Zensko masturbiranje

Lens

Primećen član
Poruka
705
Neiskusna kamperko, da si imala tu srecu da te neko zadovolji, ne bi trazila savet sta da guras u sebe i ne bi lecila svoje frustracije prozivajuci mene. Ja ti najiskrenije zelim da nadjes sebi dobar `urac i da budes s njim zadovoljna. Da li si probala sa antenom od televizora? 8)

Donald Duck

Zainteresovan član
Poruka
178
rastamann:
Gazdarica:
Pa, ne da se posipa, nego da koristi onu flasicu...
Kad smo vec kod flasica, moze ona od mineralne 0,5 l, ili vec ko je kakav kapacitet... :roll:
Eh da, jos jedna stvar... Staviti sumecu tabletu unutra i pustiti je da se tamo topi... :lol:

Pa da, sedi na zvuchnik, pa zezanje sa mikrofonom...heheheh, drum n bass...
Ma tel podesis na vibracije, gurnes, zoves se sa fiksnog i pokusavas da odbijes poziv!!! Vazi :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:

Betty

Elita
Poruka
21.483
Gazdarica:
Ipak je najbolje drzati se prirodnih sredstava... :wink:

Slazem se, Gazdarice. Ima jedan vic sto mi ispricao urednik pre neki dan : Ode zena na pijacu da kupi krastavce. Pa bira - sve kratke , a debele. Prodavac, sta ce, iskulira. Dolazi druga zena, bira sve tanke i dugacke. Prodavac, opet, gleda, al cuti. Potom dolazi jos jedna i sve redom trpa u kesu. Prodavac se ohrabri: Gospodjo, pa vi ne birate? A ona ce: Ma, jok. Meni treba za salatu!
:!:

Gost118

Elita
Poruka
22.446
Betty:
Gazdarica:
Ipak je najbolje drzati se prirodnih sredstava... :wink:

Slazem se, Gazdarice. Ima jedan vic sto mi ispricao urednik pre neki dan : Ode zena na pijacu da kupi krastavce. Pa bira - sve kratke , a debele. Prodavac, sta ce, iskulira. Dolazi druga zena, bira sve tanke i dugacke. Prodavac, opet, gleda, al cuti. Potom dolazi jos jedna i sve redom trpa u kesu. Prodavac se ohrabri: Gospodjo, pa vi ne birate? A ona ce: Ma, jok. Meni treba za salatu!
:!:
Hehehe, Betty znam taj vic... Dobar, dobar...
A i prirodna sredstva mogu dobro da posluze... :lol:

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.