Žig zveri

Stalno se citira knjiga Pouke starca Antonija. Rafail Kerelin kaže da ne postoje dokazi da je takav starac postojao.

Starac Antonije: "Ох тај разум! Једним ножем сечехлеб, а другим - лишава човека живота. А разум је лукава ствар, нема такве подлости и гадости коју разум не би могао да оправда и да не нађе узроке због чега је нешто требало урадити. Тако ће се оправдавати и лични бројеви, и пасоши (dokumenti) и...666! ... Сви ће све схватати, али ће разум томе наћи оправдање, обавезно ће наћи, а човек који је већ унутар себе припремљен на издају ће умиривати себе разумским аргументима. Мени стогодишњем страцу је тужно да о томе говорим."
 
666! ... Сви ће све схватати, али ће разум томе наћи оправдање, обавезно ће наћи, а човек који је већ унутар себе припремљен на издају ће умиривати себе разумским аргументима. Мени стогодишњем страцу је тужно да о томе говорим."
jedan juda je izdao Hrista jer to Hristos DOZVOLIO, jer je dobrovoljno polozio svoj zivot

a sta govori ovaj starac, huli na buducnost kao da je buducnost gora od proslosti iz koje je on

huli, ne na jednog coveka, potencijalnog izdajnika, nego pljuje komplet covecanstvo kao da su svi ljudi izdajnici

pa jel Hristos rekao da se cuvamo da se ne prevarimo, ili da se cuvamo da postanemo ***** izdajnicke?

hrk, pljuc na ovog laznog proroka.
 
jedan juda je izdao Hrista jer to Hristos DOZVOLIO, jer je dobrovoljno polozio svoj zivot

a sta govori ovaj starac, huli na buducnost kao da je buducnost gora od proslosti iz koje je on

huli, ne na jednog coveka, potencijalnog izdajnika, nego pljuje komplet covecanstvo kao da su svi ljudi izdajnici

pa jel Hristos rekao da se cuvamo da se ne prevarimo, ili da se cuvamo da postanemo ***** izdajnicke?

hrk, pljuc na ovog laznog proroka.

To je iz knjige Pouke starca Antonija o poslednjim vremenima. Međutim, davno sam naišao na podatak da je Rafail Kerelin napisao da ne postoje dokazi za postojanje ovakvog starca. Možda ima informacije na ruskom jeziku.

Kod Nikodima na profilu se opasno zakuvalo. Revnitelji su popizdeli zbog njegovog video klipa gde ih nije podržao.

Pojavilo se neko novo staro tumačenje da kod na bankovnoj kartici zamenjuje ime i da je to problem.

Uzmes bankovnu karticu na kojoj su tvoje ime i prezime i crna traka koja ocitava i kad izgulis crnu traku niko ti nece priznati karticu da ti izda novac,a ako izgulis ime i prezime na kartici a crna traka ostane citava oni ce ti izdati novac jer su preko crne trake ocitali karticu.Na crnoj traci je kod.Kod zamenjuje ime i na to su Starci upozoravali...
 
To je iz knjige Pouke starca Antonija o poslednjim vremenima. Međutim, davno sam naišao na podatak da je Rafail Kerelin napisao da ne postoje dokazi za postojanje ovakvog starca. Možda ima informacije na ruskom jeziku.
to samo pokazuje koliko si ti LICNO zastranio ako se bavis nepostojecim, a mene ti video klipovi ne zanimaju, samo sam se javio ovo da ti kazem
 
Jako neozbiljne rasprave i razgovori za jako ozbiljnu temu, u pitanju je vecni gubitak duse za one koji prime pecat antihrista a mnogi u svetu su podeljeni bas u vezi novih biometrijskih dokumenta, koliko ima razloga da se pomisli da jeste pecat antihrista, toliko ima razloga da se pomisli da nije, jedni kazu nemojte uzimati dok drugi kazu uzimajte... Najvise se govori i prepucava na temu "zig zveri" o svemu samo ne o pecatu necastivog.
 
