Žig zveri

Gledam slucajno video.
Kaze, cipovanje u telu ili ispod koze pripada proslosti.

Iako su mnogi politicari zeleli cipovanje, ono vise nije potrebno.
Moderatorka se onda rukovala sa govornikom.
Onda su objasnili zasto u ovoj krizi sada?
Kaze sa time sam vam preneo oko sto cipova koji su okom ne vidljivi.
Sada mogu da vas pratim po celom svetu i da inam sve informacije o vama.
Cak temperaturu tela secer u krvi , krvni pritisak itd.
Pitala je da li moze da ih spere?
Prvo nebi ni znala da ih ima.
Ali najmanje 15 minuta bez prestanka bi morala da pere ruke da bi uspela.
Onda su pogledali pod mikriskop i videli sve te male cipove.
Kaze to je trenutna velicina ali ih mogu jos smanjiti.
Tako mogu da prste nekoga 24/7 .neprimetno.
U buducnosti jos neprimetnije.


Mada, nije fora praćenje kao takvo, već tvoja SAGLASNOST da primiš ŽIG, tj da budeš PREBROJAN!!
Seti se greha prebrojavanja stanovništva....
 
Mada, nije fora praćenje kao takvo, već tvoja SAGLASNOST da primiš ŽIG, tj da budeš PREBROJAN!!
Seti se greha prebrojavanja stanovništva....
To prebrojavanje he bilo u Teokratskoj drzavi.
Trebas da se oslanjas na Bozju silu ne na brojcanu.
Kasnije vidimo da se prebrojava u novom zavetu.
Ali kao sto si rekla, stvar je u tome da li ce neko prihvatiti jer tada je doneo odluku a ne da li ce neko biti prevaren da ni nezna.
 
у овом видеу Валтер почиње са тврдњом да је божији знак субота што није тачно, Свуи знамо да нови завет учи да су верујући запешаћени светим духом а то значи да је дух свети печат Божији којим смо запечаћени и обележени, и Ако тражимо који је онда зуиг звери ми лако долазимо доп сатанског знака 666 који и папа јавно показује, А три шестице имамо и на бар коду па ће те три шестице бити и окосница шипа који ће нам наметнути.
Дакле жиг звери су три шестице а не недеља како Валтер тврди
 
у овом видеу Валтер почиње са тврдњом да је божији знак субота што није тачно, Свуи знамо да нови завет учи да су верујући запешаћени светим духом а то значи да је дух свети печат Божији којим смо запечаћени и обележени, и Ако тражимо који је онда зуиг звери ми лако долазимо доп сатанског знака 666 који и папа јавно показује, А три шестице имамо и на бар коду па ће те три шестице бити и окосница шипа који ће нам наметнути.
Дакле жиг звери су три шестице а не недеља како Валтер тврди
Duh sveti zapecacuje ali on nije znak.
Pomesao si malo.
Dok zver stavlja svoj znak, zig, Bog stavlja svoj.
Ali to cini licno Duh sveti.
 
mislim da tema treba da se preimenuje u korona zveri


dogodine kada ';pronadju vakcinu protiv krunisanja'', obavezno da nadjete vezu izmedju vakcine i 666 - ko nece kao ja da se vakcinise, vi da kazete - necemo ni mi jer verujemo da je vakcina 666 - e, onda cete shvatiti da ste dva milenijuma u zabludi, kada prigusti

a do dogodine neka vam uteruju strah od koronisanja
 
Poslednja izmena:
taj argument sam i ja upotrebio davno, ali valjda nije greh u prebrojanom vec u onome koji je prebrojavao...
a ko je prebrojao 144000?

OVAJ put se ti SAM saglasavaš da BUDEŠ prebrojan, tj pristaješ da postaneš ovca sa žigom vlasnika.
Tu već nije pitanje "greha" već tvoje dobrovoljne odluka da se odrekneš sopstvene slobode, tj samog sebe.
To izlazi iz okvira "grešnosti" nema tu više sudjenja, postaješ SVOJINA onog ko te je ŽIGOSAO.

Naravno, tu slobodu ćeš platiti skupo, umiranjem od gladi, ali očigledno da i vredi toliko kad se toliko skupo zadobija?

Sama činjenica da se pojavljuju BROJEVI ukazuje na poreklo onoga ko se time bavi?
KO JE opsednut brojevima i geometrijom? Odgovor znaš...

Zapravo cela ova zbrka dobija jasan rasplet, ako u jedaničinu ubaciš da tkz djavo tj vrag i ne postoji, već da jedan isti lik IGRA OBE ULOGE, o čemu nas zapravo SZ uči i da jeste istina, u SZ se djavo ne pominje NIGDE, osim sotone koji je najobičniji službenik onog koji "stvara dobro i zlo...."
A ono što mi ljudi ne znamo, tj gnostici se se time bavili, ima li nekog DOBROG iznad tog koji pravi dobro i zlo u isto vreme?
 
