Žestoki sukobi u Bahreinu

Zbog toga je muslimanima preporucen Dzihad da bi se mogli boriti protiv nevjernika i zato istina je da muslimani ne nazivaju Krscane i Zidove nevjernicima ali ih naziva zalutalima koji trebaju primiti Islam tako da mi je jedino zao sto Hindusi nisu primili Islam dok su bili pod carstvom Velikih Mogula.Duznost je bila svakog muslimana da makar silom prevede Hinduse u islam kako bi Indija bila Islamska drzava.Inace to nisu agresivne metode nego to su metode jedne religije koja zeli spasiti svijet propasti.
 
П. С.

Нимало ми се све то не свиђа.

Милитантни ислам, муџахедини ће завладати у свим тим, до сад иоле нормалним исламским државама.


Nema sta da ti se svidja ili ne svidja.Svakom velikom ratu,prethodila je velika ekonomska kriza,pa i ovom.Muslimani ce da urade ovo sto sada rade,to im je cilj i tesko moze da se spreci.Ne sprecava se vec se ubrzava,pomaze im se da izazovu sukob sirokih razmera a to znaci preko jevreja sa svetom.I to je krajnji cilj i veliki rat.Nema ekonomskog oporavka bez velikog rata,to je svima jasno,ali ko sme to da kaze svetu.Ne ide,nije moralno i humano.:rtfm::rtfm::rtfm:
 
Pa radikali su svojvremeno u Zemunu napravili sporazum o bratimljenju sa Damaskom...:lol::roll:
To je valjda definicija''normalne islamske zemlje''po Šešeljari:lol:

Сећам се Садама и братског Ирака. Е, то има смисла јер се показало да имамо заједничког непријатеља, Америку.

Ваљда је сувишно било шта рећи после 7 година америчког терора и последица у "побратимљеном" народу. У Србији ситуацију добро познајемо.
 
Vidjecemo kakvu ce drzavu napraviti Egipcani i nadam se da ce po tom uzoru sve Islamske drzave da naprave svoje drzavno uredjenje drzave u kojima zive.Egiopat je bio presudan i mislim da je dolso vrijeme da muslimani kazu ne poltronima i onima koji se ulaguju Americi i Izraelu nego ce htjeti da naprave drzavu koja ce imati ponos i koja ce moci da prodauje naftu po normalnoj cijeni.
 
Сећам се Садама и братског Ирака. Е, то има смисла јер се показало да имамо заједничког непријатеља, Америку.

Ваљда је сувишно било шта рећи после 7 година америчког терора и последица у "побратимљеном" народу. У Србији ситуацију добро познајемо.
Sadam se ku**** ko i sloba.Budala.
 
Bahrein je potpuno amerikanizovana zemlja...Svi govore engleski slušaju metal igraju strane igrice...Ni traga od fanatizma...

A sta treba da bi se postao manji fanatik da se slusa metal i da se igraju strane igrice.Ma to je glupost jer pravi zivot za muslimana je da ode u Dzamiju i da poslije Dzamije udje u kahvedzinicu gdje se sastaju Hadzije i Imami gtdje se moze popiti koji caj ili kahva.Mislim da to nije tako u Bahreinu i da ljudi vole Islam i da zele napraviti drzavu koja ce biti Islamska i koja ce moci da pruzi sansu ljudima da zive po islamskom obicaju u njoj.
 

khomeini.jpg


И ово је по исламу обичај ?
Не, то су Шиити. Амерички савезници у Ираку,
на тој слици је особа која је на крају убијена у Ираку од стране Ал-Каиде.

Шиити су такође и иза нереда у Бахрејну, и зато се ја залажем да се згроме бруталном силом
 
A sta treba da bi se postao manji fanatik da se slusa metal i da se igraju strane igrice.Ma to je glupost jer pravi zivot za muslimana je da ode u Dzamiju i da poslije Dzamije udje u kahvedzinicu gdje se sastaju Hadzije i Imami gtdje se moze popiti koji caj ili kahva.Mislim da to nije tako u Bahreinu i da ljudi vole Islam i da zele napraviti drzavu koja ce biti Islamska i koja ce moci da pruzi sansu ljudima da zive po islamskom obicaju u njoj.

Oci djedove, par zar i ti fanatik posta, na sramotu familije?? Vrni se ti na put svojieh predaka i odbaci tu laznu slatkocu sto ti islam dade.
 
Ovo nije nista.Iran je bio zrtva napada od strane Sadamovog Iraka tako da Iran nije ima dovoljno naoruzanja da se oduprije Iraklu a ovo sto se vidi na slici je normalno jer nije u pitanju homoseksualnost nego ljubav prema djetetu koji voli cestitog Ajatolaha Homeinija.Mislim da na slici nije Homeini ali bez ozbira bez ikakvog hira taj covjek je poljubio dijete kojeg voli najvi9se na svijetu jer to dijete je izislo u susret Ulemi ili Ajatollahu.

Inace ja se borim da u cijelom svijetu zavlada Islam i da svaki covjek na planeti primi islam kako bi bilo puno muslimana.Takodjer zalazem se da Islamske zemlje prime Serijat i da urede svoju zemlju na bazi Islama kako bi muslimani bili zadovoljni.