Jako neozbiljne rasprave i razgovori za jako ozbiljnu temu, u pitanju je vecni gubitak duse za one koji prime pecat antihrista a mnogi u svetu su podeljeni bas u vezi novih biometrijskih dokumenta, koliko ima razloga da se pomisli da jeste pecat antihrista, toliko ima razloga da se pomisli da nije, jedni kazu nemojte uzimati dok drugi kazu uzimajte... Najvise se govori i prepucava na temu "zig zveri" o svemu samo ne o pecatu necastivog.
pa ajde ukljuci mozak kome je to u interesu
ukljuci mozak kada mene proziva south za neposlusnost, malocas bas, a ovamo ovaj starac ni ne postoji - kome bre da budem poslusan, kada je sve isto vec 2 milenijuma, uvek jedni tvrde za druge da su zigosani, tako i danas, nije visa kartica nego master - bezumlje u koje vas je djavo upecao sve komplet, vas zigosane savesti da upirete prstom u nekoga kao da je zigosan sa 666 - pola kaze jeste, pola vas kaze nije, da stavimo na glasanje mozda?

shvati, ti, vi ste vec izgubili svoje duse, samim tim sto trazite u koga da uprete prstom, da vasa samoobmana ostane i njome se opogani sto vise ljudi - da, izgubio si svoju dusu, i sada trazis da je jos ljudi izgubi, a navodno brines -, tako stoje stvari, jasno i nedvosmisleno, pa ti razmisli da li je uopste moguce ovo sto ti kazem.
 
Poslednja izmena:
Vazi, reci mi ti sa ukljucenim mozgom, zasto si tako besan? Jel znas cija je to osobina?
zasto sam ja besan, jer zasto sto kazem da je djavolska prevara navodni izbor izmedju dve kartice, ili izmedju biometrijskih i papirnih dokumenata, ili... cega vec u zavisnosti od veka i decenije u kojoj zivimo??? uvek cete zigom nazivati noviju tehnologiju, a ne stariju prevazidjenu, jer je logicno da zigosanje uvek pomerate na sledecu generaciju, nikad vi koji ste vec izgubili svoje duse necete reci da ste sami zigosane savesti, vec cete uvek gubljenje dusa prebacivati nepravedno na buduca pokoljenja, i to je tako vec 2 milinijuma, osim ako ne zaratimo kao katolici i protestanti, e tada bi neprijatelj, koji god da je, automatski postao olicenje ziga zveri 666 - I to je tema, ja ne skrecem sa teme, vec ti koji si izgubio dusu I PREDAO JE ZVERI, etiketiras buduce pokolenje SA TOM ISTOM ZVERI, pokoljenje koJe ne moze sada da se odbrani, JER JOS NIJE NI NASTUPILO, a sve to navodno jer si brizan
I ne zanima me ko koga proziva, pisem o tome kako se skrenulo s teme.

zamisli ti da u moru sekti, ja odaberem da opljunem neku buducu koja jos ni ne postoji, pa ne moze ni da se odbrani od mog danasnjeg pljuvanja -e to je zig zveri, NEPRAVEDNI TUZITELJ, djavo koga ste pustili u vasa srca da tuzi buduca pokoljenja, ili jos gore nudite dve kartice, dve vrste dokumenata, dve sta god, pa kazete birajte koje od te dve cete da tuzite - to moze da radi samo onaj koji je vec izgubio dusu svoju

[IMG alt="-korisnik-"]https://forum.krstarica.com/data/avatars/m/376/376914.jpg?1563554269[/IMG]
 
Poslednja izmena:
Jako neozbiljne rasprave i razgovori za jako ozbiljnu temu, u pitanju je vecni gubitak duse
ko je izgubio vec svoju dusu ako ne onaj koji je u svoje srce pustio tuzitelja [djavo je tuzitelj], i pokusava i druge da ubedi da zigom tuze one koji danas ni ne postoje i ne mogu da se odbrane? kaze tuzitelj iz njegovg srca - evo vam izbor, hvala tehnologiji, barkodovima i cipovima, da izbora imamo, cime cete da tuzite te koji se jos nisu ni rodili, samo ih tuzite da ce se zigosati, jer je tako proreceno, tuzitelj je prorekao, djavo koga je antihrist isto primio u svoje srce.
 