OVAJ put se ti SAM saglasavaš da BUDEŠ prebrojan, tj pristaješ da postaneš ovca sa žigom vlasnika.
Tu već nije pitanje "greha" već tvoje dobrovoljne odluka da se odrekneš sopstvene slobode, tj samog sebe.
To izlazi iz okvira "grešnosti" nema tu više sudjenja, postaješ SVOJINA onog ko te je ŽIGOSAO.

Naravno, tu slobodu ćeš platiti skupo, umiranjem od gladi, ali očigledno da i vredi toliko kad se toliko skupo zadobija?

Sama činjenica da se pojavljuju BROJEVI ukazuje na poreklo onoga ko se time bavi?
KO JE opsednut brojevima i geometrijom? Odgovor znaš...

Zapravo cela ova zbrka dobija jasan rasplet, ako u jedaničinu ubaciš da tkz djavo tj vrag i ne postoji, već da jedan isti lik IGRA OBE ULOGE, o čemu nas zapravo SZ uči i da jeste istina, u SZ se djavo ne pominje NIGDE, osim sotone koji je najobičniji službenik onog koji "stvara dobro i zlo...."
A ono što mi ljudi ne znamo, tj gnostici se se time bavili, ima li nekog DOBROG iznad tog koji pravi dobro i zlo u isto vreme?
Да јње све бело ми ништа неби видели од силног белила па би светлост за нас била тама, Да није зла ми небисмо знали да је нешто добро, да није хладног ми неби зналишта је топло. Ништа само по себи није зло ни добро него је онако како треба да буде, Зато пред Богом нема зла и јер је Бог све добро створио. Али нас ђаво учи да постоји зло и добро као две засебне ствари., тако ђаво служи Богу у Божијој намери да нас поучи да схватимо да је све добро и да зла нема
 
Osim sotone koji je najobičniji službenik onog koji "stvara dobro i zlo...."
A ono što mi ljudi ne znamo, tj gnostici se se time bavili, ima li nekog DOBROG iznad tog koji pravi dobro i zlo u isto vreme?
Ne stvara bog dobro i zlo.

Ima tekst u Isaiji koji je samo bukvalni prevod.
Kada potrazimo znacenje u izvornom tekstu.
Vidimo da nije rec o tome da je Bog uzrok zla.
Rec je o tome da Bog dozvolljva da postoji zlo do odredjenog vremena.
Da bi se posledice zla pokazale pred svim zivim bicima.

Avakum 1,12Nijesi li ti od vijeka, Gospode Bože moj, sveče moj? nećemo umrijeti; ti si ga, Gospode, odredio za sud; i utvrdio si ga, stijeno, za *******.
Avakum 1,13Čiste su oči tvoje da ne možeš gledati zla, i bezakonja ne možeš gledati; zašto gledaš bezakonike? mučiš, kad bezbožnik proždire pravijega od sebe?
Uzrok zla je sotona koji je imao slobodnu volju i odlucio se za destrukciju.
Bog ga nije stvorio zlog.

On je stekao sebi sledbenike na zemlji, sto mu je dalo pravo da deluje.

Bog nije stvorio zle ljude.
Ali oni su se odlucili da napuste dobro.

Jovan 8,44Vaš je otac đavo; i slasti oca svojega hoćete da činite: on je krvnik ljudski od početka, i ne stoji na istini; jer nema istine u njemu; kad govori laž, svoje govori: jer je laža i otac laž
 
Да јње све бело ми ништа неби видели од силног белила па би светлост за нас била тама, Да није зла ми небисмо знали да је нешто добро, да није хладног ми неби зналишта је топло. Ништа само по себи није зло ни добро него је онако како треба да буде, Зато пред Богом нема зла и јер је Бог све добро створио. Али нас ђаво учи да постоји зло и добро као две засебне ствари., тако ђаво служи Богу у Божијој намери да нас поучи да схватимо да је све добро и да зла нема

"...Да није зла ми небисмо знали да је нешто добро..."
"..да је све добро и да зла нема..."
 
Ne stvara bog dobro i zlo.

Ima tekst u Isaiji koji je samo bukvalni prevod.
Kada potrazimo znacenje u izvornom tekstu.
Vidimo da nije rec o tome da je Bog uzrok zla.
Rec je o tome da Bog dozvolljva da postoji zlo do odredjenog vremena.
Da bi se posledice zla pokazale pred svim zivim bicima.

