Quantcast

ZLatni Retriver u stanu?:D

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

abyssus

Početnik
Poruka
13
Zivim u stanu i hteo bih da kupim psa..E sada,dugo sam gledao po netu i naisao sam na zlatnog retrivera..
Trazio sam na netu o njima i nasao sam neke zanimljive stvar...Zlatni retriver je pas koji obozava kontakt sa ljudima i uziva u kucnoj atmosferi i lako se dresiraju..Pogodni su za drzanje u kuci ili stanu uz dovoljno dnevne setnje i istrcavanja.
Ja zivim u stanu i zanima me da li bih mogao da cuvam zlatnog retrivera,naravno uz dovoljno dnevne setnje? Stvarno mi se svidja ovaj pas i zanimam me da li bi mogao da ga cuvam u stanu :D

lavicazar

Veoma poznat
Poruka
13.614
Zivim u stanu i hteo bih da kupim psa..E sada,dugo sam gledao po netu i naisao sam na zlatnog retrivera..
Trazio sam na netu o njima i nasao sam neke zanimljive stvar...Zlatni retriver je pas koji obozava kontakt sa ljudima i uziva u kucnoj atmosferi i lako se dresiraju..Pogodni su za drzanje u kuci ili stanu uz dovoljno dnevne setnje i istrcavanja.
Ja zivim u stanu i zanima me da li bih mogao da cuvam zlatnog retrivera,naravno uz dovoljno dnevne setnje? Stvarno mi se svidja ovaj pas i zanimam me da li bi mogao da ga cuvam u stanu :D
A koje je tvoje pitanje u stvari? da li ce njemu smetati sto je u stanu? budi malo precizniji.
uostalom to ti ajbolje znas, jer moras da uskladis vreme i prostor, dakle, :bye:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.