Koji smo to "mi" koji ste to "vi" ? ja sto sam "kao" brizan, jesam brizan naravno zbog reci pravoslavnih duhovnika gde neki kazu da biometrija jeste a drugi kazu da nije zig zveri pa bih o tome diskutovao s ljudima...
 
Koji smo to "mi" koji ste to "vi" ? ja sto sam "kao" brizan, jesam brizan naravno zbog reci pravoslavnih duhovnika gde neki kazu da biometrija jeste a drugi kazu da nije zig zveri pa bih o tome diskutovao s ljudima...
koji duhovnici, nepostojeci? sta ima ovde da diskutujes sa denominacijama i svakakvim zaludjenicima, zar to ne trebas da ptas u svojoj parohiji koji je zvanican stav Crkve povodom biometrije? Nije ovaj forum glasilo Crkve, aman covece.
''diskutujus''? nece biti, nema ovde diskusije, samo da stavite na glasanje ko treba da se tuzi, a tuzitelj [djavo] je vec usao u vasa srca... gubite duse jednako svi optuzujuci i sudeci, samo vam ja stojim na putu
Međutim, davno sam naišao na podatak da je Rafail Kerelin napisao da ne postoje dokazi za postojanje ovakvog starca.
ja sam nasao podatak od pravoslavnog duhovnika da nema sanse da se 666 krije u tehnologiji, tako da mi nije jasno ko ovde i zasto vara ljude da pustaju tuzitelja u srca svoja kako bi tuzili neku buducu tehnoloski napredniju generaciju od nas
 
Poslednja izmena:
koji duhovnici, nepostojeci? sta ima ovde da diskutujes sa denominacijama i svakakvim zaludjenicima, zar to ne trebas da ptas u svojoj parohiji koji je zvanican stav Crkve povodom biometrije? Nije ovaj forum glasilo Crkve, aman covece.
''diskutujus''? nece biti, nema ovde diskusije, samo da stavite na glasanje ko treba da se tuzi, a tuzitelj [djavo] je vec usao u vasa srca... gubite duse jednako svi optuzujuci i sudeci, samo vam ja stojim na putu

ja sam nasao podatak od pravoslavnog duhovnika da nema sanse da se 666 krije u tehnologiji, tako da mi nije jasno ko ovde i zasto vara ljude da pustaju tuzitelja u srca svoja kako bi tuzili neku buducu tehnoloski napredniju generaciju od nas

Kako nema šanse? Po čemu je taj pravoslavni duhovnik tako siguran? Te šestice se najviše vezuju za bar kod, kreditne kartice i da u policiji pošto se elektronski čuvaju podaci mogu da budu stavljene šestice. U Rusiji su otišli korak dalje da posedovanje INN kod nas PIB predstavlja zamenu imena brojem i posetovanje bankovnih računa jer sistem očitava broj a ne ime čoveka.
 
jel nikad nisi ni bio, ili si u nekom momentu prestao da budes clan SPC?
JEL TI SAD JASNO KAKO SE TI I JA RAZLIKUJEMO?
ja cistim sa dzogerom sto rece south, a ti si se sam pocistio... i pocistio sa svih tema osim sa ove - 75 replika na zig zveri https://forum.krstarica.com/search/63394/?page=4. i ni 1 na neku drugu temu
Ranije sam bio član S"P"C dok sam mislio da je SPC. Kad sam saznao za jeres ekumenizma, tj. uvideo da S"P"C nije pravoslavna, tad sam prestao biti njen član da bih ostao pravoslavan.
I da sam samo na 1 temi, dovoljno je što je moje učešće kvalitetno. A ja sam pod ovim nikom samo na 1 temi, a pod prethodnim nikom Avakum sam bio na mnogim drugim temama... A o tvom lažnom učenju o Otkrivenju, kako već rekoh na drugom mestu, detaljno su te razobličili i "počistili" (kad već koristiš taj termin) na temi (na koju danas naiđoh) na forumu gde si učestvovao pod imenom (gle ironije) "...pravda": https://www.banjalukaforum.com/viewtopic.php?f=38&t=4769&start=60
 