Avakum 1,12Nijesi li ti od vijeka, Gospode Bože moj, sveče moj? nećemo umrijeti; ti si ga, Gospode, odredio za sud; i utvrdio si ga, stijeno, za *******.
Avakum 1,13Čiste su oči tvoje da ne možeš gledati zla, i bezakonja ne možeš gledati; zašto gledaš bezakonike? mučiš, kad bezbožnik proždire pravijega od sebe?
Uzrok zla je sotona koji je imao slobodnu volju i odlucio se za destrukciju.
Bog ga nije stvorio zlog.

On je stekao sebi sledbenike na zemlji, sto mu je dalo pravo da deluje.

Bog nije stvorio zle ljude.
Ali oni su se odlucili da napuste dobro.

Jovan 8,44Vaš je otac đavo; i slasti oca svojega hoćete da činite: on je krvnik ljudski od početka, i ne stoji na istini; jer nema istine u njemu; kad govori laž, svoje govori: jer je laža i otac laž

У преводу, Бог јесте ватрогасац, ал ће допустити да пожар спали све живо да би ми видели како је он добар ватрогасац!
Ох, каква љубав према нама!
 
У преводу, Бог јесте ватрогасац, ал ће допустити да пожар спали све живо да би ми видели како је он добар ватрогасац!
Ох, каква љубав према нама!
Bog spaljuje u samoodbrani vernih.
Sve dok ne dodje dan da verni budu unisteni od strane zlih.
To jest od zveri i njene ikone, a za to ce upotrebiti zig zveri
Bog nece unistiti svet.
I dok zlo ne kulminira.
Ucinice to u odbranu vernih.
 
Барышников
tek sad sam razumeo tvoje stanoviste. Sta ces kada si malo komplikovaniji od drugih...
Vidi, dok Glasnikov ''bog'' ceka da zlo kulminira kako bi se pokazao sto veci, tvoj ''bog'' sudi zrtve zigosanja, a ne one koji zigosu. Ti zapravo sudis, a glasnik sve stavlja u kontekst kulminacije, a u prevodu, nije ga briga jer po njegovoj logici je dovoljno da na samome kraju njegov ;;bog'' pobedi.

Moj Bog nece dozvoliti ni tebi i tvom bogu da sudite zrtvama, niti ce moj Bog dozvolit da zlo kulminira zbog glasnikovog ''boga'', nego ce moj Bog da razbije i glasnikovog i tvog boga, najverovatnije tako sto ce vas zavaditi dok se medjusobno ne unistitite, i za to nece cekati nikakav kraj, vec odjednom, iznenada..
 
Барышников
tek sad sam razumeo tvoje stanoviste. Sta ces kada si malo komplikovaniji od drugih...
Vidi, dok Glasnikov ''bog'' ceka da zlo kulminira kako bi se pokazao sto veci, tvoj ''bog'' sudi zrtve zigosanja, a ne one koji zigosu. Ti zapravo sudis, a glasnik sve stavlja u kontekst kulminacije, a u prevodu, nije ga briga jer po njegovoj logici je dovoljno da na samome kraju njegov ;;bog'' pobedi.

Moj Bog nece dozvoliti ni tebi i tvom bogu da sudite zrtvama, niti ce moj Bog dozvolit da zlo kulminira zbog glasnikovog ''boga'', nego ce moj Bog da razbije i glasnikovog i tvog boga, najverovatnije tako sto ce vas zavaditi dok se medjusobno ne unistitite, i za to nece cekati nikakav kraj, vec odjednom, iznenada..
A gde mozemo da citamo o volji tbog boga?
O mom bogu i o zome sto sam pisao mozes da citas u bibliji.

Moj Bog ne unistava bez razliha kao tvoj

Tvoj ocigkefno ne ceka da neko bude kriv, vec ga unaored unisti..
Moj bog ima milosti i prema zlima i daje im sansu da se promene.
Moj Bog se ne pokazuje vecim, vec hoce da spasi sto vise njih.
Njemu ne treba da se pokazuje vecim, pred smrtnim covekom.
 
Moj bog ima milosti i prema zlima i daje im sansu da se promene.
kada bi se lagali - pa malocas rece da je cilj da zlo kulminira
I dok zlo ne kulminira.
znaci da tvom ''bogu'' nije cilj da se zli promene
Otkrivenje 22,11Ko čini nepravdu, neka čini još nepravdu; i ko je pogan, neka se još pogani; i ko je pravedan, neka još čini pravdu; i ko je svet neka se još sveti.

kulminacija zla - to je sustina tvoje religije, to si lepo rekao i znamo odakle ucite tako, sve je jasno,a nas trojica diskutanta ne mozemo svi da budemo u pravu, vec samo jedan. Kao u kvizu - osoba a,b, ili c, to je moja bazicna logika, jedan je slagam, a drugi laze, dok treci govori istinu.
 