А они који то неће понабијати на колац.
 
Zbog toga je muslimanima preporucen Dzihad da bi se mogli boriti protiv nevjernika i zato istina je da muslimani ne nazivaju Krscane i Zidove nevjernicima ali ih naziva zalutalima koji trebaju primiti Islam tako da mi je jedino zao sto Hindusi nisu primili Islam dok su bili pod carstvom Velikih Mogula.Duznost je bila svakog muslimana da makar silom prevede Hinduse u islam kako bi Indija bila Islamska drzava.Inace to nisu agresivne metode nego to su metode jedne religije koja zeli spasiti svijet propasti.
Dragoljupce.gif

:mrgreen:
 
Mislim da se ne slazem sa Jaguarom jer ja ne smatram Siite losim ljudima i naprotiv smatram ih ljudima koji trebaju imati svoj dio vlasti u Bahreinu gdje sacinjavaju vecinu.na primejr u bahreinu ima 66% Siita a 33% Sunita i pored toga Sunniti vladaju i Kralj je Sunnita.Mislim da to nije pravilno i da Bahrein mora popustiti kako bi se mogao svrgnuti Kralj koji treba dati ostavku i sici sa prijestolja kako bi Bahrein mogao izrasti u jednu klasicnu demokratsku republiku.Ovo sto se djesava u Bahreinu je dokaz da policija radi ono isto sto je cinila policija u Egiptu i da oni zele palicama protjerati demonstrante koji na jedan demokratski nacin traze svoja prava i traze svrgnuce Kralja koji vlada Bahreinom.Mislim da nema ljepse religije od Islamske i da je pravo cudo sto cijeli svijet nije primio Islam i zato molim se aqllahu8 da cijheli svijet primi Islam i da jednom zavlada Islam u cijelom svijetu.Bahrein je dokaz tome da su se ljudi opustili i da su dopustili da Bahreinom vladaju konformisti koji uzivaju u svojim blagodatima a ne misle na narod koji zeli slobodu i demokraciju i naravno jaci Islam u Bahreinu koji bi se vratio Islamu i u kome bi narod isao masovno u Dzamije i pri tom bi svracao u kahvedzinice na kahvu.
 
Bahrein mora da se promijeni i Kralj se mora svrgnuti jer jedino tako se moze Bahrein demokratizirati i dovesti u red slobodnih drzava koje ce Ustav baziratui na Islamu i na demokraciji koja ce dati slobodu svakom pojedincu u drzavi.Mislim da Kraljevina Bahrein nije rjesenje i da narod mora jasno reci Kralju da ne moze upravljati Bahreinom jer bahrein mora da postane republikom koja ce imati predsjednika i koji ce imati svoj mandat.Mi8sli9m da ovo nije orgtanizovano iz amerike ali Amerike podrzava demonstrante i zeli da promijene u Islamskom svijetu.S time se i ja slazem tako da sam za promijene i u Jemenu i u Libiji i Bahreinu.Ostavio bih za kraj Saudijsku Arabiju koja bi hitno morala reformisati drzavu koja je velika i koja cuva dva svijeta Islamska grada Mekku i Medinu.
 
Oladi malo jer Islam je najbolja religija i ona je dovoljna cista za svakog pojedinca.Na primjer ja se kupam svakog petka ali zato vrijeme perem zadnjicu, brijem se ispod pazuha i na polnom organu i tako ne moze da mi se stvori znoj kako bih neprijatno mirisao.Inace muslimani ne mrze nikoga i oni zele samo da prosire svoju vjeru i da imaju mjesta gdje da zive jer ovo sto se djesava u bahreinu je samo uvod u ono sto ce se djesavati suirom Bliskog istoka i Afrike jer nijedan narod nece trpjeti svoje vlaedari koji vladaju autokratski i koji vladaju duze od cetiri godine.To je uvidjela Amerika da se muslimanksi narod osvijestio i da zeli imati jaku poziciju i jaku drzavu u kojoj cer se znati gdje ide sav priliv novca a ne sav priliv novca da ide u privatne ruke i bogateci se jedan pojedinac dok narod umire od gladi i od bijede.To vise muslimani nece dozvoliti jer muslimabni su svjesni da sjede i spavfaju na crnom zlatu od koga moze imati racuna cijeli narod i zato muslimani zele da zive dobro i bezbrizno od plodova svog rada i da se zene i udaju i da imaju puno djece kako su navikli da imaju muslimani.
 
Djedu kazes da oladi, sramoto !!! Za tebe je samo kamdzija, ostavi se ti Bliskoga istoka i vrati se korjenima.Ti neprijatno mirises, dzaba ti pranje dupeta kad sa tim moras izjesti nesto, i sta imas da peres penis da ga niti drkas niti sa njim karas, vec samo imas penetraciju u postrelju. Ebo ti takvu vjeru gdje pedofil moze birti prorok, i gdje svi sanjaju o bambusanju djevica u Dzenetu.
 

Back
Top