Poslednja izmena:
Gledao sam njegove klipove, dosta je kontradiktoran... Nifont-e jel kuckas na poukama ili ZRU?
U nekim stvarima jeste kontradiktoran, nešto lepo i tačno piše, ali nešto i ne. Nešto sam o tome napisao ovde:
https://forum.krstarica.com/threads/zig-zveri.746069/page-156#post-38915845 a u vezi njegove kontradiktornosti na tom klipu rekao bih i ovo:
Npr. on govori da je satana već svezan u tamnici i da će najverovatnije biti pušten pred kraj i ući u Antihrista. To, međutim, nije tačno, jer on neće ući u Antihrista, o tome se ne govori u Pismu, nego će mu dati svoju silu i vlast, a sva zemlja (osim malog broja izabranih) će se pokloniti i satani i Antihristu. U Otkrivenju piše da će najpre Antihrist i Lažni Prorok biti živi bačeni u ognjeno jezero, a da će Satana tada biti svezan u tamnici na hiljadu godina. Pa će po isteku tih hiljadu godina biti pušten na kratko da okupi Goga i Magoga protiv Nebeskog Jerusalima, ali tada će oganj sići s Neba i "pojesti" ih. To je u skladu sa svetootačkim hilijazmom koji je opet u saglasnosti sa Svetim Pismom za razliku od jeretičkog hilijazma koji je Crkva odbacila. Bilo je i nekih svetih otaca koji su odbacivali bilo koji vid hilijazma, ali oni su pogrešili po tom pitanju. Sveti oci koji su zastupali biblijski hilijazam bili su u pravu. Na sajt Nikodima Bogosavljevića sam naišao pre oko 2 godine i video sam tu dosta zanimljivih i tačnih stvari, ali eto i tu, čini mi se, negde videh njegov netačan stav da bilo koji vid hilijazma treba odbaciti.

Ako se dobro sećam, na tom klipu govori i o tome da će ispariti sva mora i okeani, pa će onda zavladati Antihrist. Međutim, to protivreči Pismu koje kaže da će prvo zavladati Antihrist pa tek posle toga će biti čaše gneva, među njima i ona o moru (druga čaša):

"3 I drugi anđeo izli čašu svoju u more; i posta krv kao od mrtvaca, i svaka duša živa umre u moru. Otkr. 16


I ne kaže tu da će mora ispariti već da će sve živo u moru da umre. Istina je da na Novom nebu i zemlji, kako Pismo kaže, neće više biti mora, ali u ovoj 2. čaši gneva još se ne govori o tome da su sva mora nestala. Jedino smatram da će se prve 4 trube desiti pre zacarenja Antihrista, među njima, dakle, i 2. truba koja kaže:

"8 I drugi anđeo zatrubi; i kao velika gora ognjem zapaljena pade u more; i trećina mora posta krv.Jer. 51:25, Jezek. 14:19


9 I umre trećina stvorenja koje živi u moru, i trećina lađi propade.
" Otkr. 8


Ali, tu pogotovu nema govora o tome da će sva mora tada ispariti, tj. tokom te trube. Inače, najverovatnije da je zacarenje Antihrista tokom 5. trube, tako izgleda iz opisa te trube.
 
