Quantcast

Zivot u Kanadi - pitanja i odgovori

anchi1234

Početnik
Poruka
1
Pozdrav svima
moje ime je Ana i dosla sam u Vankuver pre par meseci , moj ogroman probelm je sto moja maloletna deca ne mogu da dosju sad iako su im odobrene vize i stavljene u pasos jer stjuardese vise ne lete sa decom na letovima koji nisu direktni . Da li je neko od nasih ljudi imao slicnoniskustvo inkako je resio ? Hvala puno!!

Rayela

Legenda
Poruka
70.057
Pozdrav svima. Novi član ovde. Da li mozda znate neke agencije u Srbiji koje poseduju pri zapošljavanju u Kanadi? Imam Bugarsko državljanastvo tako da mi je malo lakše da odem.
Nije nikakva olaksica bugarski ili italijanski pasos.
Postoji procedura koja je ista za sve ljude ovog sveta.

//www.aerogaga.com/najbolje-ponude-avio-karte/putovanje-avionom-evropa-amerika-azija-australija-afrika/radna-viza-kanada-60698

Zbog svega napred navedenog treba skrenuti pažnju zainteresovanima za dobijanje radne dozvole za Kanadu, da budu obazrivi kod obećanja nekih agencija van Kanade koji im nude posao u Kanadi. Kredibilitet agencija i mogućnost dobijanja radne dozvole preko istih treba proveriti sa kanadskom ambasadom odn. konzulatom

Ja na tvom mestu ne bih trazila nikakve agencije nego bih u ambasadi pitala sta je potrebno za aplikaciju
radne i boravisne dozvole tamo.

dsipa

Početnik
Poruka
2
Dobar dan
Nov sam na forumu,imam neka pitanja pa ako su vec bila ne zamerite
Zanima me da li je neko radio na plantazama drveca,kakav je posao,uslovi i zarada posto me je zvala zena iz agencije i ponudila sadjenje drveca.Oprobao bih se u tome ali necu nista da brzam,pa ako ima neko ko je to radio ili zna nekog ko je to radio,voleo bih da cujem malo detaljnije o tome.Hvala

Liksi

Početnik
Poruka
14
Pozdrav svima
moje ime je Ana i dosla sam u Vankuver pre par meseci , moj ogroman probelm je sto moja maloletna deca ne mogu da dosju sad iako su im odobrene vize i stavljene u pasos jer stjuardese vise ne lete sa decom na letovima koji nisu direktni . Da li je neko od nasih ljudi imao slicnoniskustvo inkako je resio ? Hvala puno!!
Sigurna sam da mozete naci nekog ko putuje istim letom kad i vasa deca i da onda brzom postom tom nekom posaljete ovlascenje da dovede decu.Znam za situaciju gde se ljudima iskomplikovalo i gde su preko agencije nasli nekog ko putuje istim letom i poslali mu ovlascenje.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.