Biblija kroz 'Otkrovenje' predstavlja plan rada satanista. Zar vam to nije jesno? Otkrivenje je perfidno ubačena priča koja služi da se um čovjeka-vjernika fokusira
na željeni efekat. Kada se stvori kritična masa uvjerenja, to je ono što će prevagnuti pri generisanju percepcije, percepcije koja je osnova projekcije stvarnosti. Na taj način, ono što se želi srušiti biva uistinu uzdignuto u život. Ono na što se fokusiramo postaje stvarnost.
Pogledajte sada samo ovu temu pa sami svojom glavom razmislite. Šta je fokus ove i ovakvih tema?
MIslite li da je fokus na promjeni koju želite vidjeti u svijetu? Nije. Fokus je na Planu koji ste prihvatili kao nepriokosnovenu istinu, jer je dio Biblije.
Fokus je dakle stvarnost koju ne želimo: MI "ne želimo" da budemo uništeni, da nas satanisti porobe i drugo što je objavljeno u 'Otkrovenju'.
Međutim, bilo da nešto želimo ili ne želimo, ukoliko ga držimo u svom fokusu ono biva pothranjeno našom pažnjom. Stoga, 'Otkrovenje' je milenijumima hranilo pažnju vjernika i danas, kada je to biblijsko 'znanje' kroz medije postalo dostupno svim ljudima na svijetu, danas je postalo i plodno tlo i najbolje vrijeme ikada do sada da se taj plan i realizuje u stvarnost.
Jedini način da se čovječanstvo oslobodi tog perfidnog plana jeste da se PROBUDIMO. Buđenje će nam pokazati...Prvo, na čemu je fiksiran naš fokus (na uputstvima 'Otkrovenja'). Drugo, pokazat' će nam da strah koji je iz 'Otkrovenja' uzdignut u našum razumima uistinu služi kao generator stvarnosti kakva je perfidno isplanirana u 'Otkrovenju'. Treće, pokazat' će nam da je jedini način da zaustavimo manifestaciju tog plana uistinu POMIJERANJE FOKUSA sa plana (perfidno postavljenog u 'Otkrovenju') na LJUBAV, HARMOJINU I MIR.
Ljubav, Harmonija i Mir sobom eliminišu mogućnost postojanja zastrašujuće stvarnosti. To je sada ono što je teško objasniti čovjeku koji je ogrezao u vjeri.
Vjera čovjekova je iskrena, i on želi da bude poslušan Bogu, te ne shvata da mu je Biblija podmetnuta upravo od satanista koji su i tad vladali svijetom, oni su je pisali i izvrnuli čitav smisao VJERE. Iskoristili su onu osnovu, istinu koju svako u sebi osjeća, a koju su prikazali kroz Isusa Hrtista, a onda su na račun Isusa Hrista dodavali sve ono što su željeli, jer vjernik, jednom kada prihvati BIbliju kao istinu, više u njoj ne umije da razlikuje žito od kukolja. To i jeste osnova manipulacije nad razumom. Biblija je stoga sredstvo manbipulacije nad razumom onoga koji u nju NEUPITNO povjeruje.
...
Bibliju su pisali Leviti, 300 Levita zaduženih za stvaranje priče, ali Konstantin je bio onaj koji je odobrio i kontrolisao šta i kako će da bude napisano u njoj. Poslije Konstantina uvijek su Bibliju 'štampali', tj. prepravljali po sebi, razni kraljevi.... dakle, ista ona družina koja i danas stoji iza tog zlokobnog plana.
Zar vi zaista mislite da je Konstantin sam od sebe mogao promijeniti Rimsku vjeru (paganstvo) i preko noći uspostaviti Hrišćanstvo, samo zato što mu se ukazao krst u viziji??? Rim to nikada ne bi prihvatio. Rim bi našao način da se Konstantinu oduzme život prije nego li da mijenjaju svoju
tradiciju i vjersku osnovu. Pa zar nisu pogubili Cezara za neuporedivo manje???
Međutim, taj isti 'Rim', to su isti oni ljudi koji stoje i iza sadašnjeg 'Rima'. Oni su se ujedinili u ideji kako pokoriti svijet a Bibliju su iskoristili kao sredstvo masovne hipnoze. Drugačije manjina ne može vladati svijetom. Stotinu izrečenih istina u Bibliji skrivaju jednu laž. Laž, između svih tih redova istine, postaje nevidljiva i od vjernika, u njegovom slepilu, postaje prihvaćena za neprikozsnovenu istinu.
Probudite se.