Što se tiče tog drugog njegovog klipa (
) pogledao sam ga i pročitao sve komentare ispod. Po tom pitanju mislim da je u pravu, takvog sam i ja shvatanja. Tačno je da je biometrija loša, jer već sad u Kini u jednom gradu se koristi za prepoznavanje lica u svrhu praćenja i na osnovu toga nagrade i kažnjavanja na osnovu praćenjem "uhvaćenih" aktivnosti, a planira se sledeće godine da to uvedu u celoj Kini za sve građane. Nije slučajno da takve kamere od ove godine uvode i u Srbiji (naravno pod lažnim plaštom borbe protiv terorizma, kriminala i sl., pri čemu pravi kriminal, tj. krađu naše privatnosti i sloboda vrše upravo oni koji takve kamere uvode). Već odavno na Zapadu mnoštvo kamera prati građane, ali sada se postavljaju i ovakve usavršenije kamere za prepoznavanje lica, a u Kini već uvode i novu primenu, tj. upravljanje socijalnim životom. To samo govori kako smo sve bliže totalitarnom sistemu u doba Antihrista. Ali, koliko god se totalitarizam pojačavao, još uvek nam niko nije uveo žig zveri kao uslov da kupujemo i prodajemo iako je to vrlo blizu. Žig zveri po Pismu će biti kad zavlada sam Antihrist. Sadašnja biometrijska procedura ne dodeljuje ljudima žig, ali u doba Antihrista ta ili neka druga tehnološka procedura biće korišćena za dodeljivanje žiga zveri. Antihrist će po Pismu biti zver iz bezdana, nefilim. Ko primi njegov žig, primiće zapravo i njegov nefilimski, zmijski DNK, dakle njegov ljudski DNK postaće i zverski, tj. čovek koji primi žig biće "pola čovek, pola pali anđeo" odnosno nefilim i pošto kao takav nije stvorenje Božije već đavolje neće biti nade za njegovo iskupljenje, tj. neće mu biti oproštaja i zato po Otkrivenju Bog će na takve izliti čaše gneva nepomešane sa Njegovom milošću kako Bog inače radi, jer Bog kao dobri Otac i kad kažnjava čoveka kažnjava ga radi ispravke ili barem (ako je ogrezao u gresima) radi manjih muka u večnosti, a ovde je slučaj ne o kažnjavanju čoveka već nefilima, jer svi ljudi koji prime žig postaće nefilimi i kao takvi neiskupivi i zato će ih Bog kazniti bez imalo milosti. Zato toliko Otkrivenje grmi o žigu zveri, o tome da se on ne prima, jer time čovek od Božije tvorevine postaje đavolja tvorevina nepovratno zapečaćena za propast. Zato je važno znati biblijsku hronologiju, a po njoj, kao što pisah na ovom forumu i drugde 3,5 poslednje godine jesu od 2032/33. do 2036. godine, a Vaznesenje pravednika 2029. godine. Dakle, žig zveri jeste vrlo blizu, ali ipak sadašnja biometrija nije žig. Ko neće da primi biometriju ne treba ga osuđivati, ali isto tako ni onoga ko hoće i ko je primio ne treba osuđivati, jer nije primio žig zveri nego biometrijski dokument čijim primanjem jeste ostavio svoju sliku i otisak prsta, ali to ostavlja i kroz savremene mobilne telefone (premda iz mnogih razloga bolje je koristiti mobilne prve generacije) i to sve još uvek nije primanje žiga zveri. Kad zavlada Antihrist tada i oni koji sada imaju biometrijske dokumente i oni koji ih nemaju ne treba da primaju univerzalni svetski pasoš, jer će se tada time priznavati i Antihrist, a isto tako tada će se u nekoj tehnološkoj proceduri (biometrijskoj, vakcinisanje, laserska tetovaža ili nešto četvrto) dodeljivati i žig Antihrista. Naravno, sada iako još uvek nije zavladao Antihrist ne treba primati čip u telo, pa makar se njime još uvek ne menjao DNK, jer može izazvati raznu drugu štetu.
 
Iako na sajtu https://www.jeremiahproject.com ima i netačnih stvari ipak npr. ovde: https://www.jeremiahproject.com/last-days/signs-of-the-last-days-mark-of-the-beast/ dosta tačnih stvari piše o savremenom stremljenju čovečanstva ka žigu zveri.
Ovde https://v-s.mobi/amp/6g-the-mark-of-the-beast-34:30 i drugde na internetu može se pogledati o 5g i 6g tehnologiji (koju (6g) već sad ubrzano razrađuju iako tek uvode 5g (koja je već sama po sebi katastrofalna: https://www.5gspaceappeal.org/the-appeal, https://static1.squarespace.com/static/5b8dbc1b7c9327d89d9428a4/t/5dbf74868fc82a626b9ccd90/1572828297249/МEЂУНAРOДНИ+AПEЛ+-+ЗAУСТAВИТE+5Г+НA+ЗEМЉИ+И+У+СВEМИРУ.pdf), ali očigledno im se žuri i voleli bi što pre da pokore čovečanstvo premda i sami su svesni da 6g mogu uvesti negde do 2030. godine što se uklapa u biblijsku hronologiju po kojoj je poslednji period od 2029. do 2036. godine, kao što se u to uklapa i Agenda 2030 UN-a i mnogi drugi planovi koji se realno tada planiraju ostvariti).
 