Poslednja izmena:
Izvegsvas da dajes odgovore.
Sto pokauuje da ti nemas izvor, vec sto na um to na drum.
Kulminacija krize nije sustina ili cilj moje religije.
Vec bozja milost i trpljenje.
A da ce biti kulminacija, to je bozje providjenje.
Neki ce uspeti da iskoriste to vreme milosti, dok vecina nece.
Pises kao da sa religijom nikada veze nisi imao, niti i jedninu knjigu procito?
Pises u stvari kao najveci nevernik i protivnik bozji.
Protvnik svake biblijske istine.
Mislis da to niko ne vidi?
Pa nisi uzalud na ignor.
Ljudi koji nece, ne moraju.
 
Izvegsvas da dajes odgovore.
Sto pokauuje da ti nemas izvor, vec sto na um to na drum.
Tako mi života, govori Gospod, pokloniće mi se svako koleno, ..
»Dade mi se svaka vlast na nebu i na zemlji.« (Matej 28,18)

i onda dodjes ti i kazes da treba religija i politika da budu razdvojene, da vam se vise drzava ne mesa u posao, jednom vam je drzava omogucila da postojite kao verske zajednice, i vise vam ne treba, sada je globalisticka - zla, pljujete je.
Bog nece unistiti svet.
I dok zlo ne kulminira.
to je tacno djavolsko stanoviste, jer sta bi djavo drugo mogao da pozeli, nego da zlo kulminira sve do unistenja sveta?
Pa nisi uzalud na ignor.
ti naizmenicno pljujes po meni i mom Gospodu Bogu Isusu Hristu, jer si neprijatelj istine jevandjelja, a kome sluzisi jasno ej kao dan.
 
Tako mi života, govori Gospod, pokloniće mi se svako koleno, ..
»Dade mi se svaka vlast na nebu i na zemlji.« (Matej 28,18)

i onda dodjes ti i kazes da treba religija i politika da budu razdvojene, da vam se vise drzava ne mesa u posao, jednom vam je drzava omogucila da postojite kao verske zajednice, i vise vam ne treba, sada je globalisticka - zla, pljujete je.

to je tacno djavolsko stanoviste, jer sta bi djavo drugo mogao da pozeli, nego da zlo kulminira sve do unistenja sveta?

ti naizmenicno pljujes po meni i mom Gospodu Bogu Isusu Hristu, jer si neprijatelj istine jevandjelja, a kome sluzisi jasno ej kao dan.
Pa dobro, mi nemamo zajednicki jezik , jer tvoj bog nije bog biblije.
Moj bog u bibliji kaze da ce doci do kulminacije, tvoj da nece.
. Timotiju 3,1Ali ovo znaj da će u pošljednje dane nastati vremena teška.

Matej 24,28Jer gdje je strvina onamo će se i orlovi kupiti.
Matej 24,29I odmah će po nevolji dana tijeh sunce pomrčati, i mjesec svoju svjetlost izgubiti, i zvijezde s neba spasti, i sile nebeske pokrenuti se.

Nemoj da zatrpavas svaku temu, tema je Zig zveri.
Hvala.
 
Postavio bih jedno pitanje o kojem bismo moglid a razgovaramo.

Tema je Zig zveri.

Nikoga ne videh da govori o tome ko je zver.
Ali nema veze, pitanje je sledece:

Zasto ce doci do zveri i ziga zverinog?
Sta nam biblija kaze o tome?

|Dakle ne sta nam T zavere kaze, vec sta nam biblija kaze o tome?
 
Pa dobro, mi nemamo zajednicki jezik , jer tvoj bog nije bog biblije.
ja sam ti citirao bibliju, ali tebi smeta biblija i jevandjelje jer se ne uklapa u tvoje jacanje satanizma - kulminaciju zla koju ti zagovaras

teras mene sa teme, jer si se zavadio sam sa sobom, razdelio kao satana, prepricavas samome sebi, ubedjues samoga sebe
Pa da prepricam zasto, posto niko nece.
ti naizmenicno pljujes po meni i mom Gospodu Bogu Isusu Hristu, jer si neprijatelj istine jevandjelja, a kome sluzisi jasno ej kao dan.
Pa dobro, mi nemamo zajednicki jezik , jer tvoj bog nije bog biblije.
neverovatno koji deluzionista, hipnotise samoga sebe sa sotonom
VAZNO JE DA ZAPAMTIMO CINJENICU DA JE SOTONA HTEO DA VLADA.
a sto ja citiram jevandjelje to mu nije biblija, moj Gospod mu nije Bog jer ne zagovara kulminaciju zla kao njegov bog - satana

»Dade mi se svaka vlast na nebu i na zemlji.« (Matej 28,18)

Ja mislim da je vazno da zapmtimo cinjenicu da je Hristova sva vlast, i na nebu i na zemlji, a ne sta je sotona hteo, i sta bi i dalje preko svojih namesnika i glasnika.
 
Poslednja izmena:

Back
Top