti, pa brze bolje pobeg`o?"
mada citao sam negde kakve sve perverzije Japanci umeju da smisle i snime...ali, k`o sto rekoh, to nije tema...


Ma pogledao sam do kraja, nisam stigao od shoka da reagujem... Ali samo jednom, odmah sam je izbrisao.

Inace danas sam, gledao sta kinezi rade, nije vezano za LJ&S ali... Uzas!

ZIVU ribu ociste od krljusti, zivu je raspore izvade iznutrice, dok je jos ziva ispohiju je, i dok se glava jos mrda, za stolom jedu njeno telo.... :shock: :shock: :shock:

Mislim to stavrno treba zabraniti...

VERUJTE mi da sam srednji deo snimka PREZMURIO!!! :-?
 
Da vrlo dobro znam sta je sushi.

Sushi je meso od ribe pripremljeno tako da nije peceno ili pohovano, iseckano u komadicima, ali ovo...

oo je riba koje je jos bila ziva pohovana, i dok je jedu ona se malo jos mrda.
 

Back
Top