Poslednja izmena:
Ovde:
sam naišao na jedan komentar:
Heather Noelle 9 months ago
For what it is worth, some thoughts I had awhile back when studying this...the human body operates at a lower electrical frequency then 4G, and significantly lower than 5G (5G is like 60 GHZ, which from what I understand is the frequency that will evaporate the water in your mitochondria which is a pleasant thought). If you look at what the New Agers believe, that we will need to "raise our frequency" to survive, I have wondered if this is why. I am not a New Ager, nor do I believe what they believe, but I have no doubt that the devils that they channel direct them in the same manner that they are directing the ones who are developing this stuff. 6Genesis...just wow. Obvious much? Also be careful of people selling things to "protect you from 5G" - I followed a guy (who claimed to be a Bible believing Christian) for awhile who was touting Carbon 60 as a means of "protection" but then later saw material strongly suggesting this is being used to open your third eye/pineal gland. We need to be praying for protection from all of this stuff. I do not believe we are in the time of Jacob's trouble, but none of us can say at what point this stuff will be rolled out.

gde se kaže kako mu je jedan koji se lažno predstavljao kao biblijski Hrišćanin nudio nešto kao navodnu zaštitu od zračenja 5g mreže, a za šta je kasnije saznao da bi moglo otvoriti "treće oko". Gospod je rekao da će đavo u poslednja vremena pokušati da prevari i izabrane. Tako je ovo jedan primer kako neko pod plaštom zaštite od 5g zračenja nudi nešto što bi moglo otvoriti treće oko, a što je demonska prevara. Prava zaštita od štetne energije 5g talasa je mnogo moćnija (a zapravo svemoćna) Božanska energija (a to pravilno kaže i Nikodim Bogosavljević*), tj. naše pričešćivanje (u istinskoj Crkvi) i/ili Isusova molitva. *Ali, ako dobro zapamtih, čini mi se da Nikodim na tom klipu na jednom mestu reče da možemo i dozvoliti da deca prime vakcinu da bi mogla da idu u školu i sl., ali da se pomolimo Bogu da ih zaštiti. Tu se već ne slažem sa njim, jer ako mi slobodno dopuštamo vakcinisanje, a možemo da ga sprečimo, onda smo mi krivi i onda ne treba Boga da zovemo u zaštitu, jer kazano je "ne kušaj Gospoda Boga svojega" (u ovom slučaju time što dopuštamo vakcinisanje, a onda zovemo Boga u zaštitu od štete koja nastane dobrovoljnim primanjem tih vakcina - druga je stvar da nam neko prisilno stavlja vakcinu, a i to će se raditi). A već ako nemamo sile da zaustavimo 5g mrežu onda će nas Bog sačuvati kad mu se pomolimo, a apostol Pavle kaže: "Molite se neprestano". A za vreme Nevolje kad bude po rečima Pisma "vreme žalosno kakvo ne bi od postanja sveta" Gospod kaže da "svaki koji prizove ime Gospodnje spašće se". Ali, treba zato znati i originalno ime Isusa Hrista koje je JAHOŠUA ha MEŠIJAH, jer Antihrist kad dođe uzeće za sebe ime Isus Hristos i prevariti mnoge. I dok se Sin Božiji sada još uvek odaziva na ime Isus Hristos tada će se odazivati samo onima koji Ga budu prizivali kao JAHOŠUU ha MEŠIJAHA, jer će oni koji budu zvali "Isuse Hriste, pomozi mi" i sl. prizvati Antihrista umesto Hrista, jer će Antihrist uzeti za sebe ime Isusa Hrista i predstavljati se Bogom. O tome ima detaljnije u proroštvima na sajtu amightywind.com na kome je, kao i na skoro svim sajtovima, ponešto i netačno napisano, premda ne suštinski, ali većina je tačnih i korisnih stvari napisano i važno za ova poslednja vremena.
 
Kolika je opasnost od otvaranja trećeg oka lepo je opisano ovde:
(negde u 11min12sec počinje prikaz jedne osobe kojoj se na čelu jasno vidi "treće oko" preko kojeg (između ostalog) će ljudi opštiti i sa Antihristom) kao i u tekstu ispod tog klipa:

DO NOT open up your 'third eye' - it leads to insanity to the point that a reptilian/alien fallen angel/shapeshifter can enter in to the people who are reprobate (Jeremiah 6:27-30) and who have no loving relationship with the creator YAHUVEH or YAHUSHUA, the only MESSIAH! See the proof of this in this video. The more that a person opens the 3rd eye, the bigger the manifestation on the forehead and in the eyes. Soon people will no longer be able to hide it. Please be careful of what sound frequency in music you listen to. It is very dangerous in these end times. This woman Christina Gunther is showing whats on her forehead. Discern for yourself and ask yourself what do you see? Get ready for a shock! Tatiana Williams, you will see the manifestation on her face, in pictures it shows up as well as videos. Do your own research. On Youtube look up shapeshifter's and the dangers of a 3rd eye as well as aliens who are called reptilians. Who does the bible say is called the serpent in the book of Genesis? How did satan appear to Eve but as a serpent. Reptilian aliens do not come from a different planet but aliens have always been here since the time of the war in heaven when lucifer was cast out of Heaven with 1/3rd of the fallen angels that are still on this earth. They have been going into humans who are reprobate who have lost all fear of the HEAVENLY CREATOR. The shapeshifting reptilians you see in this video, at one time had a fear of the HEAVENLY FATHER YAHUVEH, and YAHUSHUA the MESSIAH, but they lost all fear as they went into the most demonic form of kabala, voodoo, witchcraft, mind control, that was even stronger than mk ultra, to a man who was once holy, named Erez Yotam. The most dangerous thing of all is the split personalities and we are praying that he will be set free. Repent and become that holy man again. Erez Yotam is not reprobate and is not a fallen angel. Aliens and reptilians, are nothing more than fallen angels. They were kicked down to earth when lucifer was kicked to earth. Do a search on youtube yourself and you will see how the devil mocks his own. Do not believe that there is a difference between the good and the evil aliens. It is just trickery and the proof will be shown on the face. It will always be shown on the forehead and in the eye. As in the days of Noah, so it is again, when the fallen angels entered into the body of humans, and the humans mock YAHUVEH the CREATOR for partaking in every kind of rebellion and sin. Fallen angels mated with human women and have given birth to the hybrids, this is why Heavenly FATHER YAHUVEH had to send the flood 40 days and nights to cover the earth to destroy the work of satan. Fallen angels did not die. The human bodies drowned. Noah had a loving obedient relationship with the Heavenly Father YAHUVEH. Noah & his family had pure human DNA. If you did not know how dangerous it was, stop remote viewing & astral travel & pray for mercy to YAHUSHUA HA MASHIACH. KJV calls his name JESUS CHRIST. Ask for forgiveness & ask that the 3rd eye will close forever. http://amightywind.com - Who are Rickey & Tatiana Williams really? In this video you'll see manifestations on their faces & lying prophecies meant to kill people. Fallen angels cannot be cast out (it is not simple demon possession). Only demons can be cast out What does this mean for you and your personal relationship with YAHUSHUA (JESUS) that this can happen with people. Please watch this video to find out. These reprobates have a protection order against them because of their death threats. Christina Gunther’s third eye manifesting! - Apostle Prophet Elisheva Eliyahu asked a doctor who is part of this ministry if there is anything that can cause a forehead to move like that – like a parasite or a tumour? He said “Absolutely not, this is demonic” – Verified by doctor who has been a partner of this Ministry for 12 years. WARNING Do NOT go to the reptilian's evil website or channel. If you go to their cyber space, your IP address will be on terrorist list of USA, Israel and other nations they've threatened to destroy. Warning: Cannibal Shengya Pu aka Hannah knows all about human sacrifice, in detail describes how to do it. We have exposed her plan so she will not be able to kill Erez Yotam when he is free of the mind control, repents & fights back.
 

Back
Top